all-black-puzzle-2
Zazzle.com

Zazzle فروش یک سیاه از 1000 قطعه پازل است که قطعا شما را مشغول نگه دارید در طول COVID-19 قرنطینه

با توجه به COVID-19 گیر میلیون ها آمریکایی شده اند بسیار محدود به خانه های خود را برای بیش از یک ماه است. در علاوه بر این به تماشای تلویزیون و آشپزی و پخت برای ساعت ها در پایان کار از خانه تحصیل کودکان — گاهی اوقات انجام می شود همه در همان زمان — پازل تبدیل شده اند به عنوان یک تفریح و سرگرمی محبوب. و در حال حاضر شما می توانید خود را بازی پازل با مقابله با یک (تقریبا) همه نسخه که حلقه در 1000 قطعه.

با توجه به Ravensburger (از طریق CNBC) یکی از بزرگترین پازل سازندگان در جهان فروش هستند تا 370 درصد از سال گذشته در همین زمان است. اگر شما یکی از میلیون ها نفر از افرادی که در حال عبور روز با مونتاژ قطعات کوچک از مقوا و در حال حاضر تسلط بدنام پاک کردن پازل, و بیمار از مناظر شاهزاده خانم دیزنی و نقشه های جهان شما را در شانس هستند. این گیج کننده همه سیاه و سفید پازل است که فریاد خود را به نام.

Zazzle

در دسترس در فروشگاه آنلاین Zazzle براق-به دنبال همه سیاه و سفید پازل (نجات برای cheeky “موفق باشید” پیام در وسط) در دسترس است در اندازه های مختلف — اعم از 30 قطعه نسبتا آسان به پایان نسخه به یک است که بیش از 1000 قطعه که به طور بالقوه می تواند رانندگی شما را به نوشیدن. زیادی است. اگر شما نیست به همه سیاه و سفید شما همچنین می توانید پازل امید بستن برای یکی دیگر از رنگ جامد و یا حتی یک عکس و نقاشی و یا تصویر دیگر از شهوت و میل خود را. این بدیهی است که ساخت پازل در کل خیلی آسان تر برای جمع آوری.

اگر شما یک پازل, نابغه, اما, و پیدا کردن که هر چیزی که در زیر 50000 قطعه است که به سادگی ابتدایی, سپس شما می توانید همیشه ریخت و پاش در کداک-نام تجاری 27 عجایب جهان, پازل است که مبهم 51,300 (بله همانطور که در پنجاه و یک هزار و سه صد) قطعات. آمازون ادعا می کند آن را به “بزرگترین پازل در جهان” — و این است که قطعا یکی از گران ترین در حال حاضر در قیمت $440.

این سطح بعدی فعالیت 28 پا گسترده ای در هنگام مونتاژ اما اتفاق می افتد به شکستن را به 27 مقصد — از جمله دیوار بزرگ چین, برج ایفل تاج محل — هر یک از 1,900 تکه و بسته بندی شده در کیسه های جداگانه. اما هنوز هم. چه اتفاقی می افتد مثلا اگر شما از دست دادن یک قطعه ؟

اگر شما لازم نیست که صبر برای انجام یک پازل بیش از, um, 100 قطعه شما در شرکت خوب است. بازگشت در ماه مارس زمانی که اصطلاح “پناهگاه در محل” هنوز کمی مخدوش به اکثر کشور, Ellen DeGeneres شد اولین بار افراد مشهور به اعتراف مجموع شکست در تکمیل پیچیده از 4000 قطعه پازل ساخت ما همه احساس انسان است.

در یک سری از خنده دار Instagram ویدئوها را نشان می دهد بحث میزبان رفت و از طریق حرکات است که بسیاری از ما هنگامی که آن را به یک پازل بزرگ. او آغاز شده و با نیت خوب تبدیل بیش از “بسیاری” از قطعات از دست رفته و تعداد کمی از آنها را با هم قرار داده و تعدادی از آنها را و پس از آن تصمیم گرفت به سالن بر روی نیمکت به جای.

بنابراین نظر ما این است که اگر شما احساس می کنید مانند یک چالش جدید را با تمام معنی, منظور, تا 1000 قطعه همه سیاه و سفید بازی پازل. اگر شما نمی, شما می توانید سعی کنید یکی از این راه ساده تر خانواده پسند پازل به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de