این اغذیه فروشی و مشروب فروشی در پاریس است که تمام مظاهر یک قایق بادبانی لوکس

وجود دارد چند چیز بهتر از اینکه روی یک ریوا قایق بادبانی خود را مشهور 1950s دولچه ویتا سبک فورا حمل و نقل شما را به طلایی و فراموش نشدنی سن. البته این همیشه یک گزینه; زمان و پول و دسترسی به تمام بخش بازی. خوشبختانه افسانه ای ایتالیایی سازنده پیدا کرده است راه را به ارمغان می آورد که در هیئت مدیره زیبایی مستقیم به پاریس اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

مجموعه شاعرانه رودخانه سن جدید ریوا Privée در پاریس سرحال دریانوردان این شانس را به لذت بردن از کامل ریوا تجربه بدون ترک زمین. محل بخشی از چلپ چلوپ اغذیه فروشی و مشروب فروشی در بندر ون گوگ و در هر اینچ نشان دهنده ظرافت بی انتها از ریوا را یاد قایق بادبانی.

داخلی ویژگی های بی نظیر جزئیات مانند جلا جداول برجسته با حیاط آرم کروم و فولاد لهجه و زمرد کبود بالشتک. در حالی که در خارج مجلل ساحلی منطقه سفارشی با امضای ریوا مبلمان و مواج کتانی سفید بادبان. البته آشپزی ارائه شده است به عنوان به همان اندازه چشمگیر است. آشپز توماس Balland که سر تیپ در چلپ چلوپ خدمت تا, تازه, مدرن, ظروف الهام فصلی تولید کند.

Riva Privée in Paris

Karel بالاس/ریوا

اگر همه این است که شما ولع مصرف واقعی دریا, سفر, شما می توانید انجام دهید که بیش از حد. این privée همچنین به چلپ چلوپ مهمانان این فرصت را به کروز تا رود سن در یک Aquariva فوق العاده و دیدن شهر عشق از دیدگاه های مختلف.

این ریوا Privée در پاریس است که بخشی از این بزرگتر ریوا مقصد پروژه که به منظور کمک به Ferreti-نام تجاری متعلق به گسترش فراتر از فروش قایق بادبانی و ساخت یک نام خارج از دریایی جهان است.

“این ریوا مقصد به کسانی که خود را در یک قایق بادبانی فرصت زندگی معتبر ریوا تجربه” Ferretti گروه CCO Stefano de Vivo گفت: Robb Report. “به نفس سحر و جادو و لمس میراث از این یاد 178 سال با نام تجاری.”

Riva Privée in Paris

Karel بالاس/ریوا

ریوا در حال حاضر دارای سالن در Gritti هتل قصر در ونیز ریوا کشتی سازی در Sarnico و مونت کارلو قایق بادبانی, باشگاه, همراه با یک privée در میلان. پس چرا these girls got naughty?

“این در مورد اهمیت فرهنگی پاریس به اروپا” می افزاید: ده Vivo. “به طور کلی هدف ما برای منحصر به فرد مقصد و با دقت انتخاب شرکای ما.”

Riva Privée in Paris

Karel بالاس/ریوا

در علاوه بر این به privée در پاریس است که به تعویق افتاده است با توجه به Covid-19, Riva است برنامه ریزی جدید سالن در Ikador لوکس هتل بوتیک و اسپا در اپاتیا, کرواسی یک privée در Molo47restaurant در Formentera و یک سالن در پالم بیچ.

دلالت آن بوده است هرگز آسان تر را به ریوا روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>