این ER پرستاران سفر به نیویورک در 50 فوت ارابه مخصوص حمل الوار به طوری که آنها می تواند درمان Covid-19 بيمار

قایقرانی 50 پا ارابه مخصوص حمل الوار بدون توقف به مدت 34 ساعت تا یک وحشی زمستان سواحل اقیانوس اطلس از خلیج چساپیک به بندر نیویورک صدا ممکن است مانند بسیاری شاعرانه کروز برای یک جوان زن و شوهر—به خصوص به عنوان کانون سریع-انفجار COVID-19 بیماری همه گیر. برای راشل و تیلور هارتلی است که نقطه تمام.

راشل, 26, شده است یک پرستار برای مدت پنج سال. او صرف دو کار در بخش مراقبت های ویژه اما تا به حال مشغول به کار در فولاد قبل از عملیات در یک بیمارستان در اونورتر ویرجینیا که در اوایل ماه مارس او را در بیمارستان شروع به لغو هر گونه عملیات که نبود فوری است. در هفته یک روز رفت و هنگامی که او نیست به نام, ایمیل و یا پیامک توسط یکی از پرستار نیروی انسانی شرکت ها به دنبال افراد با فشرده-مراقبت از تجربه برای coronavirus مراکز مانند نیویورک.

وجود چنین نیاز راشل متوجه شدم و او با قرار دادن مهارت های خود را برای استفاده در ویرجینیا.

New York ER

راشل هارتلی یکی از هزاران نفر از پرستاران و سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای که به نیویورک آمده به کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. تیلور هارتلی

“من واقعی نان و کره است, مراقبت های ویژه,” او می گوید Robb Report. “من می دانستم که من می خواستم در نیویورک در ضخامت از آن به دلیل این که در آن مورد نیاز است ، آن غذا خوردن در من و من می دانستم که من تا به حال برای رفتن.”

تیلور همچنین 26, که با این نسخهها کار به عنوان یک چشم انداز عکاس و همکاران بود بازی برای قایقرانی نقاط عطفخود را در سال 2007 Beneteau Cyclades از آن خانه بندر در همپتون ویرجینیا از طریق خلیج چساپیک و در امتداد mid-Atlantic coast به نیویورک است. راشل رسیده به تام 前光村 او سابق پرستاری همکار در کلمبوس, اوهایو, او را تشویق به پیوستن به آنها را.

تام یک سه گانه-تهدید به عنوان یک پرستار و امدادگر و آتش نشان. او می دانست که راشل اما در حال صرف زمان بسیار کمی با تیلور. “او مرا به نام و مانند ‘آنچه شما انجام می دهند برای دو ماه آینده? آیا شما می خواهید برای آمدن به نیویورک؟'” به یاد می آورد تام 28.

New York ER

شهر نیویورک بود و این کشور بالاترین غلظت COVID-19 عفونت در طول ماه های مارس و آوریل است. Adobe

سه نفر را مجبور به ترک بلافاصله قایقرانی قایق بادبانی تا ساحل و زندگی روی به مدت دو ماه.

راشل و تام در میان هزاران نفر از شهر های پزشکی حرفه ای که به نیویورک می آیند برای از بین بردن کارکنان در بیمارستان های محلی در یک نقطه زمانی که شهر به نظر می رسید مانند آن را در یک نقطه شکستن. زمانی که آنها وارد شده در یکشنبه عید Covid-19 نرخ خونتان—وجود نزدیک به 900 جدید پذیرش در نیویورک بیمارستان فقط آن روز. بخش مراقبت های ويژه غرق شد.

خود را بدون توقف عبور—از جمله قایقرانی از طریق دو شب طولانی—احساس مذهبی تلاش به آنها را. آنها به سمت چپ درست قبل از نیمه شب روز جمعه و تیلور به یاد می آورد که به آنها نزدیک نیویورک در روز عید پاک, صبح, آسمان خیلی روشن بود که آنها می توانید ببینید منهتن افق 40 مایل دور. “هنگامی که ما در آینده در اطراف سندی هوک ما تا به حال یک میزبان از دلفین ها حلق آویز کردن در نزدیکی قایق,” او می گوید. آنها از آن زمان به عنوان یک نشانه خوب است.

New York ER

“آنها بیرون آمدن از چوب بیرون آمدن از بازنشستگی به کار در نیویورک می گوید:” بهداشت و درمان-مراقبت از همکاران در مورد پرستاران که مهاجرت به شهر برای دو ماه تکالیف. Adobe

آنها خود را کاهش بادبان به عنوان تضعیف آنها را به بندر نیویورک گذشت مجسمه آزادی و motored به یک* * * * 15 مارینا در بروکلین ارتفاعات مشرف پایین منهتن. اما مارینا خالی بود.

نقاط عطف تنها قایق در میان جدید مارینا صد خالی ورقه اما این گروه به دور از تنهایی. محلی ملوان کارلا مورفی ارسال یک درخواست به 1,700-عضو Facebook گروه ملوانان از نیویورک: هارتلی معرفی خودش به عنوان یک پرستار ICU بود که در آینده “به کار بر روی Covid مقدم” و به دنبال هدایت است. در عرض یک ساعت تازگی افتتاح مارینا اهدا کرد dockage برای دو ماه (به طور معمول بیش از $11,000). مارینا رستوران نیز تغذیه نقطه عطف خدمه لطف GoFundMe کمپین برای پاسخ اول و خط مقدم کارگران مانند راشل و تام. (مارینا فراهم کرده است 4,000 وعده های غذایی به تاریخ.) دیگر ملوانان در جامعه به سرعت اهدا پشتیبانی و ارائه شده برای کمک به با قایق تعمیرات.

“جامعه قایقرانی باور نکردنی است می گوید:” تیلور. “تنها شرط این است که شما قایق خود را. و آنها شما را درمان مانند خواهر و برادر.”

New York ER

زمانی که “نقاط عطف” وارد به بروکلین در یکشنبه عید پاک در آن فقط با قایق در لنگرگاه. تیلور هارتلی

راشل و تام هر دو درمان COVID-19 بيمار در NYU Langone بیمارستان پردیس در غروب آفتاب پارک منطقه بروکلین اما در مقابل 12 ساعت شیفت. راشل کار می کند شب و تام آثار روز. راشل minces هیچ کلمه ای در مورد این کار: “این سخت ترین محیط کار من تا کنون بوده است,” او می گوید.

تام concurs. “من استفاده می شود به کار با بيماران ترومايی در باندهای یا کسانی که ممکن است درگیر با مواد مخدر با خشونت و یا مردم فقط انجام کارهای احمقانه” او می افزاید. “من مراقبت از محلی پستچی روز دیگر. او یک پسر عادی زندگی یک زندگی عادی. شده است که سخت ترین قسمت: افرادی که مقدار زیادی از چیزهایی که برای آنها گرفتن این بیمار است.”

دائم پزشکی کارکنان راشل می گوید: “آنقدر خسته و فرسوده است.” او حدود 50 پرستاران که در سفر خود به شهرستان از پنسیلوانیا, ایندیانا, تنسی, گرجستان, تگزاس, هاوایی و کالیفرنیا. “این چیزی بود که من انتظار می رود شاید حتی بدتر,” او می گوید. جدی است و یک کلمه او با استفاده از بیش از یک بار. “من نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از کد بلوز و پاسخ سریع” او می گوید. در یک نقطه در اولین روز وجود دارد “سه سردخانه کامیون در خارج از بیمارستان است.”

New York ER

پس از 12 ساعت شیفت در بخش مراقبت های واحد قایق تبدیل به یک پناهگاه برای راشل. تیلور هارتلی

آنچه که جای تعجب بیشتر این است که چگونه بسیاری از بیماران جوان هستند و در غیر این صورت با افراد سالم—نسل او حتی—که در حال حاضر “همه انتوبه تسکین یافته و شیمیایی فلج کرد.” او اضافه می کند که مرگ و میر—”دیدن بسیاری از مردم می میرند”—بوده است یکی از سخت ترین قسمت کار است.

هنوز هم حتی با 12 ساعت شیفت در بخش های مراقبت ويژه راشل و تام مثبت باقی مانده اند. او اشاره می کند که خود بیمارستان بوده و قادر به تخلیه صدها نفر از بیماران بودند که Covid مثبت “به طوری که چیز زیادی برای شادی کردن در مورد.”

سه boatmates دنبال سخت پروتکل های بهداشت و هارتلی را همکاران سابق در ویرجینیا اهدا بسیاری از PPE مواد. اما اگر کسی در این گروه ضرر بیمار خواهد شد باید برای منزوی در محله های تنگ. به عنوان تیلور می گوید: “ما را از ارسال مواد غذایی پایین تخم.”

New York ER

پس از خدمه از “نقاط عطف” وارد نیویورک شده اند با کمک جامعه محلی boaters. Adobe

نقاط عطف است یک پناهگاه برای راشل و تام پس از روده غم انگیز ماه در بیمارستان است. به عنوان کاپیتان تیلور می گوید: “من بیشتر هیجان زده در مورد اینکه قادر به پشتیبانی از آنها” و به انجام آنچه او می تواند بر روی قایق “را به ارائه یک مجموعه خوب برای آنها را به خانه.” او را تبدیل به آشپز در ارشد. “زمانی که من شیفت من تیلور برخی از وعده غذایی لذیذ و همه لب به لب بالا و سپس من فقط سقوط می گوید:” تام.

“آن را مانند زندگی در یک خانه می گوید:” راشل. “این قایق بیشتر از یک جامعه است که همه ما حفظ با هم. ما لذت بردن از یکدیگر و قایق و کمی مارینا جامعه است که مورد استقبال ما—حتی اگر آن را بسیار دور از ما زندگی در ویرجینیا است.”

هفت هفته از زندگی در محدود چهارم ساخته شده است هر کسی هم بزنید ،

“شب گذشته ما نشسته و به تماشای غروب آفتاب می گوید:” تام. “ما تا به حال شام در عقب قایق. تیلور و من به صحبت کردن و سپس افق شهر فقط روشن. آن جادویی بود. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد معکوس—آنچه در آن می خواهم می خواهم به گیر در یک اتاق هتل به مدت هشت هفته—ما واقعا خوش شانس به این وضعیت است.”

New York ER

تام Hulig یک پرستار, آتش نشان و EMT شده است بخشی از “نقاط عطف” خدمه از آغاز. او 12 ساعت در شیفت در همان بیمارستان بروکلین به عنوان راشل هارتلی شده اند و چشم باز. “سخت ترین بخش شاهد بوده است بسیاری از مردم با چیزهایی که برای آنها گرفتن so sick,” او می گوید. تیلور هارتلی

هیچ یک از این گروه را به حداقل می رساند وضعیت در نیویورک است. “ما بسیار خوشحالیم که به اینجا می گوید:” تیلور. “اما این نوع از یادآوری خوشحالی از آنجا که ما درک ضرورت آن است.”

هر چند راشل اولین سفر پرستار که پیشنهاد او “بادبان راه خود را به او انتساب می گوید:” پاتریک Overby پزشکی کارگزینی “وجود دارد پرستاران بیرون آمدن از چوب از بازنشستگی از شهرهای کوچک برای سفر به کانون این بیماری همه گیر به کمک.” او تشبیه عجله از پرستاران به منهتن برای D-روز. “من واقعا معتقدم که این یک نقطه عطف برای نسل ما,” او می گوید.

هر چند نام آمد با قایق نقاط عطف نشان دهنده بیش از یک خانه شناور برای Hartleys; آنها با قایق به عنوان بخشی از یک ماموریت. “هنگامی که ما خرید قایق ما عامل ایجاد انگیزه شد به عشق ما برای قایقرانی و استخدام که در برخی از راه به عنوان یک سرویس به افراد دیگر” تیلور می گوید.

New York ER

تیلور هارتلی کاپیتان قایق بادبانی می بیند ماموریت خود را به عنوان “انجام آنچه او می تواند برای حمایت از” راشل و تام پس از روز طولانی در بیمارستان است. راشل هارتلی است که با توجه به ثبت نام برای یکی دیگر از COVID-19 امداد موقعیت یک بار او بروکلین واگذاری انجام شده است در ماه ژوئن.

قبل از این سفر Hartleys تا به حال میره نقاط عطف به کلید های فلوریدا در اطراف چساپیک و دلاور بای. و در حالی که آنها تا به حال به ایده کروز به تاکستان مارتا یا برمودا پس از نیویورک و موقعیت به پایان رسید در ماه ژوئن در حال حاضر آنها با توجه به ثبت نام برای یکی دیگر از COVID-19 امداد موقعیت در جایی دیگر در امتداد ساحل اقیانوس اطلس.

برای راشل در یکی از بخش های مورد علاقه از روز رفت و آمد با کشتی به و از کار. هارتلی است که اغلب تنها مسافر و او به من گفت با هیجان او می تواند دیدن مجسمه آزادی آمدن و رفتن. “این فقط من می شود amped,” او می گوید: “تعمق در تاریخ و معنا و غوطه ور شدن در الهام گیری من از همه بیشتر آماده خدمت به شهر نیویورک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de