گلدان توسط Su ممکن است در نظر گرفته رولکس از گلدان اما که می تواند تغییر قبل از بیش از حد طولانی است. به خصوص اگر design studio نگه می دارد با انتشار طرح های مانند آخرین آن که فقط اتفاق می افتد به الهام سوئیس ساعت ساز زیر دریایی را گاه شمار.

داشتن یک نام برای خود را با یک سری از gorgeously طراحی گلدان با الهام از فرهنگ پاپ و آثار با نام تجاری است آخرین مورد توجه قرار گرفتن ایجاد توسط الهام رولکس یکی از محبوب ترین ساعت در تمام دوران است. اما گلدان نیست فقط نگاه بخشی; آن را در واقع کار می کند.

لقب R. S. 16610 در اشاره به این زیر دریایی را شماره مرجع گلدان به تصویر می کشد گاه شمار معروف شماره گیری نمایید. و این است که هیچ سست تفریح و سرگرمی; آن را فوق العاده دقیق یکی از جمله دست پنجره تاریخ (مجموعه ای به “7” موفق باشید) و البته با نام تجاری آرم یاد. فریم شماره گیری تفریح و تماشای امضا گودی سرامیک. فضای بین گودی و شماره گیری توسط توخالی به اتاق را برای گل مورد علاقه شما. (گلدان توسط Su عاقلانه رفت و با گل سرخ.)

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از یک گلدان که مراجع مشهور ترین جهان, دیده بان نام تجاری آن نیست فقط قشنگ است; R. S. 16610 است که در واقع عملکردی گاه شمار طراحی شده به آویزان بر روی دیوار مانند یک ساعت. مطمئن شوید که آن را بیش از بالا, اما چه بهتر از راه برای ادای احترام به رولکس? و هی آن را به شما مقدار زیادی هزینه کمتر از یک چیز واقعی است. قیمت برای شما بسیار خود R. S. 16610 گلدان? $1,661.00. (ببینید چه چیزی آنها وجود دارد؟)

اگر R. S. 16610 تحت تاثیر قرار شما گلدان توسط Su همچنین باعث می شود مقدار زیادی از دیگر غریب قطعات. در پاییز استودیو جدید ساخته شده برای یک سری از گلدان بر اساس نمادین موارد مانند Air Jordan 1 و تاکاشی موراکامی علامت تجاری KaiKai Kiki گل. شما می توانید مطالعه و خرید تمام طرح های در گلدان توسط Su وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im