این اسپانیایی لباس مردانه مارک سزاوار توجه شما—و فضای گنجه خود را

این سخت است برای قرار دادن انگشت بر روی چه چیزی باعث اسپانیایی لباس مردانه جذاب است. شما ممکن است بشنود یک مرد گفت که او تنها مناسب ناپلی خیاطی یا این که خود را از نگاه “بیشتر به زبان انگلیسی’ (همینگوی برای یکی). شاید او مغازه ها مدل خانه های پاریس و یا پلیس آیوی لیگ کالاهای اساسی در شهر نیویورک است. با وجود داشتن حد و صنعت و خاستگاه آن اروپا, برادران, سبک اسپانیایی باقی مانده مردانه, عمیق را کاهش دهد. ¿Por qué?

در تلاش برای درک بهتر ایبری جذبه ما صحبت با آقای پورتر خرید مدیر دانیل تاد اختصاصی پیرو مد اسپانیایی. “تأثیرات نفوذ به هر بخشی از فرهنگ اسپانیایی—اما آن است که ریشه در به خوبی ساخته شده و صنعت و سنت با هدف کاربردی.” به عنوان مثال او با اشاره به یکی از اسپانیا بزرگترین کمک به سبک کانن: این espadrille یا zapato. “به طور سنتی یک دهقان کفش” تاد می گوید فروتن slip-on رز به شهرت بود که آن را “re-تفسیر Castañer برای YSL در ’70s. در حال حاضر آن را در تابستان ضروری است.”

یک اسپانیایی صادرات حتی شاید بیشتر تاثیر گذار از espadrille است کریستبل Balenciaga. “حتی اگر این نام تجاری است که مقر آن در فرانسه وجود دارد هیچ انکار ریشه های آن,” تاد یادداشت و اضافه کرد که شما می توانید بازدید از eponymous طراح خانه و موزه در Getaria. “مدیر خلاق Demna Gvasalia الهام از موسس کاتولیک اسپانیایی origins برای سقوط خود را خط.”

Castañer suede espadrilles

Castañer جیر espadrilles, $155 آقای پورتر

سنت کلیدی در اسپانیایی پانسمان بسته کردگی, در, محافظه کار کاتولیک ارزش زندگی روستا و هزاران آداب و رسوم منطقه ای و جشنواره ها. اگر شما در حال مطرح در اسپانیا شما در حال گرفتن مقدار زیادی از استفاده از یک دست کت و شلوار که آیا آن را برای رفتن به سویل مارس عادلانه یا یکشنبه جرم است. تاد برجسته کشور آرام را در خیاطی به عنوان یک نقطه تمایز: “علامت های تجاری مانند مرد سال 1924 انجام داده اند چنین کار فوق العاده ای گرفتن که زحمت ظرافت به اعتقاد من مظهر ذات اسپانیا.”

آن را به ارزش توجه به این که اسپانیا از دست رفته فرهنگ زلزله از 1950s و ’60s هنگام تولد از حمل و نقل هوایی تجاری به همراه داشت گسترده سبکی گرده افشانی متقاطع. “مردم فراموش می کنند که مدرن اسپانیا آغاز شده و در طول دهه 70 و پس از فرانکو می گوید:” خورخه Navares که همراه با کارلوس کاستیلو است نسل سوم در راس مرد سال 1924. در حالی که بسیاری از اروپا لذت می برد خود را بعد از جنگ بوم—نوسانی دهه شصت در لندن و پاریس Nouvelle Vague یا ایتالیا La Dolce Vita دوره—اسپانیا بود و تحت چنگال فاشیسم است. “لوکس بود و در پشت ذهن ما می گوید:” Navares. “مهم ترین چیز این بود که چگونه عملکردی لباس های ما بودند.”

بیش از یک حاکم شبح یا شکوفا, طراحی اسپانیایی مخفف کیفیت و سودمند است. شاید این است که چرا اسپانیایی صنعتگران آنقدر احترام برای کفش—امثال Carmina, فروم-مورد علاقه Meermin و خارق العاده خلق نورمن Vilalta به طور فزاینده ای به دنبال کردن توسط فهیم مردان از سبک.

MAN 1924 linen jacket, €250, and trousers, €129

مرد سال 1924 کتانی ‘کندی’ ژاکت €250 و وزش €129 مرد سال 1924

Navares معتقد است که معاصر اسپانیایی مردانه است “کلاسیک تحت تاثیر قرار توسط پانسمان [اما] رنگارنگ با چشم ظاهر تن و چک گسترده تر lapels روابط و بست و آرام تر مناسب است.” شاید تعجب آور نیست که هنگامی که شما در نظر این دو کشور شباهت ها: هر دو محبوب سلطنتی با royal حکم و پوشاک گردد برای مد روز اشرافی سرگرمی مانند شکار (هنوز هم محبوب در اسپانیا).

“کشور-فصل است که بخش عمده ای از سبک” موافق کارمن Alvarez, اجرا می شود که قرن سلطنتی shirtmaker Camisería Burgos (مورد علاقه bullfighters اورسن ولز و همینگوی). “بسیاری از پشم ونخ راه راه, زیادی, چک طناب…امروز شما در پیدا کردن این [فرسوده] در این شهرستان بیش از حد.” اما بر خلاف استرالیایی’ هاردی Donegal مناسب و آران لباسهای بافتنی اسپانیایی ها تخصص در breezier کرایه. “تفاوت در این است که این سبک ساخته شده با ما آب و هوا را در ذهن می گوید:” Navares با اشاره به یک اولویت برای کتانی Viyella و دیگر روح پارچه.

در حالی که شکار دنده ممکن است مادری به شکوه باد جاروب دره در شمال وجود دارد نادیده گرفتن تاثیر اسپانیا beachy سواحل. تاد امتیاز به جاناتان اندرسون کار در Madrilenian خانه Loewe: “خود را ارسال تا به پائولا را در ایبیزا با الهام از احساس خوب روح Balearic بوتیک و رمانتیسیسم و طراوت و چالاکی از تابستان است.” Loewe ممکن است یکی از بزرگترین نامها در جهانی لوکس بازار اما—در اصل توسط یک گروه از صنعتگران و هنوز هم اذوقه رسان به دادگاه سلطنتی—آن را به عنوان زبان اسپانیایی به عنوان paella.

وقتی که می آید به تعیین مجزا اسپانیایی پوشاک Alvarez نقل از Teba—مثال دیگر از انگلیس و اسپانیا داد. افسانه است آن Teba برای اولین بار گردد در Savile Row به مشخصات شاه آلفونسو سیزدهم. دوست خود تعداد Teba تا به حال از آن اقتباس شده توسط ادم y سیا برای عکسبرداری در اسپانیایی روستا. سبک ژاکت کش باف پشمی مانند Teba شد به زودی تصویب شده توسط کشاورزان و کارگران و امروز به طور گسترده ای فرسوده به عنوان یک هوشمند گاه به گاه ژاکت. بهترین هنوز در حال ساخته شده توسط محلی خیاطی خانه (مانند Reillo سستر, Lange و کلوو ده مرا).

Justo Gimeno linen 'Teba' jacket, €410

جوستو Gimeno کتانی ‘Teba’ ژاکت €410 بژ Habilleur

این است که می گویند تمام اسپانیایی لباس مردان خیاطی (که نیست) اما بسیاری از آنچه که در حال حاضر sported در مادرید ثروتمند حومه مانند سالامانکا مشخص شده است آیوی لیگ-پارو زدن تریل پرنیان. خود گرايش به preppy-کالاهای اساسی—پنی کفش راحتی کفش تنیس کفش آکسفورد پیراهن repp روابط—ممکن است بدهکار به ارزش های مشترک بین پیوریتن جدید Englanders و کاتولیک ها. “که بخشی از فرهنگ ما تغییر نکرده می گوید:” آلوارز.

پس, Spanish سبک: سنتی تحت تاثیر royals, رنگارنگ, کمی, انگلیسی,, آرام, اما زیبا و بسیار خود آثار مفصل. یا به عبارت دیگر: پدرو آلمودوار را از دست داده و قسمت تاج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>