این 1937 مرسدس بنز در فروش برای میلیون ها نفر بیش از دو سال پیش—و دلیل خوب

در طرح بزرگ از چیزهایی 18 ماه نیست یک مدت زمان طولانی. آن قطعا نه به اندازه کافی زمان به شدت تحت تاثیر ارزش یک بخش گسترده ای از ماشین های جمع آوری. به طور کلی ارزش یک مدل خاص—حتی یک تولید شده در تعداد محدود—نمی توان لرزه های تغییر در یک و نیم سال تقویم. اما از آن است که مقدار زیادی از زمان برای یک فرد ارزش خودرو را تغییر دهید که دقیقا چه اتفاقی افتاده است با این 1937 مرسدس بنز 540k ویژه اسب سواری است که در حال حاضر در دسترس برای فروش خصوصی از طریق Mecum گالری.

زمانی که این ماشین خاص—شاسی و موتور شماره 154080—آخرین عبور حراج بلوک در طول آرتنا بلدرچین الج فروش در ماه اوت سال 2018 آلمانی اسب سواری رد و بدل شده دست برای حدود 3.3 میلیون نفر است. چکش قیمت نمایندگی حدود 750,000 افزایش ارزش خودرو از آن گذشته فروش عمومی در سال 2007. مزایده نتیجه نمی رویکرد $7 میلیون 8 میلیون دلار یا $11 میلیون علائم است که دیگر به همان اندازه نادر ویژه Roadsters تعیین کرده اند در طول دهه گذشته. آن سر خاراندن به خصوص پس از این خاص مرسدس بنز پیش از جنگ, ویژه, یک, یکی-از-یک-نوع بدن طراحی شده توسط coachbuilder Mayfair.

A 1937 Mercedes-Benz 540K Special Roadster.

1937 مرسدس بنز 540K ویژه اسب سواری فروخته شده به بخش خصوصی از طریق Mecum گالری. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Mecum گالری.

آن را به عنوان معلوم شد دلیل بسیار خوبی چرا مناقصه در ماشین باقی مانده محافظه کار است. در آن زمان اعتقاد بر این بود که این ماشین شده بود بطور قابل توجهی آسیب دیده در یک گاراژ آتش در طول 1960s به طوری که اکثر این خودرو بدنه از جمله قاب چوب و مقدار آن اصلی فلز کاری بود به refabricated. تلاش های احیا که قدر طبعا تغییر چگونه جمع می شود و مناقصه درک این مثال و کلی آن ارزش.

“هیچ کس نمی دانست داستان واقعی” توضیح می دهد که راب ویلیامز با تجربه مجموعه متصدی و Mecum گالری نماینده. “وجود دارد حدس و گمان در مورد آنچه که فلز جدید بود و چه فلز اصلی بود.”

A 1937 Mercedes-Benz 540K Special Roadster.

این مثال ویژگی های یک-از-نوع بدن توسط Mayfair و حمل مطابق با شماره شاسی و موتور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Mecum گالری.

Mecum تیم از متخصصان به تازگی حفر عمیق به خودرو های گذشته تماس با اعضای خانواده است که تا به حال متعلق به ماشین است که سوال برانگیز بوده است. آنچه را که آنها آموخته—همه حقایق مستند با شواهد عکاسی—است که آتش نشانان بودند که به نام نبرد شعله برداشته و بخش هایی از بدنه خودرو به مبارزه با آتش, اما کسانی که بدن پانل و درب بودند هرگز نابود شود و یا در آتش از دست داده. ماشین هم نیاز به چوب جدید, فریم, اما این حد از قطعات جدید که مورد نیاز است.

“ماشین کاملا مستند از یک روز آن را 100 درصد اعداد تطبیق می گوید:” ویلیامز “تنها راه آن بیرون آمد و در سال 1937. فلز روی که ماشین اصلی است.”

A 1937 Mercedes-Benz 540K Special Roadster.

یک عکس از ماشین در دوره. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Mecum گالری.

در حال حاضر مجموعه ای برای فروش خصوصی از طریق Mecum ویژه اسب سواری حامل یک برچسب قیمت $7.5 میلیون. آن را قابل ملاحظه افزایش از مقدار به دست آمده در مونتری کالیفرنیا در سال 2018 اما پس از آن ماشین خود را احساس می کند به طور چشمگیری متفاوت است. به عنوان ویلیامز اشاره, ماشین منحصر به فرد coachwork تنها تقویت این احساس. “هر مدل که توسط یک است که همیشه بسیار مطلوب” او می گوید: “به خصوص که یک 540K ویژه اسب سواری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im