این Michelin 3-Star Chef معتقد است سخت ترین بخشی از Covid-19 بحران است

تقریبا سه سال پیش, آشپز, David Kinch بی خانمان منرسا از آن کوچک کالیفرنیا شهر لس Gatos و کاهش آن در فرانسه. آشپز می خواستم برای جشن سالگرد 15 از میچلین سه ستاره رستوران از طریق یک سری از رزیدنتی که ادای احترام به کارکنان خود و به کشوری که در آن او در بر داشت یک فونت الهام بخش است. “فرانسه بود که همیشه به قلب من به عنوان یک جوان کوک,” او می گوید. “ذهن من هنگامی که من برای اولین بار رفت و مشغول به کار در اروپا—این پیشنهاد وجود دارد بی پایان امکان و بالقوه است. و من میخواستم کارکنان به خصوص کارکنان جوان برای به اشتراک گذاشتن بخشی از آن است.”

یک فیلم مستند خدمه اسیر این سفر است. همراه با تیم از سه نفر دیگر از تحسین شده فرانسوی رستوران منرسا خدمه بازسازی و reinterprets زحمت کش مواد غذایی ساخته شده است که Kinch یک ناهارخوری زیبا آیکون در امریکا است. این فیلم یک آشپز سفرمنتشر شد در ماه آوریل و ایستاده بود در تضاد کامل با آنچه Kinch در حال انجام است در حال حاضر. سبک غذایی که پخته شده و مهمان نوازی آنها ایجاد در فیلم متوقف به وجود داشته باشد در یک Covid-19 جهان است. و در عین حال از طریق فیلم (درآمد حاصل از آن به نفع لی ابتکار یک رستوران کارگران سازمان امداد) Kinch مشکل حل معاملات با عدم قطعیت و مراقبت برای کارکنان خود را. این ویژگی او نیاز دارد در حال حاضر بیش از هر زمان به خصوص به این دلیل او معتقد است که تنها وجود دارد بیشتر چالش های دشوار آمده است.

“این واقعیت که ما در حال در حال حاضر دارای دو بخش متفاوت است و من واقعا فکر می کنم ما در بخش آسان در حال حاضر که تنها بازمانده از طریق پناه گرفتن در خانه سفارشات” Kinch می گوید. “بخش سخت می گذرد به باز کردن رستوران به بالا.”

هنگامی که آتن برای اولین بار شروع به در کالیفرنیا Kinch و تیم نقل مکان کرد و به سرعت به تغییر از یک Michelin سه ستاره تجربه برای 50 شام یک شب به تغذیه صدها نفر از مردم takeout. آنها تا به حال larders و یخچال پر از مواد غذایی و بیشتر تحویل می رسند. اوایل انگیزه برای طبخ شد به سادگی اجازه دهید آن را به هدر. “خواهد بود که به بدترین شکل ممکن بی احترامی ما می تواند انجام” Kinch می گوید. این ایده در مورد آنچه به خدمت تقریبا رشد از یک شوخی آغاز شده است که در اواخر سال 2016.

در دسامبر سال منرسا کارکنان شروع به ارسال تصاویر از “وعده غذایی خانواده” در Instagram. در صنعت رستوران غذا خانواده است که لحظه ای از یک روز سخت کاری قبل از سرویس زمانی که تیم را متوقف می کند به غذا خوردن با هم ناهار خوری در یک وعده غذایی یک یا چند نفر آشپز برای هر کس دیگری. برای بایگانی اطلاعات آنها نمی خواهد سعی کنید به تکثیر آنچه آنها می خواهم به طور معمول خوراک مهمانان آنها می توان به راحتی مواد غذایی آنها می خواهم به طور معمول در آشپزی و برای هر یک از دیگر. “آن قطاری از آنچه که ما خودمان تغذیه—ساده تغذیه, آرامش غذا” Kinch می گوید. “ما می خواهم وانمود کند که به جای انجام آن برای کارکنان 35, ما در حال انجام آن برای کارکنان 300.” یک شب ممکن است مفت استیک کبابی سیب زمینی و سالاد کلم پیچ و دیگر پخته کوتاه, دنده, ترشی مارچوبه و کلم.

mentone pizza

دیوید Kinch جدیدترین رستوران. عکس: حسن نیت ارائه میدهد الهام Twelker

در جدیدترین رستوران منتون—قصیده خود را به همپوشانی ایتالیایی و فرانسوی غذاهای—او را خدمت محدود منوی سالاد, طرف, کوکتل, شراب و سه پیتزا های مختلف یک شب. سپس در تعطیلات آخر هفته آنها در حال انجام “یکشنبه Suppers” که در آن آنها تست غذاهای که می شده اند—و روزی ممکن است در کامل منتون منو. چرا که رستوران در واقع هرگز در خدمت شام خوردن در مشتریان است. آن میله میله برای باز کردن در مارس 1 و Kinch تصمیم به رفتن را از طریق باز کردن با وجود Covid-19 بحران و ارائه takeout. او در حال حاضر هزینه های بسیاری از وقت خود را در منتون به عنوان او احساس می کند منرسا در دست خوب است روز به روز.

در حال حاضر Kinch متمرکز شده است در درجه اول در بقا برای رستوران ها و کسانی که در اطراف او. “من دو مسئولیت در اینجا. اول به من و اعضای تیم به مطمئن شوید که آنها را سالم و امن و مراقبت گرفته شده به بهترین توانایی ما تا از این است که بیش از همه با” Kinch می گوید. “دوم این است که ما فروشندگان. ما در حال رفتن به نیاز به آنها را زمانی که ما آمده است.”

در جهان, ناهارخوری زیبا, خیلی کار می رود به وعده غذایی قبل از آشپز در واقع شروع به دست زدن به محصول در آشپزخانه. Kinch و رستوران ها مانند منرسا بستگی به هزاران کوچک purveyors که اتصال آنها با بهترین مواد تشکیل دهنده ممکن است. و Kinch نگرانی در مورد آنها. “این کوچک هنرمندان و تولید کنندگان و صنعتگران این صنعتگران افرادی که درگیر در تولید محصولات خاص چرا که آنها یک شور و شوق برای آن است. کسانی هستند که در مشکل واقعی” او می گوید. او در حال حاضر شاهد است که محصولات ارگانیک است که سخت تر است و شبکه های توزیع در قتلگاه هستند.

هنوز این لحظه ای است که به او بیشتر قابل تامل است. این جهان به طور کامل باز منرسا می آید که برگ او مضطرب است. “مردم بتواند برای تعاملات انسانی و به در و اجتماعی باشد اما من کمی نگران زمین سوخته چشم انداز اقتصادی خواهد شد که در پشت سمت چپ و آیا آن را انگیزه ای برای بیرون رفتن” Kinch می گوید. “مردم در حال رفتن به تغییر مدل های کسب و کار. مردم را با تغییر طرز فکر خود را در مورد چگونه به کار گیرند. و مهمتر از همه مردم باورها را تغییر دهید در مورد آنچه واقعا مهم است.”

شاید مردم نمی خواهید به ناهار خوردن در گران مزه منوی رستوران با پول تنگ یا که تخصص مواد سخت تر خواهد بود برای پیدا کردن اگر purveyors از کسب و کار. اما این هم درست است که او تنها به دنبال پر کردن 50 کرسی در هر شب وجود دارد و ممکن است به اندازه کافی پر از کسانی که رزرو هر روز برای زنده ماندن در پس. در بیشتر گاه به گاه, New Orleans-رستوران الهام گرفته از Bywater او امیدوار آنچه تساوی مردم است حس محله آنها توسعه یافته وجود دارد. و به عنوان برای منتون قصیده خود را به فرانسه او را به قراضه خود را از چشم انداز اصلی برای رستوران. در این مستند زمانی که او تا به حال به حل مشکل او می خواهد برای پیدا کردن یک راه برای انجام آن راه خود را.

“من باید یک برنامه و برای آنچه که من می خواستم در اینجا و این چیزی است که من قصد دارم به انجام” Kinch می گوید. “اما من قصد ندارم برای پاسخ به یک بیماری همه گیر با واکنش های کورکورانه. من قصد دارم به انجام آنچه درست است برای چشم انداز ما و تیم من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>