ماشین و گیتار اغلب جذب همان جمعیت از علاقه مندان در هر فراخوانی پرشور پاسخ از صاحبان که لذت بردن از نگاه و احساس از ماشین های با عملکرد بالا اعم از مکانیکی و یا موسیقی. و در حال حاضر هر دو جهان متحد هستند در یک فرم واحد: Stratocaster 1.

احتمالا هیچ ساز گیتار است که به عنوان شناخته شده به عنوان سپر که Stratocaster را تغییر چشم انداز rock ‘n’ roll با صدای خود برگزار کرده است یک جاذبه مغناطیسی برای تقریبا هر قابل توجه گیتاریست در سراسر 60 سال گذشته. در نادر همکاری فندر و تخصصی خودرو ساز Saleen خودرو ایجاد کرده برقی سفارشی شش رشته با الهام از Saleen S1 اواسط موتور ماشین ورزشی از بوتیک تولید کننده معروف ساخته شده توسط آن S7 سوپراسپرت و عملکرد بالا Mustangs.

Stratocaster 1 ارائه منحصر به فرد از فندر را پرستیژ مجموعه و دست ساز توسط Ron Thorn, Fender Custom Shop, اصلی استاد سازنده. یکی از ترین صنعت انجام صنعتگران خار است همچنین مادام العمر ماشین مرد. به چالش کشیده را “یک گیتار و بدون هیچ حد و مرز” او آمد تا با یک طراحی در هماهنگی با, براق, Saleen S1.

Saleen Automotive Stratocaster S1

Saleen خودرو

نقاشی در Saleen درخشان نسخه آب نبات-سیب قرمز یک Strat ویژگی های توخالی handlaid کربن-فیبر بدن است که مانند وسیله نقلیه خود را نگه می دارد و وزن را به حداقل برساند. زیبایی شناسی پیشرفته با یک بو داده-توسکا مرکز بلوک و یک دست حک شده افرا بالا.

گردن ساخته شده است از سه ماهه-اره بوداده افرا با 12 اینچ شعاع فیبر کربن دور-لمینیت fingerboard تاب مطابق با فیبر کربن headstock پوشش. همچنین سفارشی هستند 6-پشته پل و دست ساز tailpiece— برای حمایت و مهار رشته بود—و Strat 1 pedalboard که کنترل حجم تن و “واه واه” اثر.

Saleen Automotive Stratocaster S1

Saleen خودرو

به عنوان با S1 را توربوشارژ موتور دستگاه می تواند فشار سوزن—بالا-خروجی تلویزیون جونز قدرت’Tron به علاوه وانت پل قابل مشاهده است از طریق یک رنگی “عقب پنجره” ،

با توجه به خار “آن را بسیار چالش برانگیز و در عین حال انجام ساخت و استفاده از روشها و مواد و مفاهیم جدید به هر دو Fender Custom Shop و خودم.” قیمت $33,000 این تنها نمونه در دسترس است Cosmo موسیقی. fender.com; cosmomusic.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de