این 38-پا بعد قایق بادبانی می آمیزد طراحی سنتی با شجاع قایقران قدرت

ورود به جدید yachting بخش می تواند یک چالش به خصوص اگر شما با نام تجاری را تحت تسلط تو رفتگی در دیوار خود را برای سال. MJM قایق بادبانی که به ایجاد یک بخش جدید توسط جفت گیری سنتی Downeast نگاه به قایقران قدرت در حال حرکت است به باز-قایق بادبانی جهان جدید خود را با 3z.

38-پاورقی معرفی شد در آنلاین کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته خود را ظاهر فیزیکی در پاییز. “هیچ شرکت ازدواج فرم و عملکرد با هم نیز می گوید:” پیتر جانستون, MJM مالک. “این اشاره به یک Downeast سنت با ظریف sheerline. ما ایجاد سه بخش برای زندگی, قرار دادن تاکید بر عملکرد است.”

“الف” در واقع مخفف نیروی دریایی خود معمار داگ Zurn اما آن می تواند فقط به عنوان به خوبی به معنای “منطقه.” روشن وجود دارد مرزبندى بین جلو تعظیم منطقه اواسط بخش تحت hardtop و عقب منطقه با سالن و دسترسی به آب است.

MJM

این 3z است غیر منتظره ای بزرگ ویندوز است که باز کردن در روز آفتابی اما فشار دهید تا زمانی که آب و هوا می شود.

Zurn که در طراحی شش مدل MJM خط حداکثر صندلی و فضای ذخیره سازی برای افزایش استفاده عملی توسط صاحبان و خانواده خود را.

“ما رو از شر برخی از سایر ویژگی های است که شما در قایق دیگر به این یکی بسیار کارآمد” گفت: Zurn. “شما می توانید تلنگر پایین تقویت در پشتی و تبدیل سالن به تخت و یا شما فقط می توانید ترک آن را مانند آن و تماشای کودکان خود شنا کردن در اطراف قایق. ما همچنین شامل یک حمام در portside و ابزار ذخیره سازی گنجه در طرف دیگر.”

MJM جالب شرکت آغاز شده توسط باب و مری جین جانستون را طولانی و موفقیت حرفه ای با J-قایق بسیار مورد توجه قایق بادبانی ساز. پیتر جانستون پسر خود را, شده بود, مدیر عامل شرکت Sunfish و تاسیس شرکت خود را به نام مبم قبل از حرکت به MJM به کار با پدر و مادر خود را.

MJM

این 43z با آن کابین و محصور کابین خلبان است و نزدیک به MJM سبک و مشخصات را نشان می دهد شباهت به 3z.

جدید انگلستان خانواده درک منطقه ای زیبایی downeast قایق بادبانی یک سبک تعریف می کند که علامت های تجاری مانند Hinckley و سابر دو مین مبتنی بر سازندگان در سوله.

جفت گیری یک قایقران به Downeast هال به نظر می رسید مانند توهین به مقدسات 15 سال پیش اما Johnstones می خواستم چیزی متفاوت از هر چیزی در بازار زمانی که آنها راه اندازی MJM. مسن تر شدن آنها گفت: Zurn آنها می خواستند یک قایق است که می تواند لنگر انداخت پرسشگری دارد, پیشی جستن طوفان یک بیت از کارولینای شعله ور شدن در تعظیم و tumblehome در عقب یک محافظت راس و خیط و پیت کردن عرشه یک مین lobsterboat.

در حالی که بسیاری از قسمت های مختلف می تواند تبدیل کردم مانند یک Franken-قایق بادبانی Zurn ایجاد یک قایق است که تا به حال ظرافت قبلی خود طراحی پناهگاه جزیره 38 که خواننده Billy Joel معروف ساخته شده. پس از اولین مدل طراحی شده این شرکت تشکیل شد و به درستی به نام MJM برای مریم جانستون قایق موتوری.

MJM

سه مناطق جداگانه به آسانی آشکار با بزرگ foldout ویندوز پخش سایه اواسط بخش است.

این 3z طول می کشد استفاده از روند در بزرگ اسب بخار outboards—روند رشد می کند که هر سال با همیشه در اندازه های بزرگتر و قدرت استاندارد خواهد بود دوقلو 300 اسب بخار جیوه Verados. که مقدار اسب بخار باید آن را با سرعت بالا بیش از 50 مایل در ساعت. یک گزینه وجود دارد بزرگتر از 350 hp Verados اما MJM مدیر عامل پیتر Truslow می گوید: 300 Verados مطابقت بدنه سادگی.

قبل از 3z این MJM خط شامل موبایل با کابین است. بسته به موفقیت های جدید طراحی Truslow می گوید, می تواند مدل های بزرگتر. یک 4z و یا حتی یک 5z شاید ؟ Truslow سابق مدیر عامل شرکت در اجواتر قایق و برترام قایق بادبانی می داند بزرگ-روز-قایق بخش و می بیند جدید 3Z رفتن mano-a-mano با دیگر احترام باز-قایق برندها به لطف رمان طراحی و کیفیت ساخت.

باز بعد قایق دریا تغییر برای شرکت و استقبال در آن پیتر جانستون گفت: Robb Report. “ما در حال مستقر در کارولینای شمالی و هنگامی که شما در خارج از انگلستان و شهرهایی مثل نیویورک و دی سی وجود دارد مقدار زیادی بیشتر روز-قایقرانی در جریان است. ما شاهد یک روند رو به رشد در این بازار است.”

MJM

سربار دیدگاه گسترده ای در فضای داخلی کشتی از جمله یک تخت در عقب است که چین برای تبدیل شدن به یک سالن.

عادات قدیمی سخت مرگ و Johnstones تصمیم گرفتند برای hardtop فراهم می کند که سایه در روز آفتابی در حالی که همچنین ترکیب غیر منتظره ای بزرگ پنجره ها را باز یا بسته تنگ بسته به آب و هوا. قادر بودن به دکمه پایین راس منطقه به سرعت یک مزیت متمایز بیش از بسیاری دیگر باز-قایق علامت های تجاری است که اغلب نیروی تمام در هیئت مدیره به ازدحام پشت در معرض مرکز-کنسول راس.

پس از آن وجود دارد حمام, توالت و اتاق ذخیره سازی همراه با یک یخچال نوار مرطوب و سخاوتمندانه صندلی. زمانی که 3z راه اندازی در ماه نوامبر آن را باید در حال حاضر جذب زیر قوی به دلیل تفاوت در طراحی و MJM شهرت برای کیفیت. قایق به رقبای جدی اما باید آن را به اندازه کافی متفاوت به جذب طرفدار چه کسی درک می کند که تفاوت های ظریف می تواند به معنای بزرگ و کیفیت زندگی افزایش در آب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>