این 32 میلیون دلار مدرن خانه رعیتی عمارت دارای 3 شیروانی با نمایش خیره کننده از لس آنجلس

امروزه داخلی-فضای مربع شکل لس آنجلس قصرها یک سکه ده. (نه واقعا برخی هزینه خواهد شد شما به سمت بالا از $17 میلیون.) این منطقه خانه های مدرن رشد کرده به یک نگاه خاص و وجود دارد در حال حاضر عرضه بیش از تقاضا از آنها در بازار است. این یک چیز نادر و سپس زمانی که چیزی جدید می آید همراه است.

جنگل Knoll اقامت است قطعا متفاوت است. خانه نمای شبیه به یک انبار البته وزارت دفاع و فضای داخلی آن در حال مقایسه کردن مینیمالیستی گردد و با زرق و برق دار بتن و چوب و سنگ پس از اتمام. آخرین ورود در این دیدگاه مجموعه, نمونه کارها, منحصر به فرد آن ویژگی ها نمی آیند ، این عمارت در حال حاضر در بازار 32 میلیون دلار.

این 11,000 فوت مربع محل اقامت واقع در بالای یکی از هالیوود هیلز’ بسیاری از vantage امتیاز و لذت بردن از نمایش های دیدنی و جذاب از لس آنجلس از پشت آن پاسیو و استخر بی نهایت. آن را طراحی شده توسط استاندارد معماری یک عمل شناخته شده برای آن مینیمالیستی-در عین حال-خانه های بزرگ که ازدواج با سنگ با آب گرم و پس از اتمام چوب. در اینجا طراحی الهام گرفته شده بود توسط موزه هنر کیمبل در فورت ورث تگزاس—افکار مشهور معمار لویی کان. کان اشاره کرد که “روشن است که موضوع” از پروژه موزه, ایده ای است که به بازی می آید در جنگل نول به عنوان به خوبی.

California, Real Estate

اتاق های بزرگ که دارای سقف 30 پا. Neue تمرکز

بنابراین اجازه دهید نور وجود داشته باشد ، بخش میانی از جنگل Knoll سه-شیروانی نمای دیدنی اتاق بزرگ با سقف 30 پا و یک مهار نشده شیشه مواظب بر روی شهر زیر اقیانوس فراتر از آن. در دو طرف این محور در زیر هر یک از دیگر شیروانی است که مشابه فضای زندگی در سطح پایین تر. اتاق خواب و حمام در حال بالا—جنگل Knoll دارای شش تخت و نه حمام در کل. استاد می آید مجهز با او و او پستو و خصوصی خود را مشاهده نقطه. در جای دیگر در صفحه اصلی یک تئاتر و یک سالن ورزش.

California, Real Estate

سطح فوقانی خانه ها اتاق خواب و حمام. Mike Kelley

البته ورود و رویکرد به این معماری قابل توجهی عمارت است فقط به عنوان مهم به عنوان زمان صرف شده در آن است. درب ساخته شده از چوب بلوط جامد; درختان زیتون در این قاب در دو طرف. تراورتن مسیر منجر به ورود و داخل طبقه تراورتن و همچنین ترکیب فضاهای داخلی و خارجی و حتی بیشتر.

California, Real Estate

از بالا به پایین نمایی از حیاط خلوت غرفه و استخر بی نهایت. Mike Kelley

این حفاری ها ارزش دیدن در فرد, البته, اما با توجه به Covid-19 همه گیر در شخص بازديد نیست همیشه واقع بینانه است. برای درمان این افراد برجسته دریافت یک تور مجازی از این محل از طریق زوم و فرستاده شد کوچک قلمه از سنگ تراورتن و سفید بلوط پس از اتمام شامپاین یک درخت زیتون و بیشتر.

اگر شما را دعوت کردم گمشده در پست, گرچه, شما می توانید بیشتر از جنگل Knoll زیر:

California, Real Estate

آشپزخانه است که در سطح پایین تر و به نظر می رسد بر روی استخر بی نهایت و فراتر از افق شهر. Mike Kelley

California, Real Estate

یکی از اتاق خواب—شش وجود دارد و در مجموع. Mike Kelley

Mike Kelley 1471 Forest Knoll

درب جامد بلوط و درختان زیتون در این قاب در دو طرف. Mike Kelley

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>