در وسط 20th Century, ایالات متحده تا حد زیادی به عنوان یک مرداب در جهان آشپزی. آن را در زمان یک میزبان کامل از سرآشپزها و رستوران به بالا بردن رستوران و مواد غذایی در آمریکا برای قرار دادن آن صحنه در رقابت با بهترین های جهان. در میان بسیاری از پیشگامان سه اضافه شده فوق العاده برای پخت و پز در ایالات متحده: Thomas Keller, آلیس آب و ولفگانگ جن.

کلر را با دقت و Francophilia آورده آمریکایی, ناهارخوری زیبا به سطوح جدید است. آب’ رویکرد به تولید طلیعه در عصر مزرعه به جدول پخت و پز. و ولفگانگ جن کالیفرنیا آشپزی ادغام فرهنگ های متعدد در هر صفحه (نویسنده اندرو فریدمن نوشت: یک کتاب عالی کاوش در این دوران آمریکا آشپزی تاریخچه نام سرآشپزها مواد مخدر و راک اند رول). همانطور که شما کار خود را در قرنطینه پخت و پز پروژه یک محل عالی برای شروع به یادگیری از این افسانه ها را با در نظر گرفتن یک یا همه مربوطه مستر.

همانطور که با تمام مستر این دوره یک سری از درس های تصویری برجسته از یک تکنیک خاص یا ظرف با سرآشپزها راه رفتن شما را از طریق هر یک آماده سازی است. نیز وجود دارد که وظایف به کمک به شما در بهبود مهارت های خود را و یک کتاب شما می توانید دانلود که مکمل های درس های تصویری با تکالیف و دستور العمل های.

توماس کلر

به عنوان تنها آشپز آمریکایی با دو رستوران برگزاری سه ستاره میچلین (فرانسوی لباس های شسته شده و در هر Se) کلر است که یک معلم ایده آل روش به عنوان سطح از جزئیات او به ارمغان می آورد حتی به ساده ترین ظروف—مانند مورد علاقه خود را کباب مرغ—شما به آشپز خانه. خود کتاب آشپزی Ad Hoc در خانه شده است یکی از پر استفاده ترین و قابل اعتماد tomes در پخت و پز آرسنال پس از من اول آن را در سال 2009. کلر ساخته شده است سه جداگانه مستر. اولین سری متمرکز بر روی بلوک های ساختمان از پخت و پز مانند تفتآبپزی و منابع تشکیل دهنده; دوم خود را نشان داد, گوشت, سهام و سس; و سوم شد, همه چیز در مورد غذاهای دریایی, پخت و پز رجوع sous و رستوران با کیفیت دسر.

آلیس واترز

در رستوران Chez Panisse در برکلی کالیفرنیا.—یکی از با نفوذ ترین رستوران ها در تاریخ آمریکا—آلیس واترز تاکید اتصال به زمین در پخت و پز. در خدمت مواد غذایی فصلی است و عنصر هدایت می شود. اینها چیزهایی است که عملا احساس کلیشه در این نقطه, اما زمانی که او شروع شد و به دور از هنجار در رستوران ها در سراسر امریکا است. از آب های شما یاد بگیرند و کباب, پخت, برشته, سالاد, ساخت, یافتن منابع محصولات فصلی منوی برنامه ریزی و راهنمایی در مورد سرگرم کننده است.

ولفگانگ جن

جن متولد اتریش رستوران که عملا اختراع مشهور آشپز با خود گل سرسبد رستوران Spago را کشف اصول اولیه ظرف ایجاد آبکاری سس و منوی برنامه ریزی. همیشه پر جنب و جوش خود را اهدا و دیرنه نام-dropper او intermixes درس های خود را با حکایات سرگرم کننده در مورد تمایل به طبخ آموزش به یک آشپز و الهام بخش در پشت خود را منحصر به فرد و رویکرد نمادین به طبخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de