این جدید, کنتاکی, Whisky رسومات خواهد بود صفحه 100% تجدید پذیر برق

کنتاکی سهم عادلانه خود را از بالا به قفسه مشروب اما ارواح اذوقه رسان Diageo یک طرح را به ایستادگی کردن از بسته—و انجام کاری خوب برای جهان در این فرآیند است. آن جدیدترین 72,000 فوت مربع سایت نه تنها یکی از بزرگترین مشروب در آمریکای شمالی نیز یکی از سبزترین.

جدید رسومات است که در حال حاضر تحت ساخت و ساز در لبنان, KY, خواهد بود, طراحی شده توسط 100 درصد برق تجدید پذیر و بوسیله اسباب گردنده از تا 10 میلیون گالن ویسکی در هر سال است. در حالی که آن را به قابلیت تقطیر انواع بوربن و آمریکا ویسکی مارک Bulleit خواهد بود و سرب نام تجاری تولید می شود.

برای رسیدن به کربن بی طرفی در کارخانه یا محل تقطیر Diageo تصمیم گرفتند برای الکترود دیگهای که ساکت تر تمیز کننده و تولید کمتر گازهای گلخانه ای خود را از سوخت فسیلی هستند. همه از بخار استفاده می شود در محل—برای پخت و پز تقطیر و خشک کردن فرآیند—تولید خواهد شد توسط این دیگهای بخار که توسط برق تجدید پذیر.

Diageo Bulleit Lebanon Distillery

یک رندر از الکترود دیگهای بخار. Diageo

بهره وری انرژی نیز تعبیه شده به کارخانه یا محل تقطیر طراحی. سقف خواهد شد کاهش و به حداقل رساندن حرارت و خنک کننده نیاز دارد در حالی که روشنایی بیرونی خواهد بود با انرژی خورشیدی و داخلی خواهد بود و Led های روشن شده توسط. هنگامی که عملیاتی, سایت ارسال خواهد شد صفر زباله به محل دفن زباله و استخدام در صنعت پیشرو آب به حداقل رساندن فرآیندهای. در بالا از آن همه وسایل نقلیه اداره در محل از جمله کامیون و لیفتراک خواهد بود الکتریکی و شارژ با انرژی های تجدید پذیر.

“این پیشگامانه تعهد به electrify عملیات ما و سپس قدرت آنها را با برق تجدید پذیر را در یکی از بزرگترین کربن خنثی مشروب در شمال امریکا گفت:” پری جونز جمهور Diageo شمال امریکا است.

پایدار لمس خواهد شد و حتی گسترش به مشتری رو به سمت. در Bulleit را شلبیویل رسومات, برای مثال, تک-استفاده از پلاستیک های حذف شده از نوار مزه و کوکتل garnishes در حال رشد در کارخانه یا محل تقطیر را در محل باغ آلی. این روش سبز دیدم رسومات شناخته شده به عنوان یکی از پایدار ترین سایت در Whisky, مجله‘s 2020 آیکون ویسکی آمریکایی جوایز.

اگر همه می رود به طرح لبنان رسومات را به طور موثر از بین بردن بیش از 117,000 تن کربن در هر سال است. برای قرار دادن به دیدگاه که معادل مصرف بیش از 25000 اتومبیل خاموش جاده برای یک سال تمام. در حال حاضر که ارزش بالا بردن شیشه ای برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>