این است که چگونه شما می دانم که شما در حال معتاد به تلویزیون واقعیت


addicted-to-reality-tv-1
مامان ترسناک, PBS, براوو, Netflix و آمازون, E! و Spiderstock/گتی

من راه می رفت به اتاق نشیمن روز دیگر پشت من به تلویزیون پسر من بصورتی پایدار و محکم کاشته روی مبل و من شنیده بود “Lil Poopy.” پسر من به تماشای یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشد به نام رپ بازی که در آن یکی از شرکت کنندگان, a 12-year-old مشتاق رپر به نام خود Lil Poopy.

پسر من که 13 ساله ساعتهای مسخره ترین نشان می دهد مانند یک ذکر شده در بالا گنجانده شده است. اما من هم دارم یک بار من به روز رسانی من Hulu اشتراک فقط بنابراین من می تواند پایان یک فصل از براوو را زنان خانه دار واقعی از نیویورکو در ماه گذشته, من امضا برای محاکمه Hulu Plus فقط به تماشای براوو را زنان خانه دار واقعی از آتلانتا. بنابراین در شرایط تلویزیون تنظیمات اپل نمی افتد دور از درخت.

چرا ما عقده روحی بسیار بیش از واقعیت تلویزیون ؟ آن کسی که دیگری را کثیف زندگی ما به gawk در جای خود ما و یا یک وسیله در حال اجرا به دور از اخبار که ما فقط می تواند آن را ندارد. وجود دارد می آید یک نقطه حداقل برای من وقتی که من نیاز به سم زدایی از واقعیت خود من و مشغول به پیچیده ظروف سرباز یا مسافر دیگر را با تماشای تلویزیون واقعیت.

از اواخر سال من شده است با وسواس فروش Sunset (فصل سه می آید در اوت 7 – شما در حال خوش آمدید). این باعث می شود من احساس می کنم کمتر کثیف پس از تماشای آن در حالی که پس از تماشای زنان خانه دار واقعی نیوجرسی, من احساس می کنم نیاز به یک حمام. تماشای شخص دیگری قطار خراب است بهتر از نشستن با خود من گه حداقل برای یک ساعت. پس چگونه شما می دانید اگر شما در حال معتاد به تلویزیون واقعیت?

در اینجا چند نشانه برای گفتن اگر شما در حال معتاد به گفتن Fixer Upper یا زنان خانه دار واقعی حق رای دادن و یا دایره یا بزرگ انگلیسی پخت و یا هر گونه دیگر واقعیت نشان می دهد.

اعتیاد خود را به تماشای تلویزیون واقعیت را شبیه است که از دیگر رایج مانند اعتیاد به مواد مخدر, مواد غذایی و یا الکل به نام چند. آن ممکن است شما را از صرف وقت خود را با خانواده (و منظورم به بالاتر از میانگین درجه; زیرا اجازه می دهد تا چهره آن را یک ساعت در یک زمان به چشم پوشی از خانواده های ما این است که فقط آنچه ما نیاز داریم یک بار در در حالی که). هنگامی که شما لازم نیست به تماشای تلویزیون واقعیت, شما ممکن است دریابید که شما بیشتر تحریک پذیر و بد خو.

وقتی که شما تماشای تلویزیون واقعیت خود را به سطح دوپامین افزایش است که بدن خود را لذت گیرنده. پس از آن می کند مغز خود را می خواهد بیشتر و بیشتر به احساس لذت از آن همه است که همان اثر برای من داشتن چیپس سیب زمینی — آنها خیلی خوب هستند و قبل از من آن را می دانم من پایان تمام کیسه. چرا شما فکر می کنید وجود دارد بسیاری از فصول Keeping Up With The Kardashians? ما نمی توانیم به اندازه کافی از خود درام است. زمانی که چیزی اتفاق می افتد به ما در زندگی خود ما ما به دنبال انتشار یک راه است. برای برخی از, آن, مواد مخدر و الکل و برای دیگران آن را کوکی ها و کیک — فراوانی هر معاونت را وخیم جلوه در برخی از نقطه ما در برخی از راه.

“نورونی مسیر است که باعث هروئین و اعتیاد به عنوان یک اعتیاد به شراب خواری, تماشای,” دکتر روانشناس بالینی رنه Carr, Psy.D گفت NBC News. “بدن شما در برابر تبعیض لذت. آن را می توانید تبدیل شدن به معتاد به هر گونه فعالیت و یا ماده ای است که به طور مداوم تولید دوپامین.”

ما شنیده ام گفت: “هر چیزی در حد اعتدال خوب است.” من نمی دانم اگر من باور دارم که دیگر نیست. من به عنوان مبارزه با آژیر تماس از کسانی که چیپس سیب زمینی, من می دانم که هر چیزی در حد اعتدال برای من نیست به من کمک کند. و این همان است که برای من و اعتیاد به تلویزیون واقعیت. من واقعا معتقدم که او در حال از دست دادن مقدار مورد نیاز سلول های مغز به عنوان در هر ثانیه از واقعیت تماشای تلویزیون می گذرد.

بنابراین به جای گرفتن تلویزیون دور از او را به طور کامل مدیریت من آنچه که او ساعت (بیشتر). او نمی تواند watch ساعت ها در پایان از پزشکی قانونی فایل (منظورم این است که چه کسی می تواند؟). او قطعا تلاش کرد. اما این تاکتیک همه بد نیست. دو ماه پیش او شراب خواری-تماشا میخ آن طوری توسط آخرین قسمت او می خواست به خرید یک شیرینی آشپزی به “سعی کنید برخی از چیزهایی.” من به او اجازه دهید تا ظروف سرباز یا مسافر تا آشپزخانه من, اما من تحسین می کنم این واقعیت است که او احساس الهام بخش برای انجام کاری که شامل نشستن در مقابل تلویزیون است.

من آموخته ام در حالی که در گیر بودن در خانه با تمام اعضای خانواده است که خانواده ها پیچیده هستند. و گاهی اوقات آن را خوب به تعطیلات از خود من حتی اگر آن را فقط برای یک ساعت. من به شنیدن در مورد شخص دیگری ریخته و چای و یا چقدر سایه انداخته بود در آنها.

به ناچار به وجود می آید زمانی که من فقط نمی تواند معده واقعیت نشان می دهد, درام, دیگر هیچ. من نیاز به یک استراحت. من نیاز به سم زدایی. و من … تنها برای شراب خواری-سازمان دیده بان در یک “واقعیت های تلویزیونی مانند” نشان می دهد. هنوز مطمئن شوید که منظورم چیست ؟ فکر می کنم Workin’ بچه یا Fixer Upper یا HGTV نشان می دهد شهر یا این گوک آزمایشگاه.

تلویزیون خودی خود یک مکانیزم فرار و فرار چیزی است که همه ما نیاز دارند. آن چیزی است که شما را فراموش کرده ام در مورد در حال حاضر برای یک کمی یک نوع از خود مراقبت نیاز دارند. برای برخی از, که در حال رفتن برای اجرا و یا پخت یک کیک یا گرفتن مانی-pedi. اما برای من و شاید برای شما بیش از حد — به این معنی ثبت نام برای یکی دیگر از Hulu دادگاه به من ثابت RHOAو دانستن است که زندگی خود تا کنون برداشته شده از معدن به یاد من سپاسگزار برای آنچه که من در خود من است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>