این زندگی به اندازه Ducati مدل ساخته شده با 15,000 Legos و در واقع اجرا می شود

همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود. فقط درخواست لگو است که به دنبال آن فوق العاده دقیق Ducati Paningale V4 R مجموعه اسباب بازی با حتی بیشتر پیچیده تفریح که همان موتور سیکلت. اما این یکی از یک نوع مدل زندگی به اندازه و در واقع کار می کند.

به عنوان موثر به عنوان یاد اسباب بازی اولین شرکت Paningale V4 R ممکن است آن را کردم هیچ چیز در آن بسیار بزرگتر است. جدید لگو Ducati شامل بیش از 15000 آجر و ویژگی های کاربردی 998 سی سی Desmosedici Stradale R موتور.

Zangelmi's model (right) next to its real world inspiration

ریکاردو Zangelmi مدل (راست) در کنار آن از دنیای واقعی الهام لگو

خیره کننده 1:1 مقياس مدل ساخته شده اولین آن در کنار دوچرخه واقعی این آخر هفته در مدار در مودنا ایتالیا, این آخر هفته گذشته. دست گردد توسط با تجربه آجر هنرمند ریکاردو Zangelmi بود که با استفاده از لگو تکنیک قطعه برای اولین بار دوچرخه در زمان 400 ساعت برای ساخت, با توجه به آزادی مطبوعات. آن را به طور کامل چسب و بین ده ها هزار آجر لگو و مکانیکی, قطعات دوچرخه, راهنمایی, مقیاس در 397 پوند است. و در حالی که هیچ یک را گرفته و آن را برای چرخش در عین حال که تنها یک موضوع از زمان. آن کار موتور قادر به تولید 217 اسب و 82 lb-ft پیچ و تاب.

“من بسیار خوشحال هستم چرا که من هرگز تصور من این شانس را به پرده یک دوچرخه بود. تقریبا هر کس در برخی از نقطه در زندگی خود بازی کرده است با آجر لگو حداقل یک بار اما دیدن از نزدیک یک ماکت از Panigale V4 چیزی باور نکردنی است و در سطح بسیار بالا,” Ducati تیم MotoGP سوار Andrea Dovizioso در بیانیه ای گفت. “من می خواهم برای تبریک لگو هنرمند ریکاردو Zangelmi برای ساخت چنین درست به زندگی و نسخه دقیق از موتور سیکلت است.”

Riccardo Zangelmi's Lego Technics Ducati Paningale V4 R

ریکاردو Zangelmi لگو

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد کاملا خیره کننده کوچکتر Lego Technic Paningale V4 R مجموعه ای است که هنوز هم مقدار زیادی موثر در حق خود است. قابل توجه قرمز مدل متشکل از 646 قطعه که بسیاری از آنها اختصاص داده شده به بازآفرینی اندازه کامل دو چرخ با موتور و گیربکس با سرعت. هر چند کمی ساده هر دو کار درست مثل قطعات در Zangelmi مدل. Lego Technic مجموعه به زودی در دسترس خواهد بود برای خرید از طریق لگو سایت و هزینه خواهد شد $59.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im