این Berluti حشره دار تلماسه ممکن است شیک ترین (و سرگرم کننده) راه را برای ضربه زدن به ساحل

ایده بسیار ساحل کالسکه ممکن است به نظر می رسد عجیب و جالب در یک چشم انداز مدرن پر از Mad Max-esque تلماسه چرخ

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399

ایده بسیار ساحل کالسکه ممکن است به نظر می رسد عجیب و جالب در یک چشم انداز مدرن پر از Mad Max-esque تلماسه چرخ دستی. اما Berluti بهره برداری است که نوستالژی عامل آن آخرین نسخه محدود محصول.

با الهام از امضای چاپ بوم ابداع شده توسط سر طراح Kris Van Assche و نام تجاری اخیر Globe-Trotter توشه همکاری Berluti جدید beach buggy مناسب در ritziest سواحل. هر چند طراحی با شکوه و بدنه آن ساخته شده است در ادای احترام به باغی و بی خیال زندگی کالیفرنیای جنوبی در دهه 1960 است.

صنایع با استفاده از یک فولکس واگن سوسک قاب و موتور و پوسته پلی استر آن که فوق العاده نور 500 کیلوگرم (در مورد 1,212 پوند است.) و قابل اجرا بر رویn هوا سرد می شود 1600cc تخت-چهار موتور با یک دوقلو کاربراتور و 90 اسب بخار. هزینه های حفاظت از ساختار دو برابر به عنوان یک تخته موج سواری ایستاده و آن را ایده آل برای کسانی که به دنبال take it off-road در جستجوی بهترین امواج.

Berluti beach buggy

حشره دار بیرونی استخدام شیک, قدیمی, زیبایی شناسی و امضا با نام تجاری بوم. حسن نیت ارائه میدهد از Berluti

پاریس برچسب مشهور است برای آن غنی patinated چرم داشتن عمل به عنوان یک منحصر به فرد پینه دوز تا انشعاب به پوشاک در سال های اخیر است. به عنوان مثل داشبورد فرمان اهرم دنده و صندلی تحت پوشش در صاف پنهان کردن صنایع در اپرنه فرانسه توسط Sellerie Duval. اضافی قرار دادی جزئیات شامل یک امضای چاپ بوم نرم-بالا قابل حمل چمدان حامل روکشی از چرم سیاه و سفید و یک پالادیوم به پایان رسید برنج Berluti آرم روی کاپوت.

اختراع در سال 1964 توسط Bruce A. Meyers در نیوپورت بیچ, اولین حشره دار تلماسه تحت Meyers مانی مارکی طراحی شده به عنوان یک راه برای شانه سواحل شنی در حالی که سراغ مناسب نقطه گشت و گذار. فروخته شد به عنوان یک کیت ماشین با یک سبک فایبر گلاس بدن که مثل این معاصر تکرار فرار در یک فولکس واگن سوسک موتور. آن را نمیگیرد طولانی برای مینیاتور خودرو برای تبدیل شدن به پس از تثبیت در فرهنگ این است که snagged حضور در فیلم به عنوان معروف به عنوان الویس پریسلی Live a Little, Love a Little and The Thomas Crown Affair.

این Berluti حشره دار در دسترس است با نظم خاص تنها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب