این مجنون جدید بوتیک هتل ساخته شده بود در یک بازسازی ایستگاه قطار در بالای آفریقای جنوبی پل

مستند هنوز هم ممکن است در اثر برای بسیاری از ما, اما این بدان معنا نیست که ما نمی تواند شروع به برنامه ریزی برای آینده سفر. برای بیشتر پرماجرا در میان ما, یک رمان بوتیک هتل ساخته شده از یک بازسازی ایستگاه قطار ممکن است سودای سفر به خارج ،

واقع در آفریقای جنوبی شناور بر روی یک پل در بالا Sabie رودخانه کروگر Shalati قطار تسلیم یک هتل لوکس با 31 اتاق که هر یک از آنها ساخته شده در سابق آموزش ماشین. پر از هنر محلی و مبلمان سفارشی گردد در این منطقه طراحی داخلی است که به منظور جشن فرهنگ محلی است.

“بخش بسیار مهمی از این پروژه را نیز در راه است که آن را به بهبود زندگی مردم محلی و جوامع اطراف آن خواهد شد که قدرت را از طریق جهان-کلاس آموزش مهارت های طرح های توسعه و در نهایت فرصت های شغلی با پروژه” مدیر کل Judiet بارنز در بیانیه ای گفت.

واقع در مرز پارک ملی کروگر-یکی از آفریقا بزرگترین ذخایر بازی در 7,523 مایل مربع–سایت هتل یادبود پارک اولین بازدید کنندگان در 1920s. آن نشسته بر روی نقطه دقیق که در آن اصلی قطار پارک شده در شب برای مهمانان به بازنشسته در شب قبل از رفتن به مقصد بعدی روز بعد. هر چند بخش هایی از زمین محافظت می شدند در سال 1898 در آن رسما آفریقای جنوبی اولین پارک ملی در سال 1926. آن است که یک بخشی از منطقه ای یونسکو در نظر بین المللی و ذخیره گاه زیستکره. پر می بالد از شیر گله فیل و تمساح و زرافه کروگر ایده آل پارک سیاحت اکتشافی در افریقا.

گذشته از این اتاق های بزرگ–که دیوار شیشه ای برای مسدود انداز رودخانه و مراتع فراتر از آن–به Shalati تسلیم همچنین دارای یک عرشه سفارشی. در اینجا مهمان می تواند سالن و یک نوشیدنی سفارش از نوار و یا رفتن برای شنا در استخر مدرن با آفریقا حیات وحش طبیعی teaming فقط متر زیر.

“این است که ما فرصت برای احیای و تصرف بخش مهمی از کروگر تاریخ در حالی که در همان زمان افزایش در هر دو محدوده و کیفیت محصول در ارائه در پارک. این محصول طراحی شده است تا حد زیادی تفاوت در این پروژه نه تنها ما دیده نمی شود هر چیزی را به طور یکسان در کشور ما اما نه وجود دارد هر چیزی مشابه در جهان” بارنز گفت: در یک نسخه.

ابتدا اعلام کرد به باز کردن در دسامبر 2019 در هتل است که انتظار می رود برای شروع استقبال از مهمانان در ماه سپتامبر این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im