این الماس Encrusted طلا حلقه مینیاتوری استون هنج در آن

تصور کنید قدرت خدا مانند شما احساس می کنید با پوشیدن ماقبل تاریخ, میراث جهانی یونسکو در انگشت کوچک خود را. با

توسط ETELARESANKHABAR در 28 خرداد 1399

تصور کنید قدرت خدا مانند شما احساس می کنید با پوشیدن ماقبل تاریخ, میراث جهانی یونسکو در انگشت کوچک خود را. با تشکر به انگلیسی, طلا و جواهر تئو Fennell, در حال حاضر شما می توانید. طبقه استودیو است که handcrafting طلا و جواهر در لندن Fulham Road برای بیش از 40 سال فقط منتشر شد یک-از-نوع باز کردن حلقه که دارای یک مینی استون هنج به عنوان محور.

نادر طراحی شده بود برای ادای احترام هر دو باستانی برجسته و انقلاب تابستانی است که طول می کشد محل در 21 ژوئن هر سال است. این مراسم متحمل شده است برای یک هزاره و می بیند دهها هزار نفر از مردم گله به عرفانی سنگ دایره به تماشای طلوع آفتاب و جشن شروع تابستان.

نفیس 18 عیار طلا و ایجاد ویترین یک سطح از جزئیات است که واقعا سرسام آور است. ویژگی های آن آبی رنگ کهربای اصل گنبد طراحی شده است که به تقلید آسمان شب تبدیل به سحر و encrusted با الماس درخشان است که نشان دهنده ستاره ها. یک طرف از حلقه دست حکاکی با ماه و ستاره در حالی که دیگر به تصویر می کشد یک دنباله دار خورشید است. در زیر گنبد نهفته دقیق ماکت باستان یکپارچه ساخته شده است که به مقیاس.

Theo Fennell Summer Solstice Ring

تئو Fennell

"کوچک استون هنج دقیق به آخرین جزئیات" Fennell گفت: Robb Report.

نسخه مینیاتوری از استون هنج در زمان بیش از شش ماه زحمت کش برای تکمیل با توجه به طلا و جواهر. او می گوید: این یک چالش تیم خود لذت می بردند.

"پیچیده تر حلقه را بیشتر ساخت های مورد نیاز بهتر به صنعتگران در کارگاه ما را نشان می دهد" او می افزاید.

Theo Fennell Summer Solstice Ring

تئو Fennell

این اولین بار نیست تئاتر باز کردن حلقه استودیو منتشر کرده است. در واقع این سایت ارائه می دهد حلقه با همه چیز از igloos به کشته گلادیاتورها به زیر. حتی وجود دارد یک طراحی اختصاص داده شده به جاشوا تره.

"باز کردن حلقه تمام چیزی پنهان در زیر آنها: یک ستاره دریایی در زیر دریا یا یک گلدان از طلا در یک رنگین کمان پایان یا چیزی مانند استون هنج—بیشتر talismanic," Fennell می گوید. "من هم در قرعه کشی قطعه ای از تخیل مانند رنگین کمان و یا از زندگی به عنوان یکی از این است; یک اشتباه به عنوان آن باران!"

Theo Fennell Summer Solstice Ring

تئو Fennell

انقلاب تابستانی حلقه قیمت £22,000 یا تقریبا $27,740 در زمان تبادل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن