اگر شما نیاز به یک انتخاب کنید من تا الان این Hamilton, تقلید مسخره امیز است. دیدار با Gilbride-Byun خانواده که ایجاد قرنطینه مضمون تفسیر شما خواهید بود. نسخه خود را تحت عنوان مدرسه خواهید بودکه یک مقاومت سرود برای پناه در محل. اشتراک مامان ترسناک در یوتیوب: https://bit.ly/3bBD9VI

تماشا کنید: مدرسه بر می گردم موزیک ویدئو:

“ما دعوت به انجام در یک خانواده مجازی نشان می دهد استعداد برای عید پاک و از آنجایی که ما در حال تئاتر حرفهایها این ادای احترام به همیلتون بود که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است” Sangho گفت: مامان ترسناک.

خنده دار, تقلید مسخره امیز شامل ریف مانند:

اخبار تغییر نمی دهد موضوع

تاج تنها موضوع

ترین عفونی موضوع.

 مدرسه بازگشت خواهد بود

کار بیش از حد خواهد شد.

اما COVID-19 نیست آنفولانزا.

ما خواهید بود خوب

پناهگاه در محل.

فقط لطفا دست نزنید frickin’ لمس صورت خود را.

این ایده آمد به Gilbride-Byun را بیش از شام یک شب که در آن آنها brainstormed شعر در آشپزخانه. مامان صدفی و پدر Sangho که ملاقات کرد در حالی که انجام دبیرستان و تئاتر هستند پدر و مادر, ستاره فیلم سکسی و پیپر که گرفتن درس پیانو. صدفی و پیپر نیز بازی الت موسیقی شبیه گیتار در حالی که Sangho آواز می خواند در یک گروه کر. به عبارت دیگر این خانواده است که موسیقی به اهداف.

اما مانند بسیاری از Gilbride-Byun را در حال پیدا کردن آن به چالش کشیدن به هر دو سازنده و حمایتی در طول مستند. Sangho و صدفی خرید ترامپلاین به اجازه بچه های خود را منفجر کردن بخار.

“این مستند واقعا نمایش ارزش هنر می گوید:” Sangho. “موسیقی و رقص و هنرهای تجسمی در حال پر کردن یک خلاء بزرگ در همه قرنطینه زندگی می کند. هر, خنده دار, زیبا و الهام بخش تصویری در یوتیوب ساخته شده ممکن است با هنر,” او اضافه شده است.

این Gilbride-Byuns گفت: مامان ترسناک که دو نفر از دوستان خود را کاهش یافته است بیمار با COVID-19 علائم اما هر دو در حال حاضر دوره نقاهت. خانواده همچنان به تمرین فیزیکی فاصله و وسواس شستن دست. آنها همچنین نگران آن است که بسیاری از غیر سود و کسب و کارهای کوچک در جامعه هنری خواهد بود عمیقا تحت تاثیر بحران به ویژه کسانی که با تکیه بر اجراهای عمومی. “ما باید حمایت از ما سازمان های هنری و ارائه فضاهای چرا که آنها نیاز به کمک ما” Sangho گفت.

ما امیدواریم که به شنیدن بیشتر از این با استعداد خانواده همیلتون طرفداران و جرات شما را به گوش دادن به کلمات در سر خود گیر. دا, دا, دا, dat, da, dat, دا, دا, دا, دا, ya da هرگز چنین خوش آمدید انحراف از nonstop Coronavirus اخبار. با تشکر از شما Gilbride-Byun را برای آوردن برخی از سبک سری به این ترسناک زمان.

و برای هر پدر و مادر به امید الهام بخش برخی از همیلتون سطح پیانو مهارت های خود بچه ها Gilbride-Byun را توصیه می کنند با تمرکز بر تعداد بار در هفته از عمل – و نه در طول هر تمرین. نیست که بسیاری از ما انجام خواهد شد مانند این جوانب مثبت و یا حتی گرفتن زوم تماس به کار می کنند اما به جرات رویا.

بنابراین در اینجا برای پیدا کردن شادی در موسیقی و به خاطر سپردن است که “مدرسه بر می گردم.” آن را فقط رفتن را بیشتر از ما می خواهم.

اقامت متصل به مامان ترسناک:

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de