این جدید برقی هواپیما با الهام از طولانی ترین در جهان-مهاجرت پرنده

بسیار بزرگ و عجیب و غریب به دنبال هواپیماهای مدل در Arctic tern خال خال شد که airlifted توسط هلیکوپتر از برلینگتون ورمونت به فرودگاه در پلاتس بورگ, New York. به ترابری بود دراماتیک دید برای چه وعده به بحرانی عبور برای “چیزهای دیگر” بتا فن آوری های’ الکتریک برخاست و فرود عمودی (eVTOL) هواپیما در حال حاضر تحت اولیه پرواز تست.

بتا بنیانگذار Kyle کلارک گفته سیمی که طولانی ترین در جهان-مهاجرت پرنده الهام گرفته از طراحی هر چند the twin-tail مجمع 50 پا خمیده بال و مخروطی شکل wingtips بودند آفرینش بتا مهندسین. کلارک گفت: پرستوی دریایی دم و بال مواضع “ثابت کرد یک پایه برای شروع از.”

پس از اینکه airlifted به پلاتس بورگ در ژوئن 12, Alia دستخوش 23 “زمین-بازگشت” آزمون که شامل پرواز برای یک مایل در ارتفاع بین 10 و 20 فوت کردن زمین و سپس فرود موقت نورد فرود دنده. “آن شده است شادی به پرواز و هواپیما شده است فوق العاده پایدار” کلارک گفت: Robb Report.

Alia

The Arctic tern جهان طولانی ترین مهاجرت پرنده. بتا فن آوری های مورد استفاده به شکل کلی—طولانی بال و دو به پایان رسید دم—به عنوان الهام بخش برای جمله نمونه. حسن نیت ارائه میدهد PJT re Wikipiedia

بتا تام o’leary گفت: Robb Report که از جمله بال, شکل, طراحی روتور و نیروی محرکه یک هدف عملی است که فراتر از زیبایی شناسی. “تمرکز ما شده است, سادگی,” او می گوید. “ما می خواهیم به این هواپیما را به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است برای کمک به دستیابی به گواهینامه FAA.”

آلیا خواهد شد که یک وزن از 6000 پوند با هدف پرواز 250 مایل و شارژ در کمتر از یک ساعت. چهار افقی موتور استفاده می شود به صورت عمودی بالابر تک رو به عقب پروانه افزایش سرعت در پرواز رو به جلو. گسترده بال طراحی شده بودند به ارائه بهره وری. “روتور ثابت هستند به جای کج زیرا اعتقاد ما این است که کمتر حرکت قطعات ما بیشتر قابل اعتماد هواپیما خواهد بود می گوید:” اولری.

“هدف اصلی ما این است که به دیدار ما اولین مشتری ماموریت قابل اعتماد ارگان تحویل هنگامی که و که در آن مورد نیاز آن” کلارک گفت. “ما نمی توانست یک هواپیما است که به هر حال امکان اینکه پایه برای تعمیرات با توجه به یک سیستم پیچیده است.”

Alia

از جمله چهار روتور برخاست و فرود عمودی و عقب پروانه برای پرواز رو به جلو. این مخروطی بال می افزاید: بهره وری بیشتر به پرواز. اریک آدامز

که مشتری, ایالات درمان در حال توسعه ساخته دست انسان اندام برای انسان پیوند است. هدف این است که قابل اعتماد و سازگار با محیط زیست حالت از حمل و نقل برای اندام.

Beta برنامه ای برای استفاده از این هواپیما برای ماموریت های دیگر می گوید: کلارک از جمله حرکت های باری و در نهایت به عنوان تاکسی هوایی. هوا-تاکسی نسخه را شش صندلی تنظیمات در داخل کابین است که شبیه به برخی از کسب و کار حمل و نقل هوایی هلیکوپتر.

“دومین نمونه که شامل یک نوسان بینی برای بارگیری محموله در حال حاضر 70 درصد کامل” کلارک می گوید. “ما در حال شروع در سیستم های الکتریکی در حال حاضر برای ادغام در اوت-سپتامبر.”

Alia

چیزهای دیگر است که تحت پرواز تست در حال حاضر به عنوان بتا فن آوری های دوم نمونه اولیه ساخته شده است. یک سوم به زودی شروع خواهد شد. حمل و نقل هوایی شرکت خواهد شد و سپس شروع به در یک هواپیما طراحی شده است که به FAA-سازگار است.

این شرکت در طراحی و ساخت بسیاری از قطعات از جمله موتور در آن برلینگتون تسهیلات. “که ما را قادر به به طور کامل سفارشی طراحی این برنامه” نیروی محرکه مهندس هرمان Wiegman گفت: سیمی. Wiegman طراحی ذخیره سازی انرژی در سیستم های GE تحقیقات جهانی قبل از پیوستن به بتا برای راه اندازی آن از سه سال پیش.

کلارک می گوید: این شرکت به زودی شروع خواهد شد سوم آن prototype—”با برخی از اضافی ویژگی های شسته و رفته”—و پس از آن شروع به ساخت FAA-منطبق با هواپیما برای صدور گواهینامه.

بتا فن آوری یکی از دو شرکت انتخاب شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده به حرکت به مرحله بعدی از آن چابکی نخست eVTOL برنامه توسعه است. دیگر انتخاب شده بود Joby هواپیما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>