این $54 میلیون ساحلی ترکیب گران ترین املاک و مستغلات در فلوریدا, West Coast

فوق العاده لوکس محاصره از پورت رویال در ناپل در فلوریدا در ساحل خلیج فارس در یکی از کشور منحصر به فرد ترین و گران محله. به طور متوسط هزینه یک خانه وجود دارد که نزدیک به 10 میلیون دلار.

برای تبدیل شدن به صاحب جدید دیدنی 4444 گوردون درایو ترکیب در پورت رویال جنوبی ترین نکته هر چند شما ممکن است نیاز به غاز بودجه خود را با حدود 44 میلیون.

با خود تکه از ساحل شنی مشرف به Windex-آبی آبهای خلیج مکزیک این از 7000 فوت مربع اسپانیایی-سبک و مستغلات است که در حال حاضر بیشتر اموال گران قیمت نه تنها در پورت رویال بلکه در فلوریدا کل سواحل غرب.

در حالی که $54 میلیون نفر ممکن است به نظر می رسد بالا درخواست اصلی خانه فقط با چهار اتاق خواب آن با جایزه: اضافی دو ترکیب بسیاری در سراسر خیابان. که ویژگی های اضافی 60 فوت آب عمیق اسکله برای قایق خود را در چهار اتاق خواب مهمان خانههای ییلاقی و دو اتاق خواب خانه حمل. برای کسانی که بار زمانی که تمام خانواده تبدیل می شود ،

“به ساحلی خانه و دو مقدار زیادی در بیسید به علاوه یک اسکله قایق; این چیزی است که باعث می شود این مکان منحصر به فرد می گوید:” فرانک Sajtar مثال عامل با William Raveis ملک در ارتباط با کریستی بین المللی.

اسکله خانه ساخته شده بود در سال 1995 برای کمپبل سوپ اری برنده زن Dorrance H. همیلتون. او به فروش می رسد آن را به مالک فعلی در سال 2005 برای $24.8 میلیون که بعدا اضافه شده به ترکیب با کسب دومین نیم هکتار بیسید بسیاری است. در حال حاضر این ملک بالغ بر 2.5 هکتار از پرطرفدار ترین زمین در فلوریدا.

$54m Naples Gordon Drive

این استخر گرم. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

“آنچه را نیز ویژه در مورد املاک این است که آن را درست در پایان ناپل, ساحل, بنابراین آن را بسیار خصوصی است. و این واقعیت است که گوردون عبور مناسب است به طوری که در عرض چند دقیقه شما درست به خلیج مکزیک. برای صاحبان قایق که واقعی است به علاوه می گوید:” Sajtar.

اصلی بيشماري صفحه اصلی—به نام پوسادا دل سلیا مسافرخانه خورشید— قطعا زندگی می کند تا نام خود را. در مواجهه با غرب به طوری که از آن برخوردار غروب آن مواجه است و بخش گسترده ای از ساحل شنی با آب کم عمق و مرداب با آرامش امواج. مناسب برای شنا و paddleboarding.

پوشا خلیج فارس-سمت خانه در حال گسترده تحت پوشش, تراس با مزین ستون و سالتییو ٬ کواویلا کاشی کف. در سمت شمال خانه وجود دارد یک استخر گرم و زینتی کوی برکه.

$54m Naples Gordon Drive

دیوارهای شیشه ای درب باز به دریا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

همه از اتاق اصلی در صفحه اصلی در صورت به آب برای لذت بردن از آن چند میلیون دلاری نمایش از جمله بزرگ master suite مجموعه به سقف تن به تن است که تمام عرض درب منجر به یک تراس بزرگ.

مراحل دور در سراسر گوردون درایو شناخته شده در میان مردم محلی به عنوان “میلیاردر را در ردیف” و که در آن بهترین خرید موسس ریچارد شولز فقط خریداری $30 میلیون خانه—بطرف جلوی خانه شما را به بیسید ترکیب. در اینجا وجود دارد یک مزرعه به سبک ییلاقی پوشا از 3400 متر مربع با خود آب نما, استخر, مسیر کاهگلی-مسقف کلبه ماورا و دسترسی به اسکله قایق.

فقط در یک دایره در جلوی خانه که دو طبقه از 1200 فوت مربع خانه حمل با سه گلف سبد خرید گاراژ زیر.

$54m Naples Gordon Drive

مهمان ترکیب و اسکله قایق. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

“این بخشی از اموال آن دو به مقدار زیادی مقدار به حدود یک هکتار. در حال حاضر هر یک از بسیاری فروش می تواند تا آنجا که $9 میلیون هر کدام می گوید:” Sajtar.

شهادت به ارزش ملک در محله منحصر به فرد است 9,400 فوت مربع آپارتمان املاک و فقط پایین خیابان در 2500 گوردون درایو. در ماه ژوئن سال 2018 آن به فروش می رسد برای $48.8 میلیون. در عرض چند هفته از بسته شدن بولدوزر نقل مکان کرد و وارد مکان برای شروع کار در یک عمارت.

$54m Naples Gordon Drive

اصلی خانه دارای یک kitschy فلوریدا پرنیان. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

$54m Naples Gordon Drive

اتاق خانواده در خانه اصلی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

$54m Naples Gordon Drive

مجموعه کارشناسی ارشد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

$54m Naples Gordon Drive

این خانه قرار است برای زرق و برق دار غروب. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

$54m Naples Gordon Drive

تراس بسته بندی بیرونی است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کریستی بین المللی املاک و مستغلات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>