kardashian-spoof
ضرب و شتم Killa/توییتر

پسر بازسازی کارداشیان صحنه مبارزه با استفاده از آیتم های خانگی

بدون در نظر گرفتن جایی که شما ایستاده در کارداشیان فرهنگی تقسیم کنید (من شخصا آنها را به قطعات مساوی جذاب و مشکل و من نمی توانم به اندازه کافی دریافت کنید) شما احتمالا در مورد شنیده یا دیدم کلیپ های آنلاین از آن مجنون خواهر مبارزه با سیلی که در طول پخش یک قسمت جدید از Keeping Up With The Kardashians. کیم کارداشیان و Kourtney کارداشیان — دو زنان — رو به یک درگیری فیزیکی بیش که یک کار بهتر اخلاق به نقطه ای که آن را به خون کشید. آن ترسناک بود بلکه مجنون دلیل بود که بازدید مردم ؟ سرمایه گذاری در ridiculousness از همه چیز چند hyphenate اینترنت خالق نام رخی ری که دوباره تمام صحنه مبارزه — شات به شات — بازی تمام قطعات و یا با استفاده از اشیاء خانگی به عنوان stand-ins برای دیگر کارداشیان-Jenner خواهر و شگفت انگیز است.

زمانی که Kourtney است که نشستن بر روی نیمکت در کنار Khloé و فریاد کیم رخی نقش Kourtney اما با استفاده از یک پر سیاه پلنگ به تصویر کشیدن کیم و تحت اللفظی Febreze بطری برای Khloé.

@iLivetoDance

همچنین در صحنه های مبارزه رخی-به-کیم ضربان تا اتو هیئت مدیره که قرار است به نمایندگی از Kourt.

@iLivetoDance

فقیر و منفعل “کندال” به تصویر کشیده است با یک باغ زیتون کیسه!

@iLivetoDance

دیگر بهترین لحظه زمانی است که کندال جایگزین فدورا. فقط یک کل فدورا روی صفحه.

@iLivetoDance

بازآفرینی برنامه های تلویزیونی و اجراها نوع رخی را “چیز” اما هیچ گرفته شده است کاملا مانند کارداشیان مبارزه با اجرا یا نمایش مجدد. چیزی در مورد Kardashians + یک مشت مبارزه با + یک Febreze بطری کل لعنت خلق و خوی. این قرنطینه مطالب ما نیاز به در حال حاضر.

کیم را بازتوییت کرد این ویدئو با یک گریه خنده از emoji اما متاسفانه Khloé “Febreze بطری” کارداشیان نه وزن در تجسم خود را.

رخی را دوباره تصویب خنده دار است اما کیم و Kourtney نمی messing اطراف. طی مصاحبه ای در نمایش امشبکیم گفت: جیمی فالون که قبل از مبارزه فوران او در تلاش بود برای مقابله با Kourtney در مورد اینکه چرا او خیلی ناراضی بودن در واقعیت نشان می دهد و چگونه او ترش نگرشی مؤثر در خانواده و خدمه اما آن را تشدید وجود دارد.

“من واقعا تا به حال توسل به خشونت و مانند آن, اما او خراشیده من خیلی سخت است که شما بچه ها نمی بینم” کیم گفت. “من خونریزی بود.”

به دنبال بازگشت کیم گفت که او با افتخار از لحظه ای است و زمانی که Kris Jenner — بود که در حال حاضر برای مبارزه با دیدم این فیلم بعد او گریه کرد. “او مانند… شما کی هستید؟” کیم به یاد می آورد. “چه می گذرد؟” خانواده در زمان یک هفته از تیراندازی پس از این حادثه گفت: “این ما نیست نوع نشان می دهد. ما می خواهیم همه را به راحت و امن است.”

آن را ممکن است خود را “نوع نمایش” اما آن است که قطعا رسیده برای رخی نوع از bizarro محتوای اینترنت پس از حمل در من شخص حمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im