این 112-پا Tri-عرشه ترجمه شده است روح اکسپلورر

می توان آن را یک چالش به ایستادگی کردن در یک لفظ دریای superyachts. مگر, البته, شما یک مثل این دیدنی جدید Van

توسط ETELARESANKHABAR در 24 خرداد 1399

می توان آن را یک چالش به ایستادگی کردن در یک لفظ دریای superyachts. مگر, البته, شما یک مثل این دیدنی جدید Van der Valk رگ.

به سفارش یک مشتری خاص را به طور کامل سفارشی 112-پاورقی جفت ناهموار عملکرد یک اکسپلورر قایق بادبانی با تمام پیچیدگی و راحتی یک قفسه بالا ترجمه شده. در اصل خانواده می خواستم یک کشتی لوکس است که می تواند آن را تمام انجام.

برای دیدن tri-ایجاد عرشه آمده به ثمر هلندی حیاط مونتاژ دریایی تیم رویایی برای کار بر روی فضای داخلی/خارجی طراحی, معماری دریایی و ساخت و ساز به دست آوردن قایق بادبانی آماده برای تحویل در ماه دسامبر 2021.

Van der Valk Custom Explorer Superyacht

این عرشه عقبی منطقه ناهار خوری. Van der Valk

همه آلومینیوم رزمناو است که توسط نرم خطوط منحنی زیادی پانل شیشه ای و قوی کمان که همه آمده حسن نیت ارائه میدهد از تیم ها در Guido de Groot قایق بادبانی طراحی Ginton نیروی دریایی معماران و دیانا قایق بادبانی طراحی شده است.

سریع جابجایی بدنه—غیر معمول برای یک اکسپلورر کشتی—ویژگی های موج سوراخ کمان است که وعده بالا هیدرو عملکرد در هر دو کروز و سرعت بالا. این است که بیشتر افزایش یافته است علاوه بر این از بدنه پره بال بر سر که با این نسخهها کار برای کاهش مصرف سوخت 12.5 درصد در هنگام گشت زنی در 11 گره و همچنین به حداقل رساندن بیدار و زمین در دریاها. او همچنین دارای پیشرفته تثبیت setup (دو SeaKeeper gyro تثبیت کننده و Humphree برقی fin ثبات سیستم) است که برای نگه داشتن خود و هنوز هم حتی در آب های خشن.

"این خواهد بود که فوق العاده آرام و بسیار کارآمد قایق با بهترین شکل ممکن seakeeping عملکرد می گوید:" بدنه پره مدیر فروش Bruno Bouckaert. "در آن طول می کشد نوآورانه حیاط مانند Van der Valk و بسیار با تجربه مشتریان برای ایجاد یک سفارشی ترجمه شده از این کیفیت است."

Van der Valk Custom Explorer Superyacht

این عرشه عقبی سالن منطقه است. Van der Valk

اما به اندازه کافی در مورد عملکرد. اجازه دهید بحث در طراحی. این کشتی واقعی میکروفن افت لحظه ای است که بدون شک گسترده عقبی عرشه. برای ایجاد این فضا De Groot و طراحی تیم تا به حال به حد حرکت از روبنا حجم (از جمله wheelhouse) رو به جلو است. نتیجه نهایی ؟ یک فضای باز بزرگ است که یک بار شنا, پلت فرم, محل غذاخوری, سالن, صندلی و البته مقدار زیادی از وای عامل.

در داخل این کشتی نشان می دهد سقف—یک درخواست خاص از مشتری—مقدار زیادی از نور طبیعی سخاوتمندانه موزون و اتاق های رایگان-جریان طرح است. او می تواند خواب تا 10 مهمان در سراسر یک اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل VIP بر روی عرشه پل-دو سوئیت و یک سوئیت روی عرشه پایین تر. همچنین بر روی عرشه پایین تر است صاحب اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل است که خود را در دفتر جداگانه.

Van der Valk Custom Explorer Superyacht

به عقبی شنا پلت فرم. Van der Valk

حتی بهتر از تمام قایق بادبانی است که به طور کامل بر روی صندلی چرخدار پسند. آن است که با داخلی نصب آسانسور و هیچ برآمدگی یا مراحل پردازنده بنابراین صاحبان جدید واقعا می تواند لذت بردن از آن را برای سال آمده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب