این جدید آمریکا در جام, مسابقات قایق بادبانی پرواز 3 متر بالاتر از آب

این 2021 جوانان جام آمریکا در زمان یک گام بزرگ رو به جلو با موفق دریا دادگاه ها از این رویداد برای اولین بار قایق. این AC9F یک 29.5 پا بلند foiling monohull طراحی و ساخته شده و با مسافرت با قایق تفریحی تحولات در نیوزیلند. از آن می رسد بالا پایان از حدود 23 مایل در ساعت. آن را کوچکتر آهسته تر و امن تر از نسخه امریکا در جام AC75 از 75 پا foiling monohull با 11 خدمه که بادبان در 2021 امریکا در جام. آن می تواند رسیدن به سرعت بیش از 60 مایل در ساعت.

در جوانان امریکا در جام AC9F مسابقه قایق بادبانی خواهد بود crewed توسط دو مرد و دو زن از 18 تا 24 سال است. اعلام کرد در ماه دسامبر گذشته این رویداد به سرعت جذب 15 تیم از 12 کشور از جمله دو از نیوزیلند که در آن برگزار خواهد شد دو از استرالیا دو از سوئیس به عنوان به خوبی به عنوان تنها تیم از آمریکا, چین, ایتالیا, انگلستان, اسپانیا, روسیه, آرژانتین, دلار هنگ کنگ, چین دانمارک و آلمان. تعداد به مراتب بالاتر از پنج تیم رقابت برای بزرگسالان امریکا در جام.

“جوانان جام آمریکا چیزی است که ما شده اند مشتاق به دیدن تاسیس شده پس ما برنده جام آمریکا در سال 2017, می گوید:” اعطای دالتون مدیر عامل شرکت امارات تیم نیوزیلند (ETNZ) در امریکا در جام مدافع.

America's Cup Yachts

23-پا foiling monohull یک مینی نسخه بسیار بزرگتر و سریعتر 75-ft. AC75.

“من دور دمیده با علاقه گفت:” هیدن پورتر, مدیر عامل شرکت سلطنتی نیوزیلند, قایق بادبانی اسکادران (RNYZYS) که همراه با تیم نیوزیلند و چین ورزشی صنعت گروه حمایت از جوانان رویداد. “هنگامی که مردم همچنین AC9F قایقرانی جهانی سطح بهره خواهد گام تا درجه یک. به عنوان یک رویداد با برابری جنسیتی در خط مقدم نیز ثابت کرده است به محبوب و چیزی که برای ما مهم بود از شروع.”

اولین AC9F, Kōtare یا “مرغ” در مائوری راه اندازی شد در ماه مارس, اما تست به تعویق افتاد برای ماه به دلیل Covid-19 پروتکل های. نیوزیلند در هفته گذشته اعلام کرد که باز کردن این کشور است.

“ما هنوز هم باید بیشتر تست کامل اما پس از اولین بادبان آن را خوب است برای تایید است که او قطعا مگس می گوید:” ایان کوک مدیر عامل از مسافرت با قایق تفریحی تحولات است.

AC9F

این AC9F چهار ملوانان–دو مرد و دو زن–که با استفاده از تجربه آنها به دست آوردن در foiling monohull به عنوان یک سکوی پرشی به آینده امریکا فنجان.

جدید ترین 2017 جام آمریکا استفاده می شود AC62s یک 62-پا wingsail ادم بددهن و ماجراجو است که می تواند رسیدن به سرعت های 54.3 مایل در ساعت. در این سال AC72 خواهد بود کاملا متفاوت طراحی بر اساس 75 پا کربن-فیبر monohull که آسانسور از آب بر روی دو ورقه. آن را به یک خدمه 11 و باید با سرعت بالا در حدود 63 مایل در ساعت.

این AC9Fs در مقابل به میزان قابل توجهی کوچکتر و نه به عنوان مشکل یا خطرناک به بادبان. اما آنها اجازه خواهد داد که جوانتر ملوانان—که در آرزوی به بادبان در آینده امریکا فنجان—به یاد بگیرند که رفتار یک foiling monohull در حالی که رقابت قبل از اینکه جمعیت زیادی در طول جام آمریکا رقیب سری و نهایی. هفت AC9Fs خواهد بود ساخته شده برای رویدادها و مشترک بین تیم های.

هدف از حامیان مالی است که برای “تقویت” برنامه جوانان برای آینده آمریکا در جام حوادث, اما آن را نیز که برای اولین بار یک قایق بادبانی از این کالیبر توسعه داده شده است برای جوانان ملوانان.

Te Aihe

Te Aihe تیم امارات نیوزیلند اولین AC75 است که بسیار سریع تر از AC9Fs قادر به سرعت از بیش از 60 مایل در ساعت. مسابقه قایق بادبانی نیز 11 خدمه. تیم امارات نیوزیلند

“ما اعتقاد داریم که فرمت و قایق ما ایجاد کرده اند را تشویق می کند تنوع و برگ نشدنی میراث برای ما 150 سال و همچنین برای آینده جوانان قایقرانی می گوید:” هارون جوان معاون ناخدا از RNZY. “توسعه آینده استعداد میباشد به موفقیت مسافرت با قایق تفریحی در سراسر جهان است. ما قصد داریم به این رویداد به طور دائم تعبیه شده به آینده AC حوادث است.”

Wan Weidong رئیس چین ورزشی صنعت گروه, کشور گفت: در حالی که شرکت در این جام آمریکا نیز نیاز به “توجه بیشتر به پرورش نسل بعدی سطح بالا روروک مخصوص بچه ها.”

“این قابل کار با همه درگیر برای رسیدن به اهداف ما تا به سرعت گفت:” باب گراهام طراح سرب در مسافرت با قایق تفریحی تحولات در مورد طراحی و ساخت و راه اندازی این مسابقه قایق بادبانی در سه ماه. “جوانان امریکا در جام حذفی خواهد بود unmissable فرصت را به جوان ملوانان از سراسر جهان به مسابقه هیجان انگیز طراحی خواستار بهترین از تمام مهارت های خود را.”

AC9F

هفت یکسان AC9Fs خواهد بود ساخته شده برای این رویداد جوانان و تیم را به اشتراک بگذارید قایق برای مطابقت با نژادها.

این رویداد برای اولین بار از جوانان امریکا در جام حذفی است به جای برنامه ریزی شده در ماه نوامبر در چین با تاریخ هنوز مشخص نشده است و رویدادهای زیر برگزار خواهد شد در ماه فوریه 18-23, 2021 و مارس 8-12, 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de