این است آنچه در آن به معنی “برو خاکستری در مه’


Brain-Cancer-Awareness
Chinnapong/گتی

سرطان وحشیانه است. دوره. پایان جمله. و نیز درست است سرطان مغز است در یک راه منحصر به فرد است که به هر نوع سرطان و یا بیماری است. سرطان مغز دلخراش است یادآوری است که اتصال ذهن و بدن نیست برخی از افسانه ای جادویی مفهوم مورد بحث در کلاس های یوگا در سراسر جهان است. تشخیص سرطان مغز نیروهای شما را به آمدن به شرایط با این واقعیت است که بخش هایی از شما که شما فکر نجس بود, بیماری—خود را طعنه آمیز حس شوخ طبعی خود را از مواد غذایی تند و روزهای آفتابی را منحصر به فرد نامشهود شما بودن در واقع آسیب پذیر به چیزی ملموس است. که سخت به تعریف جرقه در فرد شما را دوست دارم بیشتر در جهان ایجاد شده است توسط یک ارگان و وقتی که ارگان حمله کردند که جرقه محو آن شخص متوقف, حتی زمانی که آنها هنوز هم ایستاده درست در مقابل شما.

تا سال 2016 من هرگز شنیده عبارت “به خاکستری است.”

من تا به حال نشده است آگاه باشید که ممکن بود سرطان مغز آگاهی ،

و من تا به حال هیچ سرنخی که سرطان هنگامی که آن را تحت تاثیر خود مغز, حملات همان چیزی است که باعث می شود شما به شما و حتی یک تومور خوش خیم در مغز می تواند ویرانگر باشد.

که همه درست برای چند دلیل. فقط کلمه “سرطان” ترسناک است. اضافه کردن در “مغز” و آن را یک اصطلاح من معمولی جستجو برای طی اواخر شب اینترنت سوراخ. دو من تا به حال هیچ دلیلی برای دانستن هر چیزی در مورد سرطان مغز تا سال 2016 زمانی که شوهر من مبتلا به Glioblastoma خصوص باطل و فرم تهاجمی سرطان مغز; و در آن سال یاد گرفتم بیشتر از من همیشه می خواستم در مورد آنچه در آن به معنی “برو خاکستری است.”

و سه سرطان مغز است و نه فقط در رادار. با وجود در نظر گرفتن زندگی چهره های عمومی مانند سناتور جان مک کین و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پسر, کمال بایدن سرطان مغز است نادر—حسابداری تنها حدود 1.4 درصد از همه موارد سرطان در ایالات متحده است که خبر خوبی برای عموم مردم است اما نه لزوما برای ایجاد مقیاس بزرگ آگاهی است.

از سال 1971 “شده است وجود دارد افزایش کلی در بقا کمتر از 10 درصد برای افراد با درجه بالا تومور مغزی در یکی از فقیرترین پیشرفت در تمام سرطان ها است.” مطالعات نشان داده اند که بسیاری از کشنده ترین سرطان ها دریافت حداقل مقدار بودجه. و سرطان مغز Glioblastoma در خصوص یکی از مرگبارترین. با پنج سال بقای فقط 22 درصد برای بزرگسالان سالخورده 20-44 (که قطره به 9 درصد و 6 درصد برای بزرگسالان سنین 45-54 و 55-64 بود) تشخیص سرطان مغز می تواند مانند یک حکم اعدام مانند آغاز یک ساعت تیک تاک پایین.

کمپین آگاهی کمک کند. بودجه کمک می کند. امیدوارم که کمک می کند.

شوهر من دریافت تشخیص خود در ژوئن 8, 2016. من به یاد داشته باشید که چگونه این کلمات احساس نومیدی که به دنبال تشخیص است. من به یاد داشته باشید که دکتر به ما گفت که به امور ما را به ترتیب به دلیل بقای ملال انگیز بود و من به خاطر امتناع از رفتن این مسیر چون او سزاوار بهتر از نا امید کننده است. همه ما انجام دهد.

بنابراین ما در بر داشت دلیل برای امید. چرا که برای ما امیدواریم که به معنای اعتقاد او بیش از یک عدد یا درصد به معنای به یاد آوردن حتی یک شانس زنده ماندن یک فرصت است. ما در بر داشت بالینی با نتایج امیدوار کننده ای است که ممکن است به دلیل بودجه و مطالعات است که به کمک ساخت درک ما از تومورهای مغزی—به ویژه مارکرهای مولکولی است که ممکن است تفاوت در پیش بینی که ممکن است کمک به معنی این آمار اصلا به او اعمال می شود—که ممکن است به دلیل آگاهی مبارزات آورده است که درخشان ترین ذهن به این زمینه است.

ما در میان خوش شانس چند به ثبت نام در پوليو آزمایشی که برجسته بود در دقیقه 60 و احساس مانند معجزه ما به دنبال آن بودند. نبود ما معجزه, اما ممکن است یک روز بود شخص دیگری—اگر ما نگه داشتن آگاهی به این بیماری است.

آگاهی به مغز بیماران مبتلا به سرطان نیز به معنای آگاهی به یکی از سخت ترین به شنیدن بخش هایی از مغز سرطان: سرطان مغز اطفال.

شایع ترین تومور جامد است که تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان است که یک تومور مغزی و نزدیک به 5000 کودکان و نوجوانان تشخیص داده می شوند هر سال است. بقا نرخ های متفاوت در میان همه انواع تومورهای مغزی است که ممکن است تاثیر می گذارد کودکان و چند بار آمار در دسترس نیست به دلیل تومور نادر و یا سخت طبقه بندی.

در این سال حدود 80000 نفر خواهد شد مبتلا به تومور مغزی. نزدیک به 16000 نفر خواهد مرد. در بین آنها خواهد شد و به دنبال دلایل برای مبارزه و امید و بر این باورند که درمان معجزه است که فقط یک روز به دور است.

وجود دارد راه هایی برای کمک به. اهدا و حمایت از تلاش های آمریکا تومور مغزی انجمن (ABTA) و ملی تومور مغزی جامعه که دو کلید سازمان کار برای ارائه بودجه تحقیق و پژوهش و حمایت از خانواده است.

گسترش آگاهی دیگری است. “برو خاکستری در مه” یک کمپین برای جمع آوری کمک مالی برای تحقیقات و آزمایشات بلکه به اطمینان حاصل شود که هیچ بیمار یا خانواده مبتلا به سرطان مغز به تنهایی احساس می کند. این جنبش با یک هشتگ برای کمک به خانواده ها در یافتن منابع مهم و راه برای اتصال با دیگر افرادی که درک دلیل سرطان مغز تشخیص می تواند کوچک خود را در جهان به اندازه یک مطب—اما آن را ندارد به این باشد که راه.

سرطان مغز قربانیان و خانواده نیاز به امید حمایت و تائید. به طوری که آنها می دانند که آنها باید مبارزه کنند چرا که جهان در حال مبارزه در کنار آنها. بنابراین آنها می دانند که آنها می توانند مبارزه کنند چرا که آنها باید یک شانس واقعی برای زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>