این کم الکل کوکتل کامل درمان برای یک بعد از ظهر گرم تابستان

وجود دارد این صحنه در ادیسه که در آن Odysseus در مورد به بادبان گذشته Sirens. داستان می رود که هر که می شنود صدای’ آهنگ محوری به یک نوع خلسه و می تواند چیزی جز حرکت به سوی آن و گوش دادن—ربودهشده و درمانده—تا زمان مرگ او. صدای جزیره آشغال با ملوان را از استخوان. آن است که در یک کلمه خطرناک است.

اودیسه دو راه حل: 1. او شمع گوش خدمه خود را به طوری که آنها نمی تواند حتی شنیدن آن را به عنوان آنها ردیف; یا 2. او خود را بیش از حد کنجکاو تا او را نگه می دارد و گوش خود را باز کنید اما از آنها می پرسد برای اتصال او را به دکل کشتی بنابراین او می تواند آن را بشنود و رانده دیوانه با میل اما قادر به حرکت می کند. و در حالی که با این نسخهها کار به خوبی برای او فروتنی تسلیم راه دیگری وجود دارد یک سوم درب است که به چیزی که برای شما خیلی وسوسه کمتر خطرناک است. Declaw آن است. نگاهی به دندان های نیش ،

من می گویم که همه به این می گویند: تابستان تعطیلات آخر هفته خود را آژیر آهنگ کمتر جذب می کند و تنها کمی کمتر خطرناک است و از آن روز به نوشیدن.

روز-آشامیدنی سرگرم کننده است. شما می دانید که شما قرار است به انجام, آن است که بخشی از درخواست تجدید نظر. این احساس خوبی به خصوص در حال حاضر به رنگ در خارج از خطوط کمی از زمان به زمان و تقریبا همه چیز را در یک آخر هفته تابستان به نظر می رسد به شما را تشویق به انجام این کار. صبحانه عملا جرات شما را به افراط. کباب به صراحت دعوت آن. عمومی, hangouts در 1 p. m. روز شنبه, کودکان و نوجوانان بازی در خارج, خورشید, گرم شدن شما از طریق خش خش درختان… این نوع از چیزی که آرزوی طراوت کوکتل یا آبجو سرد و یا سرد شیشه ای از شراب.

اگر شما مراقب باشید اگر شما در حال کردن با غروب و از خواب بیدار بر روی نیمکت در 2 صبح آفتاب سوخته و hungover و آن طول می کشد بخشی بهتر از یک هفته به خوردگی را از گردن خود را. پس از شما انجام دهد: 1. حتی افشای خودتان را به وسوسه ؟ یا 2. رفتن چهره وسوسه اما پرهیز? هر دو کاملا قابل قبول است اما اگر شما به دنبال یک سوم درب نگاه هیچ بیشتر از این پایین-ABV کوکتل.

“کم الکل کوکتل” به نظر می رسد بسیاری از مردم در نگاه اول مانند “حداقل قدرت Advil.” این نوشیدنی ها اغلب استنباط متعجب و متحیر به نظر می رسد از نوار مهمانان تعجب که چرا هر کسی که تا کنون درخواست چنین چیزی. اما برای برخی از برنامه های کاربردی شما در حال حاضر می دانیم طراوت و کم ABV است آنچه شما می خواهید. در طول روز نیست خود را بزرگ و پررنگ 15 درصد نپا کابین—آن را برای Vinho ورد یا Pinot Grigio. آن را برای دو IPAs آن را به صورت نور ابجو. همه چیز در یک محل و پایین اثبات کوکتل کمک به اطمینان حاصل شود که شما نمی خواهد که به قربانی فردا در محراب از امروز.

در اینجا چند راهنمایی حرفه ای در چگونه برای لذت بردن از پایین-ABV کوکتل مسئولانه و در سبک.

Sherry Cobbler cocktail

طراوت شری پینه دوز. عکس: حسن نیت ارائه میدهد Maksym Fesenko/شاتر

مادر بزرگ شما درست بود
شری خوشمزه است. شری افسانه ای شراب غنی شده از نوک جنوبی, اسپانیا, محدوده شدید در سطح قند از دسر-مانند خشک ترین شراب سفید شما تا کنون بود. به دنبال به سمت خشک, (fino, مانزانیلا, یا amontillado) است که یک دیوانه کمی شور با کیفیت است که باعث می شود به صورت کاملا فوق العاده پایین-تاثیر نوشیدن. از آن لذت خدمت مستقیم با آجیل یا درمان گوشت اما واقعا آواز می خواند در یک شری پینه دوز است که به خوبی در حال حاضر به عنوان آن بود زمانی که آن را اختراع برخی از 200 سال پیش است.

شری پینه دوز

  • 2 اونس خشک شری
  • 0.75 اونس آب لیمو
  • 0.5 اونس شربت ساده
  • 2 برش پرتقال تازه

پرتاب تمام مواد را با هم در یک قلع و لرزش بر روی یخ به اندازه کافی سخت به ضرب و شتم تا برش پرتقال. فشار بیش از یخ خرد شده را در یک قطار سریع السیر, شیشه, تزئین با هر میوه در اطراف شما. قطعه قطعه سیب و انواع توت ها و یا سنگ-میوه ها همه کار بزرگ است. چاشنی زدن با یک شاخه نعناع اگر شما آن را داشته باشد.

Spritz آن
این Aperol Spritz است ایتالیا محبوب ترین کوکتل و آن سخت است برای دیدن چرا. Aperol کمی تلخ 11% ABV aperitivo است بسیار روشن و آفتاب در یک شیشه و هرگز بیشتر از آن spritzed با آب جوش و شراب گازدار. اصلی مبارزه Aperol Spritzes است که شیرینی خود را دشوار است به کنترل یک مشکلی که من می خواهم برای پاسخ به کاهش Aperol کشش آن را با کمی جوش شیرین و ترش شراب گازدار. Prosecco سنتی و خوشمزه, اما شما باید مطمئن شوید که آن را خشک—من به طور کلی برای رسیدن به اعتماد تازه روشنایی brut اجوف یا cremant یا اگر من احساس زیاده شامپاین. شراب تنها منبع واقعی اسیدیته شما در اینجا, بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید این کاهش از طریق شیرینی aperol. چرا که نه آن را یک آناناس در حالی که شما در آن هستید ؟ تابستان است.

Aperol Spritz

مخلوط همه مواد تشکیل دهنده در بلند شیشه ای (یا شراب شیشه ای) بیش از یخ است. اضافه کردن یک تکه نارنجی برای چاشنی زدن.

نوشابه با طعم آب را دوست
پدرم نوشید LaCroix زمانی که من در حال رشد بود که من فکر می کنم آن lamest چیز در جهان است. شوخی در من من حدس می زنم چون بیش از 15 سال گذشته این سرگیجه صعود با طعم نوشابه آب خواهد shame یک موشک. این شگفت انگیز است برای پرهیز از نوشیدن به طور کامل اما به همان اندازه شگفت انگیز برای مخلوط کردن در نوشابه—DIY, سفید, پنجه, اگر شما خواهد شد, اما یکی که در آن شما کنترل قدرت است. شما نمی نیاز به مقدار زیادی از الکل—فقط 1 اونس از 40 درصد روح مخلوط با 7 اونس نوشابه با طعم آب را به شما مخلوطی وزن در 5 درصد ABV. توجه داشته باشید هر چند که بسیاری از این نمی اضافه کردن هر گونه اسید سیتریک بنابراین آن را به پاپ شما باید به فشار در یک لیمو یا آهک.

پالوما 2.0

  • 1 اونس تکیلا
  • 7 اونس Pamplemousse LaCroix

ریختن آب لیمو در یک قطار سریع السیر بیش یخ بالا با پارك و چاشنی زدن با آهک گوه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>