این است که چرا من نمی بپرسید برای کمک به


never-ask-for-help
Carlina Teteris/گتی

من راه اندازی استخر بادی به تنهایی. چند تا از دوستان من شوهران ارائه شده برای کمک به, اما به من گفت که من می تواند شکل آن را در خود من با دستی. و من انجام داد. استخر تنظیم شده است تا در حیاط خلوت من هر چند ظاهرا eyeballing اینکه زمین مسطح است یا نه را نمی کند در واقع کار و “درست” است چیزی است که مردم انجام می دهند. اما آن را بسیار تضعیف و بچه ها خوشحال هستند و فیلتر پمپ در حال کار است و کمال خسته کننده است به هر حال درست است ؟

من بیرون شلنگ کار نمی کند. آن بود پاشش آب در همه جا. من ذکر آن را به چند نفر از دوستان که در ارائه برخی از ایده های در مورد چگونه به تعمیر شلنگ. چیزی به نام یک واشر پیشنهاد شد بیش از یک بار. بنابراین من خودم آموزش آنچه که یک واشر بود و به کار شده است. زمان زیادی گذشت که من سعی کردم به جا واشر جایی که من فرض این قرار بود برای رفتن اما در نهایت تناسب و من “ثابت” (من که سخاوتمندانه گفت: ثابت) من شلنگ توسط خودم. به صداقت آن را هنوز هم اسپری آب در همه جا اما تنها زمانی که آن را خاموش و راه کمتر از قبل از, بنابراین من آن را یک موفقیت است.

زمانی که من نقل مکان کرد خانه من ساخته شده stackable سیم قفسه در گاراژ من برای اضافه کردن فضای ذخیره سازی بیشتر. قفسه وارد در بسیاری از قطعات و یک ورق کاغذ به عنوان دستورالعمل. به اندازه کافی آسان است. من شروع به ساخت و در حدود سی دقیقه به این پروژه زمانی که من در پایین نگه داشتن قفسه پایین با پا و تعادل قفسه بالا در تاج سر من و تلاش برای وادار کردن یک پیچ که در آن کاملا مناسب من متوجه شدم این بود یک فرد پروژه—و یا حداقل راه من در مورد آن تا به حال ساخته شده و آن را نه یک فرد پروژه. و در عین حال من نمی کمک بخواهید. من ساخته شده این قفسه ها که کمی کج و در حال حاضر به آنها اعتماد تنها با کاغذ کالا و خنده در خودم هر وقت من عبور که من سعی می کنید به کشف کردن که چگونه من به پایان رسید تا تعادل چیزی است که بر سر من در حالی که تلاش برای ساخت این قفسه ها.

وجود دارد چند تم رشته از طریق آن نمونه است. من به وضوح زیادی برای یادگیری در مورد داشتن یک خانه. من در یک آپارتمان و تسطیح زمین, هوای آزاد, شیلنگ و گاراژ ذخیره سازی نیست مسائل من مادر مجرد مجبور به دست و پنجه نرم کردن با. دو در تلاش برای ایجاد یک جادویی همه گیر تابستان برای بچه ها خسته کننده است. و سه من واقعا وحشتناک در درخواست و پذیرش کمک کند.

اما عادلانه بود من خوب دلایل معتبر نیست برای درخواست کمک.

به دلیل درخواست کمک سخت است و از آن سخت بود برای من طولانی قبل از من یک زن بیوه جوان. مدتها قبل از من شد یک زن جوان بیوه, من با تلاش نیاز به اثبات (بیشتر خودم) که من می تواند انجام همه چیز. در حال حاضر به عنوان یک بیوه جوان است که نیاز به اثبات من می توانید تمام چیزهایی که تقویت شده توسط یک میلیون نفر است. من نمی خواهم به احساس مانند دوشیزه در پریشانی چرا که در پریشانی نیست کسی که موجب صرفه جویی در روز. او نه قهرمان در داستان او. و من به خود من قهرمان—در حال حاضر بیشتر از همیشه.

نیز من نمی خواهم به درخواست کمک از آنجا که درخواست برای کمک به یاد من چگونه به تنهایی من. روزی روزگاری اگر شلنگ نشت و یا قفسه های مورد نیاز ساختمان, من نمی خواهد که به انتخاب کنید تا به تلفن و یا نگاه در خارج از خانه برای کمک به. من می خواهم فقط تماس بگیرید به شوهر من که می خواهم اجرا برای کمک به. یا بیشتر واقع من حتی نمی خواهد که به ندا چرا که او می تواند در سمت راست وجود دارد در کنار من و از همان ابتدا ما را می توان در تلاش برای حل این مشکل (که آیا آن یک چکه کن شلنگ یا تخلیه استخر بادی) با هم. وجود دارد می تواند بدون نیاز به درخواست برای کمک در همه.

و مهمتر از همه من درخواست کمک نمی کند چرا که زمانی که من می توانید انجام دهید چیزی است که باعث می شود من احساس عدم کفایت در زندگی به تنهایی حتی اگر ناقص من دوباره یادآوری است که من می تواند انجام این کار (این چیزی به نام زندگی) به تنهایی حتی اگر برخی از روزها آن را احساس بیش از حد سخت است. هر زمان که من در مرحله خارج کنید و ببینید که استخر بادی gleaming در آفتاب و یا دیدن بچه ها با استفاده از شلنگ به عنوان یک بارانی (چون به اندازه کافی فشار آب در حال حاضر) و یا اضافه کردن یک پشته از کاغذ حوله به قفسه فلزی است که نه سقوط من پر از حس غرور و یقین است که من می توانید انجام دهید این—همه از این به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز به انجام شود.

هر دستاورد جدید یک یادآوری است که من می توانید انجام دهید سخت چیزهایی که من انجام داده ام سخت چیزهایی که من می توانید مدیریت به تنهایی وقتی که به تنهایی هرگز بخشی از این طرح است.

حقیقت این است که هر چند مانند تقریبا در هر جنبه ای از زندگی وجود دارد احتمالا برخی از رسانه شاد, برخی از جایی که آن را ممکن است برای درخواست کمک و هنوز هم احساس می کنم مثل قهرمان داستان خود را که در آن ممکن است برای درخواست و قبول کمک— و در نتیجه وارد استخر بادی و یک کار شلنگ و محکم قفسه—و هنوز هم اعتقاد دارم که شما قادر به انجام همه چیز…شاید حتی قادر به انجام کارهای شگفت انگیز.

من هنوز متوجه شدند که در آن است که محیط شاد است. اما من یاد گرفته ام به انجام سخت چیزهایی که به نظر می رسید غیر ممکن است قبل از من راه می رفت دور از یک چالش است. و قهرمان داستان همیشه می یابد یک راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>