این 285-پا Feadship ترجمه شده شیشه ای-کف استخر که مشرف به ساحل آن باشگاه

آن را آسان به نگه داشتن یک 285-پا ترجمه شده تحت کاری ادامه داده اند برای یک سال تمام اما Feadship موفق شده است برای انجام دقیقا همان است که. هلندی حیاط نگه داشته است showstopper بر Lonian خبر از راه اندازی در سال 2019 اما در حال حاضر آن را در نهایت آماده برای نشان دادن خاموش.

رگ مخفی نگه داشته بود به درخواست صاحبان که می خواستم برای لذت بردن از یک سال از خصوصی کروز بدون هیچ گونه تبلیغات است. که شاهکار بود و نسبتا آسان برای رسیدن به آنجا ترجمه شده است بسته بندی شده با همه چیز شما همیشه می تواند می خواهید و یا نیاز و شده است به طور خاص طراحی شده برای زندگی در دریا.

در واقع Lonian صرف زمان کمی لنگر انداخته در اسکله و به جای آن کشتی جهان با یک “ناوگان” از اسباب بازی ها و مناقصات به علاوه یک 217-پا حمایت از کشتی که حامل تجهیزات اضافی و یک خدمه 22.

Feadship Lonian Superyacht

با بیرونی به قلم Sinot, Lonian ورزشی آبی عمیق هال و چشمگیر تعظیم و جای تعجب است slimline توجه به اندازه. او ویژگی های گسترده ای شیشه ای و استیل صورت کاملا مدرن و احساس.

“او حضور و موضع فربه motoryacht در حالی که حفظ ظریف و باریک هوا” حیاط گفت.

اما اجازه دهید بحث در مورد زندگی پردازنده. او حذفی از ویژگی های کاملا منحصر به فرد شیشه ای, استخر شنا واقع در عقبی. این یک شفاف پایین که دو برابر به عنوان سقف باشگاه ساحل زیر و ساخته شده در روی صفحه نمایش فیلم یکپارچه به لبه استخر چرا که چرا که نه ؟

Feadship Lonian Superyacht

استخر

نه به outdone او خودکار شنا پلت فرم بر سر دریچه باز و بسته مانند سقف یک ماشین تبدیل. ساج دریچه باز می شود و از درب عقبی فرود قبل از این دریچه بسته می شود و دوباره می روم و هیچ نشانه قابل رویت از یک آستانه یا درب.

در جای دیگر گسترده foredeck در مالک عرشه دارای جکوزی با قرار دادی سرمایش و گرمایش قابلیت. این بود که به طور خاص درخواست شده توسط سخت صاحبان که مانند استراحت در سرد غوطه استخر پس از عرق sesh در عرشه پل ،

Feadship Lonian Superyacht

استخر

Lonian ویژگی های 22 مختلف دهانه—سیستم عامل دریچه ها و درب ها—که ایجاد بدون درز عمومی-جریان داخلی و اجازه می دهد تا مهمانان را به راحتی دسترسی به آبهای اطراف. اگر اکتشاف بیشتر مورد نیاز است نیز وجود دارد یک AW169 هلیکوپتر در هیئت مدیره.

داخلی به قلم Sinot و ریچارد Hallberg, طراحی داخلی, خصوصی باقی می ماند اما Feadship را آشکار وجود دارد که یک شیشه ای آسانسور در خدمت همه پنج عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و حماسی سالن با full-پرتو دیدگاه های پانوراما. این کشتی می تواند خواب در مجموع 14 مهمان در سراسر هفت کابین از جمله صاحب اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل چهار سخاوتمندانه مهمان staterooms و دو سوئیت های VIP. نیز وجود دارد که 15 خدمه کابین و یک کاپیتان کابین.

اتمام عکس های دیدنی و جذاب ترجمه شده زیر:

Feadship Lonian Superyacht

جکوزی

Feadship Lonian Superyacht

این AW169 هلیکوپتر

Feadship Lonian Superyacht

شنا پلت فرم

Feadship Lonian Superyacht

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>