در حالی که هزاران نفر از شهاب سنگ ها ضربه زمین هر سال بیشتر مورد توجه قرار گیرند ولی با توجه به اندازه کوچک خود و تاسف فرود. اما این عظیم الجثه, مرد قوی هیکل از ماه است که به سادگی غیر ممکن است به از دست ندهید. با وزن بیش از 30 پوند مسحور قمری سنگ یکی از بزرگترین شهاب سنگ در وجود و کریستی فقط ذکر شده آن را برای فروش خصوصی.

Moonrock رتبه به عنوان یکی از کمیاب ترین مواد روی زمین است و ما در حال حاضر کمتر از 1400 پوند در سیاره خانه ما. این خاص شهاب سنگ شناخته شده به عنوان NWA 12691 بخشی از یک شهاب سنگ بزرگ, دوش آن کاهش یافت و در نزدیکی غربی صحرای الجزایر و موریتانی مرزها و در حال حاضر پنجمین قطعه از ماه بر روی زمین است. این انتظار می رود برای فروش در ballpark را از £2 میلیون (2.5 میلیون دلار در ارز فعلی)—یک ارزیابی از حدود 80.000 دلار در هر پوند.

“من به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدگی به چند قمری شهاب سنگ ها در حراج کریستی در طول سال اما هر بار که من این نمونه در انبار وسعت آن کاسه های” جیمز Hyslop کریستی رئیس علوم و تاریخ طبیعی گفت: در آزادی مطبوعات.

NWA 12691 Meteorite

حسن نیت ارائه میدهد از کریستی

گذشته از آن اندازه قابل توجه و خیره کننده رنگ نقره ای و باور نکردنی interstellar منشأ این شهاب سنگ است بسته بندی شده با نادر قمری مواد معدنی و گازهای که برخی از آنها هنوز ناشناخته بر روی زمین است. با توجه به Hyslop آن احتمالا بر روی زمین فرود آمد صدها—اگر نه هزاران نفر از سال پیش بعد از اینکه منتقل سطح ماه توسط برخورد یک سیارک یا ستاره دنباله دار.

در علاوه بر این به 30-کوبنده حراج خانه نیز با ارائه یک گروه از 13 زیبایی آهن شهاب سنگ ها به شکل زمینی و فرا زمینی نیروهای برای فروش خصوصی. این یکی از مهم ترین مجموعه از این نوع در دست بخش خصوصی است و انتظار می رود برای رسیدن به حدود £1.4 میلیون ($1.76 میلیون).

“تجربه برگزاری یک تکه از جهان دیگری در دست های خود را چیزی است که شما هرگز فراموش نکنید” گفت: Hyslop.

برای حق خریدار است که یک دلیل بزرگ برای بخشی با یک زن و شوهر صرف میلیون ها نفر. شهاب سنگ ها در دسترس هستند برای خرید فوری از طریق کریستی خصوصی در فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im