در شکرگزاری 2019, مریم برنج و خانواده اش بودند فقط در خارج از شهر سالت لیک در او پدر خانه است. وجود دارد جمع آوری شده با سه نسل از برنج خانواده زمانی که او شنیده ام او را چهار پسر ساله, Kaleb گریه برای کمک.

Kaleb شد و فریاد از آسانسور مسکونی شفت یک دستگاه که نصب شد برای کمک به Kaleb مادر بزرگ یک جزئی کوادری پلژی. خانواده درهم به باز کردن درب آسانسور پیدا کردن Kaleb دوخته از قفسه سینه به پایین تحت آسانسور ماشین. آنها به نام 911 و سپس با استفاده از یک خودرو جک بالابر آسانسور ماشین و جلو و Kaleb رایگان — اما نه قبل از Kaleb تنفس متوقف. او با عجله به بیمارستان و خوشبختانه او پایدار تنها جراحات جزئی. با این حال بسیاری از کودکان باید نه خیلی خوش شانس بوده.

با توجه به واشنگتن پست, هشت, کودکان کشته شده اند و دو مجروح از سال 1981 توسط آسانسور مسکونی است. مسئله در اینجا این است که یک نقص طراحی است که صنعت آسانسور و ایالات متحده در کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده (CPSC) آگاه بوده است و از سال 70 اما آنها انجام داده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از این حادثه از اتفاق می افتد.

وجود حدود 500000 در خانه آسانسور در کشور و مریم برنج وحشت زده است که فرزند دیگری خواهد بود به شدت مجروح یا حتی کشته شده اند, بنابراین او در حال بالا بردن آلارم در مورد این مهم با موضوع ایمنی.

این مشکل ناشی از پنج اینچ فاصله بین درب در آسانسور خود درب در شفت. درب در آسانسور آکاردئونی سبک در حالی که بیرونی درب در شفت سنتی نوسانی درب. بین این دو درب است که اغلب در یک فضای پنج اینچ فاصله فقط به اندازه کافی گسترده برای یک کودک کوچک به بسته هر دو درب ایستاده بین آنها و اجازه می دهد که آسانسور هنوز هم تابع. تغییر فاصله از پنج اینچ به چهار اینچ می تواند حل و فصل این موضوع است.

اما آنچه در مورد موجود آسانسور مانند یک در برنج پدر در قانون ، خوب برای این مدل های قدیمی تر وجود دارد تعمیر آسان — یک آداپتور است که پر بخشی از شکاف. هزینه آن در حدود $100. اما CPSC گرفته, صفر اقدام به قیمومیت که شرکت های نصب این آداپتور و چند آسانسور شرکت های علاقه مند به رفع مشکل داخلی است.

فکر فرزند من و یا هر کودکی که برای ماده, در حال دوخته تحت یک آسانسور باعث می شود من انقباض غیر ارادی ماهیچه. اما پس از آن به می دانم که شرکت ها و دولت شناخته شده اند در مورد این موضوع برای هفت دهه گذشته اما هیچ اقدامی است که صورت گرفته باعث می شود من می خواهم به خشم-گریه.

سالت لیک سیتی Fox 13 رسیده به یک آسانسور شرکت ThyssenKrupp که در حال حاضر دارای چرخ-O-Vator است که شرکت نصب آسانسور در برنج صفحه اصلی. آنها به زیر غیر صریح گفته: “ThyssenKrupp اولویت ایمنی از هر دو کارکنان و سوارکاری و این هدف ادامه خواهد داد به راهنمای ThyssenKrupp دسترسی در هر آینده تعامل با خانواده نمایندگان و قابل استفاده مقامات دولتی.”

در مقابل اوتیس آسانسور آن را بر خود گرفت به مقاوم سازی موجود خود آسانسور ایمنی برای جلوگیری از این نوع از چیزی که اتفاق می افتد به طوری که آنها ستاره های موسیقی راک. این بود که دو دهه پیش. آنها یکی از غرفه را در مورد این موضوع.

مریم برنج گفت: هدف فوری در حال حاضر به منظور بالا بردن آگاهی در مورد این موضوع.

“اگر کسی به ما گفته بود که شما می توانید صرف یک صد دلار در یک فضای گارد را که شکاف کوچکتر به طوری که بدن کمی خود جا نمی تواند در آنجا پدر من در قانون را انجام داده اند و آن را در یک ضربان قلب. مردم نیاز به دانستن است که آنها گزینه های را به این دستگاه آسانسور امن تر” برنج گفت: مامان ترسناک.

“اگر خانواده ها در حال بازدید از یک خانه است که دارای یک آسانسور آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که آسانسور بوده و مجهز با فضای گارد” برنج اضافه شده است. “ما نمی دانیم که چه اتفاقی افتاده است به Kaleb بود و حتی ممکن است. آن حیاتی است که پدر و مادر می دانم در مورد این خطر بالقوه وجود دارد و آن این است که یک تعمیر ساده است که می تواند کمک به نگه داشتن بچه های خود را امن است.”

این CPSC در نهایت آیا موضوع ایمنی هشدار در وب سایت خود را در ماه اوت سال 2019 اما مگر یک فرد frequents CPSC سایت, آن است که بعید است کسی آن را دیده اند.

اگر بچه های کوچک عاشق هر چیزی, این آسانسور. من برای یک واقعیت است که فرزندان من واقعا دشوار زمان نمی messing اطراف با آنها. اگر شما به یک خانه مسکونی با آسانسور, درخواست صاحب اگر آنها در مورد نگرانی های ایمنی و اگر آسانسور به روز شده است با یک آداپتور.

“حل ساده است” گفت: برنج. “هر کس نیاز به دانستن در مورد این کار به طوری که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de