این به طور کامل به روز شده در سال 1973 جریان هوا می تواند به عنوان با شکوه, مدرن, مهمانخانه برای خانه خود را

کمپ تجربه شده است یک تجدید حیات در سال های اخیر و حتی در حال حاضر که Covid-19 ساخته شده است سفر, ورزش در اجتماعی فاصله. تا مطمئن شوید که وجود دارد بیشتر بالا پایان تریلر گزینه های بیشتر از همیشه قبل از, اما یک جریان هوا مالک پیدا کرده است راه را برای تبدیل خود را نزدیک به 50 سال پیر camper و آن را به عنوان لوکس و مدرن به عنوان فقط در مورد هر در بازار است.

به نام روبرتا پس از خواننده Roberta Flack زرق و برق دار restomod camper بود فقط نوشته شده برای فروش توسط هادسون دره جریان هوا در شمال ایالت نیویورک است. Gleaming آلومینیوم تریلر است که قدمت آن به سال 1973 است که به خوبی مجهز شده است که camper متخصصان ادعا می کنند آن را می توان به عنوان یک خانه کوچک یا مهمانخانه هنگامی که آن را در جاده ها است.

Hudson Valley Airstream's 'Roberta'

در داخل دره هادسون جریان هوا را ‘روبرتا’ دره هادسون جریان هوا

روبرتا اقدامات 29-در ظهر تا به حال شده است به طور کامل سوخته و بازسازی توسط هادسون دره جریان هوا اد Potokar و امی روزنفلد. در حالی که camper خود را حفظ علامت تجاری جلا (و دوباره مهر و موم شده) بدنه آلومینیومی اصلی ویندوز و چرخ کارخانه را پوشش می دهد همه چیز شده است به طور کامل بازرسی و نگهداری و به روز رسانی برای سال 2020 است.

قابل توجه ترین تغییر در این تریلر جدید بزرگ در فضای باز طرح طبقه که بیش از اندازه کافی برای بزرگسالان به خواب راحتی یا دو بزرگسال و دو کودک. در علاوه بر این به ساخت camper احساس باز, طرح های جدید همچنین دارای اتاق کامل حمام و آشپزخانه مقدار زیادی از ذخیره سازی و اصلی منطقه خواب است که متناسب با اندازه کامل با کاسپر تشک.

همانطور که برای وسایل camper ویژگی های انرژی استار-دارای فولاد ضد زنگ-استیل یخچال دو مشعل اجاق گاز القاء انرژی کارآمد روشنایی LED (از جمله چند رنگ روشنایی لهجه) ساخته شده در AC واحد با المنت های حرارتی سازگار با محیط زیست عایق جدید آبگرمکن و لوله های PEX یخ-مقاوم در برابر لوله کشی برای زمانی که نوبت آب و هوا سرد. Camper شده است به طور کامل دوباره سیم کشی و ویژگی های 100 آمپر تابلو برق و قطع است.

Hudson Valley Airstream's 'Roberta'

دره هادسون جریان هوا

اگر شما علاقه مند در ساخت روبرتا یک از اعضای خانواده شما می تواند رسیدن به دره هادسون جریان هوا از طریق Craigslist مثال (از طریق Autoblog) و یا از طریق فروشگاه وب سایت. درخواست فعلی دلار است 97,000 نه بد قیمت برای یک camper که نیز اتفاق می افتد به اضافه کردن یک اسباب بازی مخمل خواب دار جدید اتاق را به خانه خود را. اما اگر که نیست به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما وجود دارد یک لمس نهایی: در قیمت گنجانده شده است یک کپی از فلک آلبوم Killing Me Softly, که منتشر شد در سال 1973.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>