این کالج لوازم آنقدر نابغه شما فقط ممکن است بخواهید آنها را برای خودتان


best gifts for college students

حتی اگر آن را به دنبال مانند بسیاری از کالج ها خواهد بود و در ادامه با کنترل از راه دور مبتنی بر برنامه های درسی و سمینارها, شما هنوز هم می توانید کالج بچه(ع) در زندگی خود را یک هدیه از آنها قدردانی می خواهید که آیا آنها در یک خوابگاه خود را در یک آپارتمان زندگی می کنند و یا در خانه. در اینجا برخی از باهوش ترین متفکر ترین هدیه یک دانشجو را در واقع با استفاده از (محصولات خیلی خوب شما احتمالا می خواهید چند برای خودتان…مانند که تاکو پتو).

ما را گنجانده ام فوق العاده موارد عملی آنها به معنای واقعی کلمه نمی تواند تابع بدون (یک سیم رابط قابل حمل شارژر و سر و صدا لغو هدفون به عنوان مثال) و برخی از سرگرم کننده (اما کاملا ضروری) اصول مانند یک sunrise alarm clock و کاملا پیش بینی دمپایی. بدون ado بیشتر, در اینجا 18 ایده های هدیه ای برای دانشجویان.

بهترین دست پایین کالج هدیه

که آیا آنها می تواند صرف زمان تحصیل و یا تصویری-چت با دوستان در اتاق خوابگاه خود و یا اتاق خود را در این سال سر و صدا لغو هدفون 100 درصد باید. که راه آنها قادر خواهید بود به انفجار موسیقی و یا گوش دادن به خود را آنلاین البته در هر دوره آنها می خواهند — بدون هر نوع اختلال. COWIN هدفون باید بیش از 33 ، 000 بررسی و بیش از 4 1/2 ستاره تا برچسب قیمت است که ارزش آن (شما نمی خواهید به جای هدفون در هر ترم). به علاوه این هدفون با تمام ویژگی های عالی و می توانید تا 30 ساعت قبل از نیاز به دوباره شارژ. به علاوه آنها براق و راحت (آره حتی اگر شما به پوشیدن عینک).

$59.99 در آمازونهر دانشجو به ناچار به پایان می رسد تا با مطالعه و انجام تکالیف در رختخواب. این است که تنها راه زندگی می رود TBH. داشتن یک لپ تاپ, میز لپ تاپ حداقل جلوگیری از این مشکل از لپ تاپ به راحتی بیش از حد زمانی که قرار داده شده در بالای یک لحاف یا پتو و راه این خاص دامان میز لپ تاپ طراحی شده است که باعث می شود تایپ کردن راه راحت تر (بالشتک کاهش خطر ابتلا به تونل کارپ و ایجاد توازن میان یک لپ تاپ در رختخواب راه ساده تر). با یک ضد لغزش نوار و ذخیره سازی جیب که دارای گوشی خود را, این بهترین گزینه است وقتی که می آید به کار از تخت.

$39.99 در آمازون


اگر چه ما فکر می کنیم این تاکو پتو برای خود صحبت می کند اگر میخوای خود را دریافت کنید, کالج, بچه پتو آنها می تواند جمع شدن در آنها جلو همه nighters شما همچنین ممکن است برخی از سرگرم کننده با آن. هر کس احتمالا در حال حاضر خود را رفتن به پتو بنابراین در اینجا چیزی است که آنها به احتمال زیاد لازم نیست در حال حاضر.

$16.14 در آمازون


حتی اگر شما نمی خواهید به زندگی در خوابگاه (و اگر شما یک یخچال کوچک است که فوق العاده مفید است اگر شما می خواهید, نوشیدنی سرد و سرد و تنقلات در اتاق خود را) داشتن یک یخچال کوچک برای راحتی لوکس نهایی. CosyFame مینی یخچال در واقع همراه با خنک کننده و گرم شدن دو حالت بنابراین شما می توانید به راحتی سوئیچ بین خنک کننده و گرم کردن هر آنچه در آن است که شما می خواهید. آن را به اندازه مناسب و همچنین ممکن است ما اضافه کنید فوق العاده شیک (بله می دانم در مورد clunky یخچال شما نیست چیزی).

$89.99 در آمازونیک شارژر برای خوابگاه یکی برای صفحه اصلی. حتی اگر این بچه از راه دور آموزش در این سال همه ما می دانیم چگونه گریزان شارژر می باشد (لطفا با بالا بردن دست خود را اگر شما نمی توانید به نظر می رسد برای جلوگیری از misplacing شماست و فقط می دانم که شما به تنهایی نیست). Miady این شارژر که با حدود 3,600 بررسی و 4 1/2 ستاره های سازگار با آخرین, اپل, کهکشان و پیکسل است. آنها بسیار سبک وزن و فوق العاده قابل اعتماد و آمد در انواع رنگ.

$19.99 در آمازون


اگر دانشجویی هنوز هم ترجیح می گرفتن یادداشت ها “مدرسه” راه این نوت بوک هوشمند است که بهترین از هر دو جهان. شما می توانید یک نوت بوک واقعی شما می توانید با دست نوشتن و انتقال یادداشت ها به لپ تاپ شما. آن می آید با 36 صفحه است که شما می توانید به راحتی پاک کردن با یک پارچه مرطوب (یک قلم و پارچه هستند و هر دو شامل).

$24.73 در آمازون


شما احتمالا می دانید که گوشی های کثیف هستند. واقعا واقعا کثیف است. این گزارش که گوشی 10 برابر آلوده تر از یک صندلی توالت, بنابراین آن را حس می کند برای پاک کردن اونا پایین به طور منظم. اما نه هر کس Clorox دستمال در دست (و آنها متاسفانه هنوز هم خیلی سخت برای پیدا کردن این روز). ورود دو گوشی ضد عفونی کننده و شارژر ابزار. آن را از نظر بالینی ثابت شده برای کشتن 99.9 درصد از باکتری های موجود بر روی تلفن خود را در حالی که همچنین شارژ آن است. شما هرگز نمی تواند بیش از حد امن در روز از COVID-19.

$69.95 در آمازوناگر خود دانشجو است که در زمان خواننده هدیه آنها روشن شدن آنها را می دهد دسترسی به کتاب های نامحدود در یک (معمولا) قیمت ارزان تر *و* آنها می توانند برای جلوگیری از رفتن به کتابخانه در طول این زمان. (ما عاشق کتابخانه ها, اما ما می دانیم که بسیاری از آنها به طور موقت بسته به خصوص کسانی که در دانشگاه). نیز وجود دارد کمتر از خطر های میکروب زمانی که شما از روشن شدن در مقابل چک کردن کتاب. Kindles بسیار آسان برای استفاده و آخرین نسخه ساخته شده است بنابراین شما می توانید به خواندن در تاریکی در حالی که هم اتاقی خود را خواب هستند.

$89.99 در آمازون


این هدیه ای عملی را تضمین می کند خود را در کالج بچه نمی خواهد که برای حفظ اتصال و قطع تمام دستگاه های الکترونیکی *و* نمی باید بود واقع شده در نزدیکی یک خروجی برای شارژ هر چیزی. خاص این بند ناف است که 15 پا طولانی, اما شما همچنین می توانید انتخاب کنید از شش و هشت پا بود.

$15.63 در آمازون


با ورزشگاه تعطیل, ما در حال انجام بهترین های ما با آنچه که ما داریم — و این شامل دانشجویان نیز هست. آنها را با کیفیت بالا و حصیر یوگا است که همچنین به عنوان یک ورزش حصیر برای تخته pushups squats ، این خاص حصیر یوگا فوق العاده ضخیم بنابراین حتی سخت چوب سخت کف نمی خواهد صدمه دیده است پشت خود را هنگامی که شما از آن استفاده کنید. آن را نیز ساخته شده با مواد غیر سمی و شامل یک سفر دوستانه حامل بند است که می تواند مفید باشد که استودیو یوگا در نهایت باز به بالا و دوباره.

$26.18 در آمازونبهترین هدیه برای دختران

این ساعت با زنگ هشدار همراه با خواب نور است که کمک می کند تا حتی soundest از خواب خارج شدن از رختخواب. نور مفید است به خصوص در اواخر پاییز و فصل زمستان هنگامی که صبح می تواند بسیار تاریک و سرد است. این ساعت زنگ دار نیست فوق العاده با تکنولوژی بالا (گاهی ساده تر بهتر) اما آن را شامل یک کابل USB است.

$38.95 در URBAN OUTFITTERS


اگر خود را در کالج *است* از رفتن به خوابگاه در این سال (و یا حتی اگر آنها اجاره کردن محل خود را) داشتن خیلی راحت و تسلی دهنده مجموعه باعث می شود در هر نقطه مانند خانه احساس راحتی کنید. این نرم میکرو تعیین شده توسط طراحی هوشمند می آید در رنگ های مختلف (ورزشهای آبی خاکستری عاج و سفید) می آید و با تطبیق شم و بالش های تزئینی. اندازه شامل دوقلو/دوقلو XL Full/ملکه و پادشاه/پادشاه کالیفرنیا.

$45.75 در آمازون


هنگامی که شما در کلاس و یا (با خیال راحت) حلق آویز کردن با دوستان شما به حق در خانه سرد است. به عنوان آن را تبدیل به کولر هر دانشجو در حال رفتن به نیاز به یک جفت از دنج دمپایی آنها می توانید اسلاید را در هر زمان که آنها را به یک سفر به حمام مشترک مناطق و یا فقط در اطراف خانه. این بسیار دوست داشتنی دمپایی فوق العاده فازی و تنفس آینده با حافظه فوم درج است که بسیار راحت و سطح یک درجه از استاندارد دمپایی.

$16.14 در آمازون“راز” به سلامت پوست و مو و احساسات است نوشیدن یک تلخه تن از آب است. این کمک می کند تا با داشتن یک بازی فوق العاده زیبا بطری آب که بیش از حد روشن و سرگرم کننده را از دست ندهید. Vmini بطری آب آمده در انواع رنگ ها و ترکیب رنگ و آنها leakproof و sweatproof (بنابراین بدون نیاز به نگرانی در مورد پرتاب این در کیسه خود را و گرفتن مقالات خود را خیس!).

$16.91 در آمازون


این بسیار سخت پوسته مورد پوشش برای 13-inch Macbook Airs است ایده آل برای حفاظت از خود را از ابزار مهم: لپ تاپ خود را! هنگامی که کتابخانه ها و کافه ها شروع به باز شدن به بالا و دوباره لپ تاپ شناخته شده به lugged اطراف از محل به محل بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که صاحب آن را نگه می دارد امن است. اگر شما یک مک بوک پرو (یا دیگر انواع لپ تاپ) آمازون دارای یک طیف گسترده ای از فوق العاده با کیفیت بالا زیبا و با دوام را پوشش می دهد برای لپ تاپ.

$9.72 در آمازون

بهترین هدیه برای پسران کالج

ما باید این را به عنوان یکی از بهترین هدیه برای بچه ها اما واقعا این کنترلر و دستگاه دارنده عالی است برای هر کسی و هر کسی که دوست دارد بازی های ویدئویی (و جنگ ستارگان ، duh). نیروی قوی با این یکی به عنوان آن را نگه می دارد پلی استیشن و ایکس باکس بازی کنترل به همراه گوشی های, بنابراین هرگز نگران از دست دادن یک دستگاه هرگز دوباره. Darth Vader خواهد بود و برگزاری آن برای تو.

$24.99 در آمازونحتی اگر شما بچه نیست رفتن به مدرسه این ترم شما ممکن است به عنوان به خوبی آماده سازی آنها را با تنظیم آنها را با یک دو-در-یک کیسه رسول *و* کوله پشتی است که نگه داشتن یک لپ تاپ و کتاب و تلفن و همه چیز را در میان. این اندازه مناسب است و مقدار ایده آل از جیب مطلوب سازمان است.

$49.99 در آمازون


یک هدیه متفکرانه برای یک مرد خوب یک کیف پول است که به نظر می رسد گران تر از یک وعده غذایی خوشحال. این Johnston & Murphy کیف پول ساده است, درجه یک, کاربردی, و می شود کار انجام می شود. هر مرد نیاز با کیفیت خوب کیف پول در کالج. این نهایی ترین عملی ارتقاء است که می تواند مورد استفاده روزانه است.

$42 در NORDSTROM با


هر مرد در نهایت نیاز به انتقال بیش از شستن صورت خود با صابون نوار به استفاده بزرگم پاک کننده صورت هر روز صبح. Clinique 3-قطعه روغن مجموعه ای از کنترل است یک راه عالی برای سهولت به صورت روال پاک کننده. این مجموعه شامل یک پاک کننده و ضدپیری و مرطوب کننده مرطوب کننده (آره که چگونه با استفاده از لوسیون و *نه* به دنبال براق کار می کند!).

$14.50 در MACY’Sاگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر