این Bonkers جدید 314-پا اعزامی قایق بادبانی دارای یک سالن که تا نیمه در آب غوطه ور

مجلل ماجراجو است جوان و با که می آید چالش های جدید برای قایق بادبانی طراحی شده است. و سبک جدیدی از طراحی است. که تفکر پشت Rimor X یک 314-ft. اکسپلورر مفهوم است که ترکیبی از لوکس افراطی و قابلیت های فنی. همکاری بین استورج طراحی و, سفر لوکس, شرکت Pelorus اعزامی gigayacht طراحی شده است به بادبان به هر گونه افراط و جهان از منجمد قطب شمال به دورترین جزایر پلینزی.

“ما شاهد یک نسل جوان از مشتریان ظهور” توبی استورج گفت: Robb Report. “این سریع ء حرفه ای می خواهید برای فرار از دنیا و ترک کامپیوتر لذت بردن از این سیاره و دریا. در این سبک از قایق بادبانی آنها می توانند گوشی های خود را پایین جمع آوری در اطراف و لذت بردن از هر یک از دیگر. ما دیدن قایق های بزرگتر و با آن آمده است یک حس جدا شدن از آب است. ما می خواست که به عقب است.”

یکی از اصلی ارتباط با آب است Rimor X پری دریایی سالن: آن 21-ft.-بالا پنجره های شیشه ای که نیمی از آن غوطه ور است اجازه می دهد یک ثابت به دریایی ارگ. “همه از قایق بادبانی مهمان ممکن است شدید ماجراجویان می گوید:” Pelorus بنیانگذار جیمی کارول. “برخی مانند کودکان کوچک و یا بیشتر در افراد مسن پدربزرگ و مادربزرگ نمی تواند شنا, لوله تنفس و یا شیرجه رفتن. این راه را برای همه برای لذت بردن از آب است.”

Pelorus

استخر خانه خود را با تلطیف سقف و دایره سالن تازه خروج از سنتی عقبی سالن. استورج طراحی

دیگر ویژگی های Rimor X که به معنی “اکسپلورر” در لاتین شامل 33-ft. استخر با خود کابین خارج (خانه کوچک می تواند تبدیل به یک هلیکوپتر آشیانه با لمس یک دکمه) یک سالن آبگرم و جکوزی با آتش چاله; یک “گل” اتاق برای زمانی که شما ممکن است انتقال از یک جنگل عمیق بازحمت حرکت کردن در پاپوآ گینه نو به خلوتگاه درونی از قایق بادبانی; و صمیمی بسته کردن مناطق وسیع ویندوز طراحی شده برای خانواده داستان سرایی پس از ماجراهای.

طراحی شده برای موفق اکتان بالا ماجراجو Rimor X با ظرفیت 14 مهمان در هفت staterooms. معمول gigayacht اسباب بازی مانند یک شناور جت اسکی و تورم دست و پا زدن تخته در هیئت مدیره هستند اما طراحان همچنین شامل تجهیزات برای خدمت به دوردست مقصد مانند سنومبلس برای سفر تعقیب شفق شمالی.

Rimor X

این gigayacht اکسپلورر طراحی شده است به سفر از طریق تمام انواع شرایط آب و هوایی و شرایط. استورج طراحی

جهان است که به معنای واقعی کلمه را صدف سرنشین این قایق بادبانی. نمونه اعزامی ممکن است شامل غواصی در آب های بکر از جزایر سلیمان—و در حالی که شما در آن کاشت مرجان با یک زیست شناس دریایی. پس از آن شما هاپ بر روی یک هلیکوپتر و سر به در غیر این صورت غیر قابل دسترس داخلی از سلیمان برای سفر و مخلوط با جامعه محلی است. Pelorus مشتریان بزرگ طرفداران محلی نامزدی; مانند سال گذشته زمانی که مشتریان در زمان استفاده از عینک و کتاب آموزشی به یک روستای دور افتاده در Solomons.

“بسیاری وجود دارد اکسپلورر قایق بادبانی است که می تواند به هر جایی می گوید:” کارول. “بله این می تواند در هر نقطه اما آن را به ارمغان می آورد بیرونی و داخلی ، چه نقطه از سفر در مکان های زیبا که در آن شما خیره کردن از طریق پنجره کوچک. آن را در مورد به دست آوردن حد قرار گرفتن در معرض به جهان به عنوان امکان پذیر است.”

گالری Rimor X اتاق:

Rimor X

کامل برجسته مرکز بهداشت با نورگیرهای و کف به سقف پنجره. استورج طراحی

Pelorus

ترین سفر, قایق بادبانی, ندارد, مراکز سلامتی که شبیه به این, اما Rimor X تعریف از سفر قایق بادبانی اجازه می دهد تا به راحتی و لوکس طراحی شده است. استورج طراحی

Rimor X

سرپوشیده-استخر خانه ارائه می دهد نمایش استثنایی از آب است. استورج طراحی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>