Wolfenstein یکی از چند فریم در ثانیه بازی های موجود در رایانه های شخصی خود را در روز و حتی می تواند به عنوان آنجا که می گوید که این بازی همراه با دیگران مانند زلزله و عذاب بودند ابزاری در کمک به پسند عامه سبک FPS. در حال حاضر به نظر می رسد مثل یک بازی شرکت با نام Archon استودیو می خواهد به بازی Wolfenstein و تبدیل آن به یک میز هیئت مدیره بازی.

تبلیغات

با توجه به بازی در خلاصه داستان “در پایان از 1950s تقریبا 70 ساله آدولف هیتلر نگرانی خود را در مورد وخامت سلامت و رشد تاثیر Wilhelm Strasse که مایل به جایگزین او. نه با افکار و اندیشه های خود را در باره این Furher تصمیم گرفته است برای ایجاد دو سری بالا تیم های تحقیقاتی و پنهان کردن در به تازگی بازسازی شده و تقویت شده Castle Wolfenstein. یک تیم به رهبری ژنرال اسکار فون گریم و دوم توسط استاد جزایر Bevli.”

در حال حاضر بدیهی است که داده خواهد شد که این یک بازی هیئت مدیره مکانیک بازی خواهد بود یک کمی پیچیده تر به جای فقط گرفتن و تفنگ و درو کردن دشمنان. به جای آن تکیه بر مجسمه مینیاتوری و همچنین کارت های که ارائه خواهد شد بازیکنان با ماموریت های اضافی. این نیز خواهد شد یک بازی طراحی شده است به بازی با دیگران و هر یک از شخصیت بازیکنان را انتخاب کنید خواهد آمد با خود استعداد و توانایی های خود.

از آنچه که ما می توانید بگویید بر اساس تصاویر, مجسمه های بسیار دقیق هستند و به نظر می رسد به خوبی گردد. هیئت مدیره بازی خود را نیز به نظر می رسد فوق العاده و ایجاد همهجانبه بیشتر تجربه بازی نسبت به بازی با استفاده از تکه های کاغذ. کل بازی است که به قیمت 120 دلار و اگر شما علاقه مند پس از آن سر در به آن در صفحه کیکاستارتر برای جزئیات بیشتر و به تعهد خود پشتیبانی می کند.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره Bethesda, Crowdfunding, Kickstarter و Wolfenstein. منبع: kickstarter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im