این اندازه فراگیر مامان شلوار جین از هدف هستند و تنها 22 دلار و ما با وسواس


target-mom-jeans-1
مامان ترسناک و هدف

من در دهه هشتاد و نود که در آن مادران ما سوار ماشین با اجسام حجم به گوش Paula Abdul و عینک بالا waisted شلوار جین مادر با جمع در پیراهن. موهای خود را در یک تسویه حساب امن با هماهنگی scrunchie مطمئن شوید خود را poofy, طعنه های چتری در نیروی کامل است. آنها sipped Folger را قهوه و گفتگو بر طناب دار همراه و هم گام-هوازی و یا قدرت-پیاده روی تمرینات است. هدف فرهنگ واقعا نبود یک چیز هنوز متاسفانه برای آنها. آنها تا به حال به سفارش لباس های خود را توسط پست الکترونیکی و یا تلفن پس از گردان faves خود را از یک فروشگاه که در پست الکترونیکی.

در حال حاضر که من یک مادر که بله درایو یک مینی ون, من فقط رو خود من اولین جفت شلوار جین مادر پس از هدف Fam Facebook گروه به من گفت که من نیاز آنها را در زندگی من است. وجود دارد و روزانه چندین پست از مادران raving در چه راحت و مقرون به صرفه وحشی حکایت بالا waisted مضطرب و نرم هستند. من یک مورد جدی از FOMO یک روز و با وجود آن که در نود و پنج درجه در اینجا من دستور داد یک جفت. آره زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره از جمله پنج ستاره سایت بررسی. جفت دوم من در راه است.

به طور معمول, من زندگی می کنند در لباس تمرین هر چند من فقط ورزش حدود سی دقیقه در روز است. من هنوز به, تا به حال پیدا کردن یک جفت شلوار جین که نمی من انقباض غیر ارادی ماهیچه. ژان خرید بسیار شبیه لباس شنا خرید. هر یک از آنها یا بیش از حد تنگ و بیش از حد شل بیش از حد gapped یک رنگ بد بو و یا دارای مرسوم سوراخ در مکان اشتباه—اگر شما می دانید منظورم چیست. پس از مصرف شیرجه رفتن و خرید یک جفت از این بودجه دوستانه جین من احساس خیلی خوبی در مورد خودم. همه چیز باقی می ماند که در آن قرار است به, و من فقط به عنوان راحت به عنوان اگر من با پوشیدن جفت مورد علاقه من در حال اجرا ،

شلوار جین می آیند در اندازه دو-صفر به اندازه بیست و شش. درست است که مادر و. بدون توجه به نوع بدن خود را, شما می توانید nab یک جفت شلوار جین را برای خود و سنگ آنها را. من تقریبا همیشه برای خرید انحنا, جین,, بنابراین من شک و تردید بود که این جا من. تقریبا هر جفت من تا کنون خریداری شده را به جای من پشت به معنی کمر شکاف. من نمی خواهم به پوشیدن کمربند نه من می خواهم هر کسی که گرفتن یک نگاه اجمالی از من فانی وقتی که من خم شدن. هدف Fam وعده داده است که این کار را برای من نوع بدن و اندازه آنها حق داشتند. نه تنها آنها مناسب من است اما به نظر می رسد آنها را به همه جا. چگونه است که این سحر و جادو و حتی ممکن است ؟

آلیسون از آریزونا گفت: مامان ترسناک است که او ‘4’11” و یک اندازه ، شلوار جین “بطور دنج قرار گرفتن مناسب است اما باید به اندازه کافی کشش و اتاق هنوز هم راحت است.” او افزود که تطبیق پذیری است که نقطه فروش اصلی. هدف fam صفحه پر از عکس ها و نظرات مثبت از زنان تاب خود را جفت جدید. Bensley-Skye به ما گفت که او یک “خسته مادر سه” و عینک شلوار جین در تاریخ با شوهرش. او می پوشد یک اندازه شانزده و به ما گفت که او را دوست دارد به راحتی و مادر او ،

سبک او صحبت کردن در مورد است ناراحت کننده باشد. که به معنی سوراخ است که من می خواهم به تماس تهویه مطبوع برای پاهای من. خوشبختانه چاله ها در مکان های که در آن من نمی باید به نگرانی در مورد هر یک از طبقه پایین نشان میدهد. من جوان-ish و هیپ اما من نیستم که ران.

اگر نور شستن شما نیست پرنیان بدون نیاز به نگران باشید. شلوار جین نیز در محیط های آبی است که مناسب برای پاییز و زمستان بیش از حد. اگر شما می خواهید من ناخواسته به نظر من فکر می کنم شما نیاز به هر دو رنگ. تیره تر می شود تا لباس پوشیدن و بیشتر در حالی که نور می گوید شما در حال نگه داشتن آن را گاه به گاه. بدون توجه به رنگ و یا اندازه که شما انتخاب می کنید برای خرید شلوار جین تنها 22 دلار برای یک جفت. بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی.

شاید شما مثل من ؟ بالا waisted استفاده شود واقعا irk من چون فکر کردم که این به معنای بالا بر روی کمر و بیش از حد بالا در nethers. من نمی خواهم به احتیاط حفر هر چیزی از من بانوی کسب و کار مانند این سرگرمی من. خوشبختانه وحشی حکایت شلوار جین بالا waisted اما جادار فاق. اجازه دهید خود را در بخش نفس مامان. بین مضطرب سوراخ و roominess وجود دارد کافی جریان هوا به مناطق خود. Can you hear me تشویق?

به علاوه بحث در مورد نرم! من به برخی از جدی مسائل حسی وقتی که می آید به درزها و فلزی سنتی در شلوار جین. من دوست دارم نگاه از شلوار جین لاغر اما من دوست ندارم پوست کندن آنها را زمانی که من مجبور به استفاده از حمام. (آنها به من یادآوری از هوس من تا به حال به کلیسا می پوشند به عنوان یک بچه.) من بیزار جهش-و-یدک کش که لاغر, سفت, جین, زمانی که نیاز به کشیدن آنها را به بالا. این نرم هستند تقریبا مانند نیوجرسی با هیچ یک از گیر-به-من اوه عامل. سارا از ویسکانسین concurs با اشاره به مامان شلوار جین به عنوان “جین بهشت است.” لورا از کلرادو گزارش “آنها ظاهر شلوار جین با راحتی از عرق.” بله مادر او گفت: آسایش عرق رویای من به حقیقت می پیوندند.

من احساس می کنم مثل یک معلم مدرسه ابتدایی دادن به فشار همسالان از چه سرد است اما من به طور جدی خوشحالم که من خریداری این شلوار جین. هدف Fam دوستان حق دارند. اگر شما خود نیست و این شلوار جین چه میکنی با زندگی ؟ من می دانم چه جواب است. شما درد و رنج در روز و روز را به نگاه زیبا در حالی که خود را داخل در حال جیغ کشیدن در بدبختی چون شما اصرار بر پوشیدن آن بد اتصالات خارش شلوار.

در اینجا این سوال بزرگ است. آنچه از شما پوشیده و خود را پایین تر-نیم? به عنوان یک مادر و چهار در اواسط سی سالگی من همه چیز در مورد راحتی و قیمت با cuteness بودن را گرفتن. این شلوار جین به آن همه است. توصیه من ؟ درمان خود را. زیرا 2020 ترین حماسه آشغال آتش و ما باید تمام آسایش ما می توانید دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>