این است که چگونه من تصویر من سال اول با من آخرین بچه


raising-baby-during-pandemic-1
کتی Muhammad/Instagram

داشتن یک نوزاد در طول COVID-19 همه گیر شده است واقعا احساسی و عجیب و غریب برای من.

من آخرین کودک در اوایل ژانویه. زمانی که من برای اولین بار گذاشته شده در چشم من می دانستم که او آخرین قطعه از خانواده ما پازل. ما کامل شد. من کاملا مطمئن است که سال 2020 خواهد بود بهترین سال های زندگی ما به عنوان ما می دانیم ما آخرین تیمی است.

ما صرف چند ماه اول بیشتر در خانه است. من دوره نقاهت بعد از من سوم c-بخش آن فصل آنفولانزا و آن را از انجماد خارج است. ما جرأت در اینجا وجود دارد و گرفتن یک وعده غذایی و یا در حال اجرا یک ماموریت اما برای بسیاری از ژانویه و فوریه, ما, ماند, با ما, بسته نرم افزاری جدید.

سرانجام در اوایل ماه مارس, من احساس اعتماد به نفس کافی برای سرمایه گذاری به تنهایی. من در زمان بچه ها من به دکتر خودم. یک روز صبح احساس کردم به خصوص با انگیزه و من در زمان هر سه به باغ وحش توسط خودم. آن جادویی بود. ما تا به حال بهترین روز است. من احساس می کردم که مامان از سال است. من killin’ آن است. ما رسما از نوزاد مستند. نگاه تمدن. کتی بازگشته است در کسب و کار و تمام خدمه است که در دو.

هکتار در هکتار. هکتار هکتار هکتار.

روز بعد از آن باغ وحش سفر اخبار در مورد COVID-19 بیرون آمد. دانشمندان به معنای واقعی کلمه می دانستم که هیچ چیز در مورد آن نشده و ما تا به حال یک نوزاد. خانواده من رفت و برگشت به خود جداسازی یک هفته یا بیشتر قبل از بسیاری افراد دیگر. آن را در ماه جولای و ما هنوز در خانه تقریبا در همه زمان ها. ما چسبیده با آن را تا آنجا که ما می تواند احتمالا تا جوامع علمی و پزشکی معتقدند که ما می توانیم بازگشت به نوعی از حالت عادی است.

من به معنای واقعی کلمه به حال یکی از با شکوه هفته از زندگی واقعی با کودک جدید من قبل از جهان کاهش یافت و به fricking قطعات. 2020 تصمیم گرفت به عنوان یک کل shitshow و هنوز هم وجود دارد هیچ پایانی در چشم.

در حال حاضر من کمی آملیا شش ماهه است. او شادی و ما او را می پرستمش.

اما او به سختی شده است در هر نقطه. او اولین سال است که هیچ چیز مانند من آن را تصور خواهد بود.

من نه ویران کردن در مورد آن است. من بسیار سپاسگزار است که من کار پاره وقت از خانه پس از اقامت در با او شده است کاملا شدنی است. من راحت هستم که او سالم است در حال رشد و کامل است. صرف عزیزم من سال اول در آسایش و ایمنی کمی شیرین ما خانه ای است که هیچ چیز به همه ساقط کردن در مورد, و من می دانم که. من در نظر گرفتن تمام لایه امتیاز برای اعطا.

اما من احساسات و آنها همه گرم و فازی. من نمی تواند صرف تمام زندگی سعادتمند قدردانی است. من یک انسان زندگی در عجیب ترین زمان قابل تصور و آن را کاملا خوب برای من بود مطمئن نیستید که چگونه من احساس می کنم در مورد آن.

این یکی کمی من گذشته و من تا به حال به تجدید نظر همه چیز من برنامه ریزی شده بود برای او. با این سن و سال پسر من شده بود در تعطیلات و سفر روز. آنها تا به حال غوطه ور انگشتان خود را در اقیانوس در بازدید از باغ وحش ها و آکواریوم ها و کاوش در نزدیکی شهر. آنها ملاقات کرده بود هر کس ما را دوست دارم.

دختر من است خانه تقریبا به طور انحصاری است. تقریبا تمام زرق و برق دار لباس کمی من را برداشت برای اولین بار از سال به پایان رسید تا ماندن در خانه. من او را در آنها و گرفتن عکس اما پس از آن من قرار داده و آنها را در شرایط بکر. او outgrows آنها را قبل از هر کس دیگری می تواند او را ببینید.

همه بچه زرق و برق دار-پوشیدن دستگاه ها بر روی چوب لباسی در گنجه خود را جمع آوری گرد و غبار. من زیبا بافته شده پیچد هرگز نور روز را مشاهده کنید.

عزیزم من نکرده اند قادر به دیدن مادر و خانواده در نیوجرسی یا پدر من در انگلستان است. من کمی onesie است که می گوید: “ستمکاران smaht” بنابراین من می تواند مادر بزرگ من به خنده زمانی که او می بیند ، تاپیک 100% شانس او را بزرگ تر شدن آن قبل از اینکه ما را وادار به قرار دادن آن در او و او را اولین پرواز به بوستون. صحبت از مادر بزرگ من–او هرگز چشم گذاشته ،

مادر من به اینجا آمدند برای آملیا تولد و چپ تفکر او بازگشت در شش هفته. که تقریبا شش ماه پیش. با تشکر از COVID-19 آنها حتی یک عکس هم نشده است. ما در مورد آن فکر نمی کنم در مه از کسانی که در دو هفته اول اما ما که ما می خواهم به گرفتن یک عکس از آنها را با هم در عید پاک خود را بهترین. که امکان پذیر نیست.

نه روز مادر.

یا 4th جولای.

ما نمی دانیم که چه مدت این است که به کشیدن و یا چقدر بیشتر او را از دست ندهید.

این فقط یک بد شانسی است.

من نمی گویم همه چیز را در مورد این وحشتناک است. آن را نمی. من صرف روز من snuggling یک نوزاد سالم و در نظر گرفتن یک میلیون تصاویر و خارج از بازی ما بزرگ و پوشیده از چمن حیاط. ما به پدر من و ما نگاهی به سوار شدن در ماشین یک زن و شوهر بار در هفته فقط برای یک تغییر از مناظر. عزیزم من پر رونق است و ما همه خوب است.

این است که نه فقط من چگونه تصویر سال اول من با گذشته عزیزم. من می خواستم برای شروع ماجراجویی ما به عنوان یک خانواده پنج اما در حال حاضر grand adventures و طرح های بزرگ در انتظار هستند.

حتی زمانی که این COVID-19 همه گیر شروع شده من هنوز هم فکر می کنید که آغاز سال تحصیلی خواهد بود من فرصتی برای صرف یک در یک زمان با من عزیزم. آن را هرگز به من رخ داده است که این امر این تاریخ و زمان آخرین طولانی است. پسران من هر دو قرار بود در زمان مدرسه این سال است. سوم نوزادان نمی توانید مقدار زیادی از یک در یک زمان و این که قرار بود به او شانس. من حفظ برگزاری است.

به جای شروع در ماه آینده من خواهد شد کمک به پسر بزرگتر من کامل درجه دوم از صفحه اصلی از طریق آموزش از راه دور. من چهار ساله مبتلا به اوتیسم است و تیم او موافق است که او نیاز به یک ساختار پیش دبستانی, برنامه های آماده برای مهد کودک. حضور خود را به معنای افزایش خطر ابتلا به خانواده ما—به خصوص برای او. من کار به کاهش خود من اضطراب در مورد آن به انجام چه چیزی بهترین را برای او. اما این بدان معنی است که ما هنوز هم باید به کار سخت را به هر غیر ضروری خطرات.

ما خواهد بود در حالی که برای. این نه برای ما.

بدیهی است که در این سال نیست همه غم و اندوه و ناامیدی است. حتی COVID-19 نمی تواند سرکوب مطلق شادی می آید که با یک نوزاد جدید. ممنون میشم برای ما سلامت و ایمنی و توانایی ما برای نگه داشتن بچه های ما در خانه تا زمانی که چیزی تغییر میکند.

من همچنین می دانم که چقدر خوش شانس هستم که نوزاد متولد شد قبل از این همه آغاز شد. این است که احتمالا بسیار سخت تر برای افرادی که نوزادان پس از همه گیر آغاز شده است. من خیلی خوش شانس هستم که با توجه به تولد در جهان, من در حال حاضر می دانستند. داشتن یک نوزاد جدید در COVID-19 بیماری همه گیر جهانی است و دیگری سطح دشوار است.

داشتن یک نوزاد جدید بسیار زیبا و خاص است. این درست است که داشتن یک نوزاد با یک بیماری همه گیر به معنی وجود دارد برخی از ناامیدی آمیخته به شادی. این بیماری همه گیر است و همه چیز را تغییر داد من تصور این سال خواهد بود. من کمی bummed در مورد تمام چیزهایی که ما از دست رفته و این ارزشمند ماه ما صرف در یک راه کاملا متفاوت از من امیدوار است.

من می توانید ببینید که چگونه خوش شانس ما بود و کمی غمگین در همان زمان. که دقیقا چگونه من احساس در مورد داشتن یک نوزاد در طول یک بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net