این 230-پا ترجمه شده به نظر می رسد مانند یک شناور جت ادم تنومند و بدقواره—و این نقطه

آیا این یک پرنده ؟ آیا این یک هواپیما ؟ آن را Codecasa جدید جت 2020 که حمل و نقل هوایی الهام گرفته از طراحی و اعمال آن را به 230-پا ترجمه شده. آخرین خلقت از ایتالیایی کشتی سازی مظهر گرده افشانی متقاطع طراحی در 21st century.

با توجه به شروع ساخت و ساز بعد از این سال به 230-پاورقی تبدیل خواهد شد و کشتی سازی را گل سرسبد جدید. این پروژه زاییده افکار از Fulvio Codecasa که متعلق به ویارجو مبتنی بر کشتی سازی 40 سال گذشته. این Codecasa خانواده در واقع شده است در قایق-ساختمان کسب و کار از سال 1825.

در حالی که کشتی سازی آن شناخته شده است طرح های سفارشی جت 2020 است و بر خلاف هر گونه دیگر قایق بادبانی آن تا به حال ساخته شده است. با استفاده از یک هواپیمای خطوط به یک قایق بادبانی را به بدنه Codecasa گفت که او می خواهد به مجموعه “یک نمونه منحصر به فرد” است که او امیدوار خواهد آتش روند.

Codecasa

این Jet2020 مشخصات شبیه هواپیماهای مدرن از جمله گرد تعظیم منطقه با هواپیماهای سبک کابین خلبان و دم در استرن. Codecasa

هوانوردی ویژگی های طراحی شامل گرد جلو بخش از قایق بادبانی با یک سکان منطقه است که شبیه به یک هواپیما کابین خلبان. بخش مرکزی روبنا است و بیشتر شبیه به یک بدنه با sundeck در حالی که عقبی پایان کنه تا به اکو دم هواپیما. سود اصلی از این حمل و نقل هوایی الهام گرفته از شکل بزرگ است و حجم داخلی می گوید: Codecasa توصیف این کشور به عنوان “بزرگ است.”

به عقبی ساحل باشگاه در سطح دریا است که احتمالا شیک ترین بخش از قایق بادبانی. آن را دارای یک آسانسور است و متصل به آسمان سالن. با کف به سقف پنجره ها و در اصلی سالن غذاخوری دیدگاه به قول بی نظیر است. یک helipad نشسته است در بالای بنابراین صاحبان افراط می توانید در پرواز واقعی ، هنگام رفتن در ساحل, دو مناقصه منطقه با نگاه از یک موتور جت واقع شده است در کنار قایق بادبانی.

تعظیم منطقه در عرشه اصلی اختصاص داده شده است به مالک مجموعه. وجود دارد چهار مهمان کابین در عرشه پایین تر. برای کسانی که به دنبال به حداکثر رساندن, هوای آزاد, زمان sundeck عظیم 66 فوت 33 پا با تحت پوشش سالن آفتاب پد و یک 20 فوت احتیاج استخر شنا.

Codecasa

کربن-فیبر radome به نظر می رسد مانند چرخش رادار گنبد یک برای Boeing E-3 Sentry دفاع هوایی. Codecasa

در حالی که اکثر قایق بادبانی فنی اطلاعات هنوز به توان نشان داد Codecasa می گوید: Jet2020 خواهد شد که حمل و نقل هوایی دیگر الهام گرفته از ویژگی های فن آوری مانند رادار آنتن های نصب شده در داخل یک فیبر کربن گنبد. او گفت: آنها طراحی خواهد شد “در نوعی سبک برای هواپیما” بوئینگ E-3 Sentry.

این Jet2020 ساخته خواهد شد به لویدز و وصول استانداردهای پس از آن می توانید ثبت نام در زیر مهم ترین گواهینامه بین المللی پرچم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>