EHang می تواند سریعترین رشد هواپیما ساز است که شما هرگز شنیده ام—اما این مورد را تغییر دهید. این تولید کننده چینی در حال حرکت است به جلو با برق برخاست و فرود عمودی هواپیما که بر خلاف بسیاری از رقبای در حال خودمختار—یا آنچه به آنها تماس بگیرید خودمختار وسایل نقلیه هوایی یا AAVs. که به معنی چهار copters و قلو-copters می توانید حمل مسافر اما نه سرنشین.

این ایده ممکن است به عنوان ترسناک به عنوان آن را در ابتدا برای تلفن های موبایل. در سال گذشته شاهزاده پیتر کریستین هلند پرواز در 216 NAL در تظاهرات پرواز در حالی که بقیه خانواده سلطنتی هلند تماشا بر روی زمین است. EHang نیز به تازگی نشان داده شده خود را برای اولین بار خودمختار پرواز تاکسی در کارولینای شمالی فرودگاه. خود بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هو Huazhi دیده می شود با تکان دادن یکی از آن 216 مدل آن را به عنوان buzzes در سراسر آسمان است.

EHang در حال حاضر ذکر شده در نزدک پس از تشکیل پرونده 100 میلیون دلار IPO در ماه نوامبر گذشته می گوید: از آن به فروش می رسد یکی از 216s در سال 2018 به یک مالک خصوصی و دیگری 60 فروخته شده در آمریکا و آسیا و اروپا پس از آن. “این تحویل نشانه یک قدم بزرگ به جلو در EHang تلاش برای ارائه یک full-stack راه حل برای ظهور شهری هوایی تحرک بازار در مقیاس جهانی” هو گفت: eVTOL.com پس از اولین هواپیما فروخته شد.

EHang

هو Huazhi بنیانگذار و مدیر عامل می شود یک مسافر در EHang را بدون سرنشین, 216 مستقل وسیله نقلیه هوایی. EHang

شماره اصلی 184 NAL مخفف یک صندلی هشت پروانه و چهار اسلحه. eHang بعد نشان داد یک بزرگتر-صندلی 8-بازوی 16-پروانه-پیشه وری به نام 116 و به زودی پس از ایجاد اولین two-seater, 216.

فراتر از فرد eVTOLs برای بالا خالص ارزش افراد EHang آینده می بیند خود را در شهری ساکت و تحرک شبکه های که با استفاده از هزاران خودمختار هوایی تاکسی هماهنگ از زمین. آن است که در حال توسعه هر دو درجه تاکسی ها و سایت های فرود. این شرکت به تازگی عملیاتی مجوز برای آن eHang 216 در نروژ و اسپانیا. آن را نیز دریافت کرده است Airworthiness گواهی از چین حمل و نقل هوایی عمران اداره و می گوید آن است که با همکاری نزدیک با FAA ایالات متحده

بنیانگذار شرکت جرثقیل منتظر گفت: Robb Report که این شرکت شروع زندگی با پرواز هواپیماهای بدون سرنشین اما به زودی شاهد یک بیشتر امیدوار کننده از آینده در NAL از فضا. “EHang طراحی شده با قصد پرواز انسان,” او گفت:.

ایمنی باقی می ماند یکی از آن اساس در حالی که این شرکت می گوید استقلال از وسایل نقلیه اجازه خواهد داد که یک توده هوا-سیستم تاکسی می شود کارآمد تر از داشتن سرنشین هواپیما. هو و منتظر بر این باورند که بهبود انسان تحرک و شهر هوشمند مدیریت می تواند تبدیل راه مناطق بزرگ شهری به کار گیرند.

EHang

EHang چندین سرنشین, بدون سرنشین خودمختار وسایل نقلیه هوایی مانند 216, اما آن را نیز برنامه ریزی برای راه اندازی ناوگان بدون سرنشین AAVs برای حمل و نقل حمل و نقل. EHang

این شرکت همچنین AAVs است که طراحی شده برای تنها وسایل حمل است. آن را به تازگی انجام خودمختار ماموریت در گوانگژو چین در بدترین coronavirus. آن بدون سرنشین AAVs رفت لوازم پزشکی به عقب و جلو به یک بیمارستان در منطقه بدون حادثه است.

برای اثبات خودمختار تکنولوژی آن Ghost drone شکل گیری مجموعه ای از یک رکورد جهانی گینس در سال 2018 به بزرگترین هواپیماهای بدون سرنشین صفحه نمایش. این پرواز 1,374 هواپیماهای بدون سرنشین در شکل گیری برای بیش از 13 دقیقه به شکل های مختلف تصاویر کشیده است که نزدیک به یک مایل. آن حرکتی (RTK) فن آوری GPS اجازه می دهد تا دو هواپیماهای بدون سرنشین به پرواز به عنوان نزدیک به عنوان دو اینچ از هم جدا میشود و سپس به ترجمه بسیار بزرگتر NAL. این نوع از پرواز دقت چیزی است EHang می گوید آن را متمایز از رقبای خود است.

آن را به عنوان حرکت به جلو EHang می گوید آن را ادامه خواهد داد به کار بر روی مسائل قانونی و زیرساخت و اجرای آزمایشی پرواز. هدف می گوید: هو “است که برای فعال کردن یک دوره جدید از شهری هوایی تحرک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im