این ‘هری پاتر’ غارتگر نقشه ماسک صورت تبدیل به شما به عنوان تنفس در آن


Stefanie-Hook-Marauder’s-Map-Face-Mask
Stefanie قلاب/Infinite, Warner Bros.

به عنوان ما به تازگی آموخته ام از Schitt نهر‘s شرکت سازنده و ستاره Dan Levy, پوشیدن چهره و پوشش در نه تنها مسئول; نوع آن است. اما در روز هنگامی که شما احساس به خصوص بازیگوش, چرا که نه بند بر روی ماسک صورت که به شما کمک کند بود هر دو ؟

کلرادو بر اساس هنرمند استفانی قلاب ایجاد هری پاتربا مضمون ماسک صورت که به تدریج نشان می دهد غارتگر نقشه به عنوان نفس کشیدن شما در آن است. “آن را مانند یک[n] فوری تعجب به همه و هر کسی” قلاب اظهار نظر در Infinite تصویری که انباشته 2.2 میلیون بازدید از آن ارسال شده در مارس 12.

@coloradopexI am ساز از ماسک 🖤🖤🖤 ##ماسک ##hp ##artist ##smallbusiness ##سحر و جادو *checkmeouton FB ***CPEX♬ صدای اصلی – coloradopex

برای کسانی که نا آشنا با غارتگر نقشه اول به نظر می رسد در کتاب سوم از J. K. رولینگ, هری پاتر , سری هری پاتر و زندانی آزکابان. ایجاد شده توسط ریموس لوپین (دیوانه) پیتر Pettigrew (Wormtail), Sirius Black (Padfoot) و جیمز پاتر (شاخک) در حالی که آنها از حضور در هاگوارتز نقشه جادویی سند است که نشان داد هر گوشه و مخفیگاه از Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, از جمله معابر مخفی و قلعه در اطراف آن زمینه. مبدل به عنوان یک تکه خالی کاغذ نقشه خود را نشان می دهد زمانی که کاربر شیپور خاموشی بر روی آن با گرز و می گوید: “من رسما سوگند که من به هیچ خوب است.”

Gfycat

“من سعی می کنم به تخیل به زندگی در ایجاد محصولات اطمینان حاصل کرد که آنها نه یک بعدی آیتم ها” قلاب اخیرا گفته خودی. “من می خواهم به فرد به طور متوسط توانایی خود را به مواردی که منحصر به فرد هستند و آن را سحر و جادو به جهان واقعی امید بیشتر برای الهام بخشیدن به دیگران برای ایجاد و خلاق باشد.”

به هر یک از این ماسک جادویی است که او تاکید دارد نه پزشکی-کلاس قلاب با استفاده از مجوز پارچه پنبه الاستیک و تغییر رنگ رنگدانه.

“از آغاز تا پایان, بین برش پارچه, درمان, پارچه, انتظار برای پارچه و دوخت یک ماسک هم می توانید آن را 17 ساعت” قلاب گفت. “اکثر زمان انتظار برای درمان به مجموعه ای به پارچه. من آموخته ام به های متعدد در یک زمان تولید-خط و به حداکثر رساندن بهره وری من.”

پس از او Infinite رفت ویروسی قلاب را ماسک به سرعت به فروش می رسد. اما خبر خوب این است که او باید بیشتر در سهام شروع مارس 29.

“من احساس می کنم مانند جهان می تواند جادویی که ما نه محدود به مرزهای واقعیت ما,” او گفت:. “من ادامه خواهد داد به فشار آن مرزهای امید و الهام بخش دیگران و روشن کننده مردم در روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de