dr-seuss-rap
وس مخزن/Youtube

اگر شما نیاز به یک قرنطینه pick-me-up, جشن گوش خود را بر Dr. Seuss از آلبوم مجموعه به Dr. Dre آهنگ ها

همانطور که ما وارد هفته که-TF-می داند دیگر از قرنطینه ایده های در مورد چگونه به سرگرم بزنید-crazy kids فراوانند. اما اجازه می دهد تا واقعی شما در حال رفتن به جلو و موهای خود را اگر شما را مجبور به نشستن را از طریق منجمد 2 یک بار دیگر. به خوبی آماده سازی خود را برای دیدار با قهرمان جدید وس مخزن. این میلواکی بازیگر/فیلمساز/نوازنده موفق به ایجاد چیزی است که بچه ها و پدر و مادر به طور یکسان خواهد شد عشق — یک سری از Dr. Seuss-Dr. Dre ترکیب که به حق رفته ویروسی در یوتیوب.

در حال حاضر تانک نشسته است در بیش از یک میلیون و نظرات خود را محبوب ترین mashup: Dr. Seuss’ کتاب کودکان کلاسیک فاکس در Sox بیش از Dr. Dre را بیت به صورت “تفاوت” و “Let Me Ride.” این ترکیب مانند همه تانک ترکیبی است انجام شده با: “خیلی احترام با توجه به جریان و سبک Dr. Dre, امینم Xzibit و Snoop Dogg.”

همکار ’90s بچه ها من در شادی. ما شده ایم در انتظار وحی بود این سال است.

البته هر کسی که تا کنون نشستم به خواندن کتاب دکتر سوس قبل می داند که ol’ تئودور Geisel خطوط را برای برخی از روی حیله و تزویر شعر. آنها کراوات زبان خود را در گره فقط خواندن آنها بسیار کمتر تطبیق آنها را به سرعت برای سرعت با Dr. Dre را ضربه.

نه به ذکر است این کتاب به عنوان غریب و اهل تفریح و بازی به عنوان آنها — نیست دقیقا کوتاه در صفحات. در عین حال به نحوی مخزن موفق به ایجاد راه خود را از طریق تمام پنج دقیقه و 44 ثانیه از فاکس در Sox (اگر چه او comically تقریبا اجرا از نفس به سوی پایان). این می رود بدون گفت این مرد با استعداد است. اما او همچنین یک. wifi protector bi. در علاوه بر این به روباه در Sox, مخزن, مجموعه, چند, دیگر, Dr. Seuss books to rap.

وجود دارد من 7 ساله پسر مورد علاقه Loraxبیش از “Still D. R. E” “کالیفرنیا عشق” و “Lil Ghetto پسر.”

همچنین یک ماهی دو ماهی قرمز ماهی بیش از Dre را “عمیق پوشش” “قسمت بعدی” و “The Real Slim Shady.”

بهترین صبحانه-food-مضمون کتاب در وجود تخم مرغ های سبز و ژامبونچینی برای “Forgot About Dre.”

و در نهایت گربه در کلاهکه آن را مخلوط کمی با ترکیب instrumentals برای “گل های آبی” توسط دن Automator دکتر ضلعی و “Nothing But a G Thang” by Dre.

صحبت به Milwaukee Journal Sentinelمخزن توضیح داد: “من فکر می کنم این است که کمک به خانواده کمی برای مقابله و به چیزی مثبت است که شما را به خنده است و نه بدبینانه و آن را نه اخبار. وجود دارد بنابراین بسیاری از بچه ها در خارج وجود دارد که هیچ سرنخی در مورد آنچه در جریان است در جهان و این ساده لوحی است که به نوعی شکننده و همه پدر و مادر ها کمی زمان. بنابراین زمانی که مردم ارسال ویدئوها از بچه های خود چسب به صفحه نمایش و تماشای این که فقط هوا قطره قلب من است.”

آقا شما یک گوهر. و با ما به ما را قرنطینه پدر و مادر را به سطح بعدی با این پیش بینی AF ترکیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im