این جدید 331-پا اعزامی کشتی کروز طراحی شده به مانند یک خصوصی ترجمه شده

پیدایش استفانو Pastrovich آخرین سفر کشتی کروز متولد شد و از یک بحران است. نه Covid-19—هر چند Pastrovich Studio

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399

پیدایش استفانو Pastrovich آخرین سفر کشتی کروز متولد شد و از یک بحران است. نه Covid-19—هر چند Pastrovich Studio'آخرین خلقت به خوبی می تواند به ارمغان بیاورد یک راه حل برای چالش هایی که ممکن است ما در سفر حداقل برای آینده قابل پیش بینی.

در سال 2008 به عنوان یک بحران مالی گریبانگیر جهان Pastrovich و تیم خود را از نیروی دریایی معماران شناخته شده است که بسیاری از فرهنگ ها به استقبال یک مطلب جدید نقطه به لذت بردن از کالاهای لوکس—یعنی منشور بازار است. این تیم با تمرکز تلاش های خود را در دسترس لوکس نه تنها مالکیت. اخیرا Pastrovich نشد و نسل جدیدی از مصرف کنندگان ظهور با احساسات مشابه.

"این ماجرا گردشگران رویای کاوش در دریاها در حداکثر راحتی لوکس و حریم خصوصی تعقیب تجربه" Pastrovich گفت: Robb Report. "X-مسافران" به عنوان Pastrovich تماس آنها به دنبال هتل بوتیک لوکس خدمات دربان و جت خصوصی. "اما" او می افزاید: "آنها هنوز یافت نمی شود یک کشتی کروز قادر به ساخت رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند."

Cruiseship

بزرگ اسراف staterooms ارائه مقدار فضای بیشتر و لوکس تر از معمولی کشتی کروز.

X-سفر کروز قایق بادبانی طراحی شده است برای پر کردن جای خالی که.

از 331-پا بلند کشتی با 62-پا پرتو نشان دهنده منحصر به فرد ترکیبی از تکنیک های ساخت و ساز. آن ازدواج مهندسی و طراحی قطعات است که تعریف ترجمه شده پروژه های مدولار اصول مورد استفاده برای ساخت معاصر کشتی کروز—که در آن کابین, ویندوز, دسترسی عمودی و زمینه های مشترک متناسب با هم مانند یک پازل است.

Pastrovich است به خصوص افتخار طراحی مدولار. "این ما را قادر می سازد برای رسیدن به هزینه-مدیریت کارآمد و ساخت و ساز بار" او می گوید: "بدون به خطر انداختن لوکس جزئیات ساخت و ساز. و فقط به عنوان مهم—بدون به خطر انداختن زیبایی است."

Cruiseship

مدولار ساخت و ساز باعث می شود روند ساخت بسیار سریع تر و بیشتر مقرون به صرفه از یک سفارشی ترجمه شده.

با آن طراحی مدولار X-سفر کروز می تواند به راحتی ساخته شده در چه Pastrovich تماس های کشتی تنظیمات بهینه: 108 مهمانان جایگزین در 48 سوئیت استاندارد و 4 سوئیت لوکس و 2 صاحب سوئیت. آن دسته چهارم شامل 312 متر مربع 624 متر مربع و 936 متر مربع بود. کشتی صاحبان همچنین می توانید انتخاب کنید یک لوکس پیکربندی است که ظرفیت 84 مهمانان در 24 استاندارد سوئیت 16 سوئیت لوکس و 2 صاحب سوئیت; یا یکی مانده به آخر صاحب پیکربندی است که با ظرفیت 64 مهمانان در 24 سوئیت لوکس و 4 مالک سوئیت.

صرف نظر از تنظیمات این کشتی را قانع کننده ترین ویژگی است که توانایی خود را برای ارائه به مسافران کروز تجربه است که شباهت خصوصی ترجمه شده. "فضا باعث می شود برای حفظ حریم خصوصی" او می گوید: "حفظ حریم خصوصی و تعیین انحصار."

جدید کشتی نیز دارای آخرین نسل هیبرید قدرت توسط Wärtsilä. در حال حاضر سازگار با محیط زیست با کاهش تولید گازهای گلخانه ای به تغییر شدید خود را "سبز" حالت—که به تولید بدون سر و صدا و ارتعاش و یا تولید گازهای گلخانه ای—ارائه معتبر بازگشت به طبیعت حساسیت. "طبیعت شخصیت و کشتی یک ابزار است می گوید:" Pastrovich "بنابراین مهمانان باید از این فرصت برای لذت بردن از طبیعت سمفونی برای تلفن های موبایل نخورده است."

Cruiseship

خصوصی-قایق بادبانی تجربه تار خط بین سنتی منشور قایق بادبانی و یک هفته روی یک کشتی کروز.

نیروی دریایی معمار اذعان دارد که کروز در کشتی های کوچکتر یک سفر تجربه است که به رشد بیشتر محبوب در سال های اخیر اما او معتقد است که اثرات Covid-19 pandemic تنها از شدت تقاضا برای این نوع از تجربه کروز. "همه گیر اتحادش را تغییر نگرش عمومی نسبت به انزوا و خلوت" او می گوید. "مردم در حال کشف اهمیت پرداخت بالاتر فضا-به-مسافر نسبت است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن