این بمب افکن جدید کسب و کار جت می توانید سفر خود را از لا به مسکو Nonstop

اولین جهانی 5500 کسب و کار جت وارد شده و خدمات پس از تکمیل در بمب افکن تسهیلات ساخت در Wichita, Kansas. جهانی 5500 دارای یک 5,900-nautical mile محدوده 200 مایل دریایی بیشتر از اصل برنامه ریزی شده—و 700 بیشتر مایل دریایی از نزدیکترین رقیب در همان سرعت است. در اعلام تحویل بمب افکن گفت: مالک جدید است “نامعلومی مشتری است.”

قابل توجه محدوده کسب و کار جت توانایی اتصال از سائو پائولو به پاریس یا لس آنجلس به مسکو nonstop. این 5500 را رولز رویس مروارید موتورهای ارائه سرعت بالای ماخ 0.90. این یک بهینه سازی بال با reprofiled لبه انتهایی برای ارائه یک سواری نرم و صاف.

این 5500 همچنین وسیع ترین کابین در کلاس خود اندازه گیری 7’11” با یک کابین ارتفاع 6’2″ و طول 40’9″. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کرسی های خاص این جهانی 5500 در هیئت مدیره به این دلیل که مشتری می خواستم به نگه داشتن آن اطلاعات خصوصی اما این هواپیما generic داخلی صندلی می تواند تا 16 مسافر.

Global 5500

جهانی 5500 داخلی شامل اختراع “deep-خمیده” صندلی 4K سرگرمی و یک سیستم تصفیه ارائه می شود که هوای پاک در هر 90 ثانیه. (توجه داشته باشید این تصویر کلی طرح و نبود نماینده از تحویل هواپیما). بمب افکن

جدید مسافر با تمرکز بر فن آوری های در هیئت مدیره این هواپیما شامل یک Pũr تصفیه هوا سیستم که حذف 99.99 درصد از آلرژن ها و عوامل بیماری زا و ویروس ها در حالی که ارائه کابین با هوای پاک در هر 90 ثانیه. این کشور همچنین دارای 4K, سرگرمی, رسانه های مرکز و HDMI و WiFi. این هواپیما همچنین مجهز به اختراع Nuage صندلی که منحصر به فرد است “deep-تكيه ویژگی.”

این بمب افکن چشم انداز عرشه پرواز در کابین خلبان برای اولین بار به پوشش مادون قرمز و مصنوعی زمین تصاویر برای چه این شرکت تماس “true ترکیب چشم انداز” برای صاف فرود در شرایط چالش برانگیز.

دیوید Coleal جمهور از بمب افکن حمل و نقل هوایی گفت: اولین 5500 دارای اهمیت ویژه ای برای این شرکت پس از آن تکمیل شد در طول Covid-19 بیماری همه گیر. “کارکنان ما در ویچیتا در زمان روی کار دقیق از داخل کشور تکمیل برای هر دو جهانی 5000 و جهانی 5500,” Coleal در بیانیه ای گفت. او اضافه کرد که این شرکت گرفته شده است “گام های فوق العاده ای” برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان در برابر coronavirus.

Global 5500

جهانی 5500 بال بهینه سازی شده با re-برفلد لبه انتهایی به ارائه نرم و صاف پرواز. همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از بمب افکن

در اینجا تصویری از این هواپیما در حال پرواز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>