این جدید 98-پا Maxi قایقرانی قایق بادبانی آخرین معروف قو خانواده

آخرین Nautor را قو در حال حاضر پرواز در سراسر آب است. بارانبرای اولین بار در فنلاندی سازنده 98 پیراهن زنانه دامن بلند سری معرفی شد به مطبوعات از طریق مجازی کنفرانس مطبوعاتی در اواخر هفته گذشته. 98 می پیوندد یک لیست طولانی از Maxi پوسته از 65 به 131 پا که تمام شد ایجاد شده توسط طراح Germán Frers شده است که کار با طبقه سازنده برای بیش از سه دهه است.

Frers صحبت در مورد تکنولوژی همیشه در حال تغییر از مواد در طول کنفرانس مطبوعاتی و چگونه طراحان نیاز به انطباق طرح های خود را. “به این قایق بادبانی رشد بزرگتر آنها نیز سبکتر با سخت شدن مواد, بنابراین مهم است به آدرس راحتی خود را,” او گفت:. “و پس از این قایق ها استفاده می شود برای مسابقه و کروز حیاتی برای نرم کردن سوار. ما فکر می کنیم این 98 خوب را فراهم می کند ترکیبی از سرعت و راحتی. او خواهد بود که برای اولین بار در یک خط مدرن از Maxis.”

باران یکی از سه تنظیمات ممکن 98-ft. مجموعه ای است که می تواند سفارشی برای صاحبان. ترکیبی کروز و مسابقه تمرکز بر این اولین 98 اجازه خواهد داد که او را به سفر به جهان در حالی که همچنین مسابقه های مختلف Maxi regattas. اولین 98 قو را در آن مسابقه اولین در Rolex قو جام در Porto Cervo از سپتامبر 7-13, 2020.

Nautor's Swan

جدید 98 پیراهن زنانه دامن بلند شیک و سریع است. اولین مدل بارانخواهد بود و استفاده شده توسط صاحبان آن برای گشت زنی و مسابقه. Nautor را قو

Nautor را قو مدیر عامل جیووانی Pomati گفت: این گروه که قو پیراهن زنانه دامن بلند زنانه سری که راه اندازی شد و در سال 1972 همچنان یکی از محبوب ترین طراحی مجموعه در قایقرانی تاریخ است. اول آن 65 به پایان رسید 17-سال تولید اجرا با 72 مدل. “هنوز هم وجود دارد بیش از 80 Maxi قایق بادبانی قایقرانی در دریا” گفت: Pomati.

98 وعده هرالد عصر جدید, قو, مقامات گفت. آن ساخته شده است بسیار سبک وزن فیبر کربن کامپوزیت در سوان را ترجمه شده تسهیلات در Pietarsaari فنلاند و صاحبان باید گزینه های مختلف کابین پوسته (صاحب اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل عقبی یا جلو) و سه طراحی داخلی.

98 همچنین دارای یک تلسکوپی دلسرد شدن را کاهش می دهد که پیش نویس خود را به طوری که قایق بادبانی, بادبان می تواند با ثبات در اقیانوس متورم و یا با دلسرد شدن مطرح می شود قادر به دسترسی کم عمق بنادر. باران غیر منتظره ای براق به دلیل کابین نمی رفتن تا فوق عرشه. Frers طراحی بزرگ اجتماعی کابین خلبان به ناحیه میانی پشت دکل, در حالی که قایق بادبانی باز عقبی پایان طراحی شده است برای قایقرانی و مسابقات. باز foredeck همچنین باعث می شود یک نقطه خوب برای sunning در حالی که قایق لنگر انداخته.

Nautor's Swan

Misa Poggi ایجاد سه فضای داخلی است که تکمیل فضا اما منعکس کننده های مختلف صاحبان سلیقه. Nautor را قو

داخلی است و سه ensuite مهمان کابین و مجموعه کارشناسی ارشد همراه با یک نگارخانه و مرکز بزرگ سالن. اجتماعی منطقه بزرگ است و باز و طراح داخلی Misa Poggi سه ممکن است فضای داخلی تمام مینیمالیستی اما کاملا منحصر به فرد است. این طرح همچنین به نام برای پنجره های بزرگ برای نور طبیعی است.

“پیراهن زنانه دامن بلند طراحی شده است بسیار متفاوت از 10 سال پیش گفت:” Poggi. “در حال حاضر همه چیز بسیار بزرگ تر و کاربر پسند است. استاد دارای یک پیاده روی در گنجه و گلی است که می تواند توسط مالک و مهمانان. سالن بسیار باز و پر از نور است.”

98 خواهد بود طراحی شده در پیکربندی های مختلف می گوید: Poggi. در حالی که باران است متقاطع برنامه های کاربردی برای گشت زنی و مسابقه دوم طراحی خواهد شد در درجه اول برای مسابقه. یک سوم را برای جهانی کروز با پردازنده سیستم است که اجازه می دهد تا برای استقلال بیشتر و بار دیگر در دریا است. Poggi گفت که دیگر Maxis, از جمله هر دو 120-بالا و پایین صفحه و 125-پاورقی در حال حاضر ساخته شده است در آن ترجمه شده و امکانات. یکی دیگر از پیراهن زنانه دامن بلند مدل 88, که این شرکت را نشان می دهد برای اولین بار در ماه سپتامبر نیز ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>