این جدید نیویورک Co-op برج توسط Robert A. M. Stern است گوگنهایم و پارک مرکزی برای همسایگان

وقتی که می آید به زندگی عمودی در شهر نیویورک چند معماران به عنوان به رسمیت شناختن نام به عنوان Robert A. M. Stern. او ساختمان های برجسته خود را کلاسیک و زیبا سبک و نمای سنگ آهک در میان بیشتر به دنبال پس از در این شهرستان است. به همین دلیل است که 1228 خیابان مدیسون یک بوتیک برج مسکونی توسط Robert A. M. Stern معماران (RAMSA) ارائه چنین یک فرصت نادر.

در گذشته خانه های داخل استرن, نیویورک, آسمان خراش ها شکسته اند آمریکا ، یک پنت هاوس در معمار 220 مرکزی پارک جنوبی پروژه به فروش می رسد برای یک چشم ظاهر $238 میلیون به پرچین منابع و مدارک کن گریفین—گران ترین معامله در سال و همچنین به عنوان شدیدترین قیمت تا کنون پرداخت در کشور است. سرمایه دانیل Och پرداخت 95 میلیون برای پنت هاوس در همان ساختمان و نوازنده نیش کاهش یافته است $65.7 میلیون خود را در آسمان پد وجود دارد.

این بالایی طرف شرق آدرس, از سوی دیگر, نمی کاملا به عنوان بلند پروازانه در دامنه است که نه به می گویند که آن را نمی خواهد هر گونه کمتر مطلوب—کاملا مخالف است. این ساختمان دارای یک صرف 15 واحد به 220 مرکزی پارک جنوبی 116 ساخت یک نقطه در خیابان مدیسون محل است که بسیار مشکل تر است به امن. همه از ساختمان جدید این واحد خواهد بود تمام کف خانه با یک پنت هاوس دوبلکس در تاج. آن را نشان دهنده RAMSA کوچکترین چند پروژه مسکونی به تاریخ.

New York, Upper East Side, Real Estate

یک اتاق نشیمن در طبقه هشتم با کلی Behun. دانه لندن

برج واقع خواهد شد در کارنگی تپه محله, فقط قدم دور از موزه گوگنهایم. مانند هر Robert A. M. Stern پروژه نمای ترکیب سنگ آهک و البته نه به طور کامل فقط در پایه—بقیه ساختمان خواهد بود چادری در یک ترکیب خاکستری آجر.

مرتبط: چرا Robert A. M. Stern ساختمان های در حال ترین آرزو در نیویورک

این فقط RAMSA طراحی احساسات است که ساختمان قابل توجه هر چند به عنوان طراح داخلی کلی Behun است وام استعدادهای خود را به فضای داخلی ایجاد واحد و زمینه های مشترک است که احساس مدرن و تجربی به طور موثر کنار استرن بیشتر کلاسیک سلیقه. او رسوخ کردن در آپارتمان با شورون بلوط طبقه پرتغالی کانتر سنگ مرمر و نصب درب با P. E. Guerin سخت افزار. آن را برای اولین بار در Behun مارک اولین بار او را چند پروژه خانواده است.

New York, Real Estate

ترین آپارتمان های خصوصی, هوای آزاد, تراس یا بالکن ژولیت مانند این یکی در طبقه شانزدهم. دانه لندن

البته یک نقطه در این پررنگ پروژه جدید توسط Behun و استرن نمی آیند ارزان. لیست شروع در $7.9 میلیون; دوبلکس پنت هاوس بپرسید دلار است 17.9 میلیون نفر است. هنوز هم آن را کوچکتر قیمت به پرداخت هزینه در مقایسه با برخی از RAMSA را از دیگر flashier پروژه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر