حتی در یک ترجمه شده آن را ممکن است به بیش از حد از یک چیز خوب—مانند تمام کسانی که اسباب بازی. مطمئن مناقصه runabouts و شناور شخصی را روز سرگرم کننده و کوتاه-فیلم و هلیکوپتر در حال صاف کردن انفجار بلکه آنها را تا مقدار زیادی از فضای. از این رو افزایش حمایت از کشتی و یا به عنوان سیاهگوش قایق بادبانی تماس آن YXT یا “قایق بادبانی extender” سری.

هلندی ساز 112-ft. سایه کشتی می آید در دو نسخه که معادل پانسمان گاه به گاه و یا رفتن رسمی در یک توکس. این YXT 34 ورزشی است که تمام امکانات یک انتظار می رود در حمایت از یک قایق از جمله فضای باز بر روی عرشه به فروشگاه بزرگ سخت تخم بادی ماشین لیموزین مناقصه چهار WaveRunners و یک زیردریایی. روی عرشه جرثقیل بلند می 8.3 تن به افراشتن اسباب بازی در داخل و خارج از آب است.

“با 1,560 فوت مربع از فضای عرشه این مدل ارائه می دهد کاملا جدید طیف وسیعی از امکانات برای آن اندازه” طراح برند Weel گفت: Robb Report.

Lynx YXT 34

“به همراه” نسخه جدید 112-ft. سیاهگوش شامل چوب ساج کف, ساحل باشگاه و مرکز تناسب اندام. صاحبان نیز انتخاب و با استفاده از همان مواد داخلی به عنوان اصلی قایق بادبانی. سیاهگوش قایق بادبانی

زمانی که عرشه روشن است آن را تبدیل به یک فضای کامل برای برنزه شدن و یا پرتاب یک حزب کوکتل و یا میزبانی رقص مربع. از عرشه اصلی آن را تنها چند قدم به عقبی باشگاه ساحل فراهم می کند که آب سطح دسترسی به دریا است.

به علاوه مدل ارائه می دهد که ظریف تر و تمیز و پایان گزینه های طراحی شده باشد می تواند با همان مواد و سبک به عنوان اصلی قایق بادبانی. آن را به عنوان یک کشتی پشتیبانی اما بیشتر شبیه به یک دوم قایق بادبانی. درهای کشویی شیشه ای سرب از ساحل باشگاه به 670-فوت مربع تناسب اندام منطقه با اختیاری اتاق ماساژ. اگر مالک می خواهد به استفاده از فضا به عنوان اصلی مرکز تناسب اندام, آن را به آزاد کردن فضای قابل توجهی در قایق بادبانی. همان می رود با دو 160-sq. ft. اتاق که یکی از آنها خدمت خواهد کرد به عنوان یک خشکشویی مرکز با اتو ایستگاه ماشین لباسشویی و خشک کن و همچنین به عنوان بزرگ یخچال و فریزر برای ذخیره سازی های اضافی. دوم می تواند کار به عنوان یک کارگاه آموزشی است.

در نهایت دو سه خدمه کابین و یک 264-sq. ft. خدمه ظروف سرباز یا مسافر یک بار دیگر به معنی فضای اضافی برای ذخیره کنید.

Lynx YXT 34

گسترده عرشه عقبی دارای یک طیف گسترده ای از آب, و زمانی که آنها در آب می توان آن را برای اجتماعی دریافت-togethers. سیاهگوش قایق بادبانی

Topsides این wheelhouse ارائه می دهد یکی دیگر از L-شکل مساحت سالن و 360 درجه نمایش ها که برای مناظر دلپذیر و راحت تر مانور در فضاهای تنگ. Lynx YXT شده توسط دوقلو 12 سیلندر Caterpillar C32 موتورهای دادن به آن 450-دریایی-مایل در محدوده 14.5-گره.

در صورتی که صدا نیست سریع به اندازه کافی به خاطر داشته باشید که زمانی که شما رسیدن به مقصد تمام اسباب بازی بسته روی عرشه خواهد شد بسیار سریعتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im