این 15 میلیون دلار ساحل میامی عمارت به نظر می رسد مانند یک مدرن انبار—و این نقطه

ساحل میامی شهرت به عنوان یک کشور مرفه ترین شهرهای صرف هیچ اسطوره است. اینجا کشور ثروتمندترین به طور منظم گله به لوکس خانه های تعطیلات در سواحل شنی. در عین حال, عجیب, خانه های اینجا اغلب بیشتر یا کمتر ، محض رفع اشکالات طراحی—سبک معاصر است که به نظر می رسد بی وقفه مجذوب با جعبه سفید—تقریبا غیر ممکن است برای فرار. هنوز چند قابل جایگزین پدید آمده اند. در میان آنها مدرن, خانه رعیتی, توسعه های جدید در Allison جزیره منطقه با سقف های تن به تن است که شبیه به یک براق پیچیده انبار. یک نفس هوای تازه برای منطقه آن را در حال حاضر در بازار برای $15.3 میلیون.

7000 فوت مربع خانه توسعه داده شد توسط جیمز Curnin بزرگ-نوه مشهور شهر نیویورک توسعه دهنده جک پارکر. Curnin برش دندان های خود را با کار معمار مشهور پل مک کلین در یک سری از خانه در لس آنجلس قبل از او به پایان رسید تا در میامی جایی که او داوطلب خدمت سربازی حداکثر عجیبی به کار مدرن خانه رعیتی. عجیبی این شرکت مترادف با مجلل املاک و لوکس واقعی در میامی اما برای این خانه Curnin می خواستم چیزی متفاوت است.

Miami Beach, Real Estate

در خارج توسط استخر و حیاط خلوت غرفه. داگلاس Elliman

“من به دنبال ساخت یک uber, سکسی, خانه مدرن با استخر است که رنگارنگ چراغ در آن تک فن آوری است که فقط یک میلیون دلار,” Curnin می گوید Robb Report. “من فکر نمی کنم که آنچه در میامی نیاز دارد و من فکر نمی کنم این چیزی است که خریداران می خواهید.”

Miami Beach, Real Estate

یکی از اتاق خواب. داگلاس Elliman

به جای Curnin مد, خانه و خانواده, که طول می کشد, طول می کشد نشانه های طراحی از یک خانه رعیتی انبار در حالی که هنوز کاملا مدرن. پس از اتمام عبارتند از بلوط سفید کف طبقه پایین و Salvatori کاشی کاری در حمام. آشپزخانه kitted با Boffi cabinetry و سفارشی کانتر سنگ مرمر به علاوه Dornbracht وسایل لوله کشی. در خارج یک تحت پوشش, آشپزخانه, استخر, دو-گاراژ ماشین و یک اسکله خصوصی برای یک قایق. در مجموع این خانه دارای پنج اتاق خواب و هشت حمام.

Miami Beach, Real Estate

اتاق نشیمن. داگلاس Elliman

مدرن خانه رعیتی است که هنوز هم در آثار است اما در مسیر به پایان خواهد رسید اکتبر. Curnin خواهد بود debuting در یکی دیگر از ملک به پایان رسید فقط یک ماه بعد در ماه نوامبر است که او به عنوان توصیف “گرمسیری مدرن” در سبک. معمار امیدوار است این خانه توسط یک معماری منحصر به فرد قطعه از املاک و مستغلات هر دو در ساحل میامی و در میان بقیه Curnin نمونه کارها. “آن را به ارمغان می آورد ظریف و پیچیده و تاب” او می افزاید. “من نمی خواهم به همان درست است؟”

الیور لوید از داگلاس Elliman دارای مثال های مدرن خانه رعیتی است که در واقع در 6431 آلیسون جاده ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>