این Marcel Breuer-طراحی عمارت در هادسون می تواند شما را برای 4.2 میلیون دلار

اگر شما همیشه می خواستم برای داشتن یک ملک طراحی شده توسط یکی از برجسته دانشگاه هاروارد و پنج در حال حاضر شانس خود را است. اواسط قرن عمارت به قلم مدرن, معمار, Marcel Breuer آمار بازار در روز دوشنبه برای خنک 4.2 میلیون دلار.

مجارستانی-متولد Breuer رز به شهرت در ’40s در کنار همکار heavyweights John M. Johansen, Landis Gores, فیلیپ جانسون و Eliot Noyes. او در طراحی این Westchester ملک در سال 1953 برای دوستان خود جورج و ورا نویمان. آن خریداری شد و در سال 2014 توسط یک جفت اختصاصی Breuer طرفداران که قبلا ترمیم دو معمار این طرح در Litchfield County, CT.

این زن و شوهر به اتمام زحمت کش مرمت است که در مجموع چهار سال و نیم برای دریافت 4,064 فوت مربع اقامت بازگشت به شکوه سابق خود را. سخت کار پرداخت می شود بیش از حد. در سال 2019 این جفت ارز موفق به کسب برتری در حفظ تاریخی جایزه از حفاظت لیگ NYS.

Neumann House

Undine Pröhl

یک-از-نوع خانه نشسته در 3.5 هکتار تپه و همراه با رودخانه هادسون views. این زاویه ای که شبح را به صراحت کهنه و روشن نمای کامل از رنگ های اصلی است که می تواند پیت موندریان افتخار.

داخل یک سطح خانه شده است با دقت بازسازی شده در همراهی با Breuer سبک و به روز با تمام شرط 21 قرن تجملات. مدرن فضای زندگی است از کف به سقف شیشه ای در هر دو طرف و ارائه می دهد نمایش ها از رودخانه به غرب و یک حیاط خصوصی به شرق است. این خانه دارای شش سخاوتمندانه اتاق خواب و چهار سرویس بهداشتی و یک مجاور مهمان خانه است که به همان اندازه خیره کننده.

Breuer امضا تخته سنگ کف اجرا می شود در طول و معمار نیز طراحی اتاق نشیمن مبل, هندوراس سرو در بالین در اتاق خواب اصلی و مطابق با هندوراس سرو سقف که برجسته هستند در هر دو اصلی و مهمان خانه.

Neumann House

تیم لنز

در خارج وجود دارد یک تراس خصوصی و یک استخر که تقریبا شناور بیش از افق منظره غروب آفتاب نمایش. اگر شما مایل به گرفتن یک شیب در کولر آب و هوا وجود دارد همچنین یک استخر سرپوشیده.

Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول فروش اموال است و تلقی آن را “یکی از معمار مشهور را بهترین کار می کند.” اگر شما خودتان علاقه مند در اموال اما نمی تواند در فرد بازدید از صفحه اصلی در دسترس است به صورت مجازی نمایش.

چک کردن عکس های بیشتر از Breuer شاهکار های زیر:

Neumann House

دانیل Milstein

Neumann House

Undine Pröhl

Neumann House

تیم لنز

Neumann House

Undine Pröhl

Neumann House

Undine Pröhl

Neumann House

Undine Pröhl

Neumann House

تیم لنز

Neumann House

تیم لنز

Neumann House

دانیل Milstein

Neumann House

Undine Pröhl

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>