این Cybertruck مفهوم تبدیل برق وانت به پایین پرتاب شده است Supercar

وجود دارد هیچ کمبود Cybertruck مفاهیم گردش در شبکه جهانی وب است. اما برای اکثر طراحان تمایل به تمرکز بر روی ساخت آینده چهار چرخ بی رحم حتی بیشتر زبر و خشن و قدرتمند است. یک طراح, اما, گرفته است قطعا مسیر متفاوت ایجاد یک نسخه از ایلان پلاریزه برقی وانت که کاملا سکسی.

به قلم خودرو هنرمند Khyzyl Saleem مفهوم تساوی با الهام از کار برتون. در حال حاضر از بین رفته, ایتالیایی, طراحی خانه شناخته شده بود برای ایجاد کلاسیک supercars مانند آلفا رومئو Carabo و 1959 فراری 250 GT SWB که همه به اشتراک گذاشته یک خانواده قوی شباهت حتی اگر آنها badged مختلف مارکز است. Saleem موفق به Berton امضا خطوط و متمایز منحنی به خود Cybertruck 2.0 مفهوم است.

در واقع اولین چیزی که شما متوجه است که مشک اصلی گوشه مخالف چند ضلعی ایجاد شده در نهایت برخی از انحنای با تشکر از دو جدید و با شکوه جلو گلگیر. این در حال تکمیل تطبیق جت سیاه و سفید سپر عقب شراره که بیشتر با تکیه تلفظ کردن ماشین زاویه ای ،

Khyzyl Saleem Cybertruck Concept

Khyzyl سلیم/ArtStation

Saleem طراحی شده است به همان اندازه و مقیاس به عنوان اصلی اما او کاهش یافته و به پایین ترین ارتفاع ممکن است تنظیم. این را می دهد که سوار سرد پایین پرتاب شده سبک است که نشسته است در جایی بین یک رالی ماشین های Batmobile و برتون کلاسیک.

“آیا به من اشتباه نیست, من عاشق چه Elon انجام شده است را در این صنعت واقعا شکستن آن مرز و اصلی طراحی است bonkers,” سلیم می نویسد. “من فقط می خواستم برای اضافه کردن عطر و طعم خود من به آن است.”

تولید واقعی تسلا Cybertruck که در شروع $39,900 زنجان به آغاز و در اواخر سال 2021 و تسلا نیز در حال حاضر دریافت بیش از 600 ، 000 preorders. با وجود برخی های اخیر حدس و گمان است که مشک برنامه ریزی شده بود به رها کردن نمونه را اندازه 5 درصد به مطمئن شوید که تولید مدل مناسب می تواند در به طور متوسط راننده گاراژ به نظر می رسد مانند Cybertruck را اصلی خود را حفظ ابعاد (231.7 اینچ طولانی 82 اینچ عرض و 75 اینچ بالا) هنگامی که آن را به تولید. اما مشک توییتی است که تسلا را “احتمالا کوچکتر برقی” وانت “در برخی از نقطه.” پس چه کسی می داند, پایین پرتاب, انحنا Cybertruck ممکن است دور.

بررسی بیشتر تفاسیر از مفهوم های زیر:

Khyzyl Saleem Cybertruck Concept

Khyzyl سلیم/ArtStation

Khyzyl Saleem Cybertruck Concept

Khyzyl سلیم/ArtStation

Khyzyl Saleem Cybertruck Concept

Khyzyl سلیم/ArtStation

Khyzyl Saleem Cybertruck Concept

Khyzyl سلیم/ArtStation

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im