این مادر فکر COVID نبود یک “تهدید جدی” برای کودکان و نوجوانان — تا زمانی که او 10 ساله بود در بیمارستان بستری


حسن نیت ارائه میدهد از کریستینا Prachniak

کریستینا Prachniak یک مادر مجرد از دو تا از Punta Gorda, فلوریدا, هیچ غریبه ای به پزشکی می ترساند. او 10 ساله پسر بن صرف زمان قبل از در ER قبل از.

“پسر من آسم,” او می گوید ترسناک مامان. “او شده است در ER برای آن شاید پنج بار اما هرگز نیاز به بستری در گذشته است. در اکثر معمولا یک شات از استروئیدها خود را رفع شعله ور شدن یو پی اس.”

عکس های اعتباری: Christina Prachniak

اما این بار متفاوت بود. کریستینا هنوز مطمئن شوید که دقیقا همان جایی که پسر او گرفتار COVID-19 اما او فکر می کند آن ممکن است اتفاق افتاده در ماه گذشته در مکان پارک در فلوریدا.

“ما می خواستم برای رفتن به یک پارک آبی, اما آن را شروع به رعد و برق به عنوان حق ما وارد” کریستینا به یاد می آورد. “ما تصمیم گرفت برای رفتن به [مکان پارک] به جای. من اعتقاد دارم که او آن وجود دارد. هیچ کس دیگری در حزب ما و یا خانواده رو COVID-19. فقط بن.”

در چهارم جولای کریستینا با عجله او را به بیمارستان, به عنوان او دچار حمله آسم. بن اکسیژن به حال کاهش یافت و او نیاز به بستری بلافاصله. بن آزمایش مثبت برای هر دو COVID-19 و آنفولانزا.

عکس های اعتباری: Christina Prachniak

کریستینا مشترک او داستان دلخراش با اخبار محلی ایستگاه WINKچرا که او به شدت می خواستم برای دریافت پیام وجود دارد که این ویروس هیچ شوخی است و می تواند اثرات مخربی بر روی کودکان به خصوص کودکان آسیب پذیر مانند پسرش, بن است.

 “بسیاری از آلارم که به هنگامی که یک کودک COVID,” کریستینا گفت: او به عنوان توصیف تجربه خود را به چشمک. “همه چیز تحت نظارت است. شما می ترسم. شما باید یک کمی وحشت حمله کند.”

کریستینا شوهر در گذشت در سال 2012 – این تجربه بیشتر از همه حادثه برای او و خانواده اش است.

“شوهر من گذشت هشت سال پیش. من نمی توانم تصور آنچه در آن می خواهم به از دست دادن پسر من بیش از حد” او گفت چشمک.

به بن او چشمک می گوید که او نمی خواهد ترک سمت خود را زمانی که او در بیمارستان بود. “من واقعا فکر می کردم فرزند من که قرار بود به مرگ” او گفت:. “صحبت کردن در مورد آنها گزاری تراشه او را.”

پس از چهار روز در بیمارستان و درمان صرفه جویی در زندگی از کارکنان بیمارستان بن خوب است در حال حاضر. اما کریستینا دارای یک پیام قدرتمند او می خواهد به ارسال به پدر و مادر است.

“من می خواهم پدر و مادر به طور جدی از این” او می گوید ترسناک مامان.

او به خصوص در مورد کودکانی که آسم دارند. “من می خواهم پدر و مادر از کودکان مبتلا به آسم لطفا برای توجه به کودک خود را و آنها را در در اولین نشانه از مشکل” او می گوید. “دریغ نکنید!”

عکس های اعتباری: Christina Prachniak

او نشان می دهد که پدر و مادر سرمایه گذاری در oximeters به طوری که آنها می توانند فرزندان خود سطح اکسیژن در خانه و کودکان خود را در در اولین نشانه از پریشانی.

“اگر شما می توانید آن استطاعت خرید یک پالس اکسیمتر” او نشان می دهد. “من یکی و هنگامی که من در زمان خوانش اکسیژن خود را در 83 درصد اشباع است.”

حفظ سطح اکسیژن یک نگرانی عمده برای بن در طول زمان خود را در بیمارستان. کریستینا توصیف این تجربه ترسناک ترسناک به مامان.

“پسر من نمی تواند حفظ خود سطح اکسیژن” او می گوید. “او تا به حال برای قرار دادن در یک BiPAP ماشین که نیروهای هوایی به ریه ها هر چند ثانیه. او تا به حال به عکس های خود را در حلقه دو بار در روز است.”

اما از آن فراتر رفت و تنفس: پزشکان تا به حال به مانیتور بن برای لخته شدن خون نیز هست. (لخته شدن خون در مسائل اتفاق می افتد در موارد شدید COVID-19.)

“او تا به حال به پوشیدن خاص پا کافهای که باد هر که اغلب به طوری که او نمی لخته شدن خون,” او می گوید. “او تا به حال به در رقیق کننده های خون در مورد او یک لخته.”

آن را فقط پدر و مادر که کریستین دارای یک پیام است. او می خواهد مدارس—به خصوص آنهایی که در خانه اش در ایالت فلوریدا که در آن ویروس است که در حال حاضر در حال اجرا خونتان به شدت تجدید نظر باز است.

“من فکر می کنم بازگشت به مدرسه به خصوص در اینجا در فلوریدا که در آن ویروس است که هنوز هم شایع است یک ایده وحشتناک,” او می گوید ترسناک مامان. “من استفاده می شود به داوطلب هر روز در کلاس اول دبستان کلاس درس برای دو سال و من می دانم آنچه در آن است برای کودکان کوچکتر و معلمان و پدر و مادر. اعتقاد من آن است که به طور بالقوه فاجعه بار باشد.”

او نگران کودکان (و معلمان و کارکنان) در حال تبدیل شدن به بیمار به عنوان پسر او را, اما همچنین در مورد بیمارستان ها قادر به رسیدگی به پتانسیل هجوم بیماران که ممکن است در نتیجه اگر مدارس به باز کردن.

“اعتقاد من این است که به طور بالقوه فاجعه بار” او می گوید. “من معتقدم که بیمارستان های ما نمی قادر خواهد بود برای رسیدگی به هجوم COVID بیماران. زمانی که من در Golisano بیمارستان کودکان دو تا پرستاران مجبور به ترک آنجا که از COVID-19. آنها کوتاه در درمانگران تنفسی. برخی در حال حاضر در حال کشیدن دو شیفت.”

کریستین به اشتراک گذاشته است که او پسر است که خوشبختانه و به طور معجزه آسایی—بازگشت به حالت عادی در این نقطه است. “او به نظر می رسد به توان 100% به حالت عادی بازگشت,” او می گوید. “او اکسیژن شده است حفظ حداقل 96 درصد است.”

عکس های اعتباری: Christina Prachniak

اما ضربه او و خانواده اش مجبور به تحمل شده است ، “او تا به حال هرگز در بیمارستان بستری شده است بنابراین قبل از این بود که بسیار آسیب زا برای او. و من.”

کریستین می گوید که او احساس اجبار برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را آشکارا به عنوان به عنوان امکان پذیر است چرا که او می خواهد به گسترش آگاهی—و از آنجا که او خودش را دست کم گرفته بودند چه COVID می تواند انجام دهد به کودکان است.

“من فکر نمی کنم COVID بود این بد,” او گفت:. “پسر من اشتباه بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر