این کتاب را به صحبت با فرزند خود در مورد دوره خود را آسان تر


books-about-periods
مامان ترسناک و آمازون

روز دیگر من توئین و از تماشای Baby-Sitters Club در Netflix بکشد. او می خواهم به خواندن رمان و زانو در اعماق لذت خالص از اظهار نظر در چقدر بهتر کتاب شد (که قطعا چیزی است که او از من می شود).

سپس او متوقف شد نشان می دهد به من نگاه کرد و پرسید: “چه چیزی یک دوره؟”

من خودداری کردند و با لکنت و ساخته شده برخی از اظهار نظر در مورد رحم و تخم مرغ و چیزی که اتفاق می افتد زمانی که کسی که menstruates وارد دوران بلوغ. او پرسید: اگر آن صدمه دیده است و من به یکی دیگر از stammered بیمار فکر کردن پاسخ—عمدتا به دلیل من نمی خواهم بگویم واقعی پاسخی که به ذهن آمد در مورد گرفتگی عضلات و سردرد و کلی crumminess که احتمالا بیش از حد دراماتیک برای گاه به گاه بعد از ظهر سوال. سپس او بازگشت به دستگاه خود را و فکر می کردم که آیا من می خواهم به درستی پاسخ داده شده او به اندازه کافی اطلاعات و ارائه خود را با یک واقعی جواب پس پاسخ من به او نیست و حتی شامل کلمه “خون”است.

من بی میل نیست در مورد صحبت کردن با بچه ها در مورد همه چیز. من صبر کنید-تا-این-سوال-که-خواسته پدر و مادر در مقابل یک داوطلب اطلاعات پدر و مادر, اما من پاسخ خواهد داد. ما تحت پوشش نام مناسب برای قطعات بدن خود را که در آن بچه ها می آیند و سخت هدف قرار دادن موضوعاتی مانند بیماری و مرگ و غم و اندوه. و در عین حال این سوال من لال. عمدتا به دلیل من نگران بود من می خواهم او را بترساند. من فقط نمی دانم چه می گویند.

من آماده نبود. و من نیاز به این دلیل باشد که بدون شک این سوال خواهد بود. اما حتی با توجه به چند ساعت اضافی, من هنوز هم مطمئن نیستید که دقیقا چه چیزی به او بگویم او به من نزدیک شد. در همه حقیقت من مطمئن بود که اگر شاید من باید رویکرد خود را—به او بگویید من اولین پاسخ بزرگ نیست و با ارائه اطلاعات بیشتر پیشگیرانه به جای انتظار برای سوال بود دوباره پرسید—چرا که شاید او نمی خواهد به من می آیند و از او می خواهم یاد بگیرند چیز دیگری از شخص دیگری.

مثل همیشه وقتی که من در مواجهه با عدم قطعیت و یا سوالات من به نوبه خود به کتاب به من کمک کند. که جایی است که این لیست در می آید.

مامان ترسناک گرد است یک لیست از کتاب های ما می توانید استفاده کنید برای کمک به ما به بحث ما دختران (و پسران!) در مورد دوره های خود را.

این بدن مثبت راهنمای پوشش می دهد همه چیز را از بند به بند و تشویق کودکان و نوجوانان به احساس هیجان زده و قدرت در مورد بلوغ است. این کتاب شامل مشاوره در دردهای در حال رشد نظیر فشار احساسات شدید و راه برای حمایت از یک فرد سالم در حال رشد بدن است.

آمازون

در چاپ برای بیش از بیست سال و با بیش از 400 ، 000 نسخه فروخته شده در این کتاب راهنما مصور به دوران بلوغ است و بدون شک کمک به هزاران نفر از کودکان و پدر و مادر برخی از وضوح در تمام این سوالات با فشار دادن در مورد همه چیز از جوش به نوسانات خلق و خوی. با به تازگی به روز رسانی محتوای این کتاب ارائه می دهد عملی و روشن پاسخ به سوالات رایج.

آمازون

به عنوان آن را می گوید. این کتاب برای مدرن بچه با زندگی واقعی آمار ارائه شده در صادقانه خنده دار و بي پروا در راه است. این تمام رنگی کتاب توضیح داده شده است به عنوان یک جشن زنان بدن و ویژگی های روشن تصاویر, infographics, شخصی مشتریان و دکتر-بررسی اطلاعات است.

آمازون

نه تنها این کتاب کمک به آماده سازی کودکان (و والدین) برای یو پی اس و فراز زندگی از بلوغ, اما کتاب را نیز پوشش می دهد مسائل موضعی مانند #MeToo و ایمنی مدرسه. بدن تغییرات بهداشت شخصی و اعتماد به نفس و رهبری هستند و همه تحت پوشش در این کتاب پرفروش است که در نسخه پنجم آن.

آمازون

از دختر آمریکایی, کتابخانه ویژگی های این کتاب راهنمایی how-tos و حقایق از کارشناسان هدفمند برای کودکان سنین 8 سال به بالا. این کتاب را پوشش می دهد نه تنها دوره, بلکه, جوش, بوی بد دهان و بند. به عنوان کودک شما رشد می کند و راحت می شود با تغییرات در بدن خود آنها را می توانید در ادامه آموزش با چک کردن مراقبت و نگهداری از شما 2.

آمازون

و در حالی که بسیاری از این کتاب به نظر می رسد به طور مستقیم هدف قرار دادن دختران در عنوان ما می دانیم که پسران می توانید دوره های بیش از حد و کمتر سوال. اگر شما به دنبال چند گزینه بدون کلمه “girl” در عنوان ترسناک مامان شما توصیه چک کردن این.

عملی کتاب پوشش همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد دوره برای کودکان و بزرگسالان و پدران رحم-صاحبان و ex-رحم-صاحبان. در یک HuffPost مصاحبه نویسنده ناتالی بایرن گفت که او می خواست برای نوشتن این کتاب از آنجا که “هر کس تجربه از دوره های مختلف هستند و من دوست دارم که به عنوان یک پیام برای همه, حتی اگر شما لازم نیست که یک دوره: هر بدن متفاوت است و این درست است.” همچنین نویسنده متعهد به اهدای یک درصد از سود به خونین خوب دوره یک سازمان ارائه قاعدگی منابع به پناهجویان, پناهندگان و کسانی که نمی توانید آنها را استطاعت.

آمازون

یک کتاب رنگ آمیزی است که طول می کشد تابو خارج از دوره ها و همچنین گسیختن این ایده که تنها می باید دوره. این کتاب رنگ آمیزی به شرح زیر Toni تامپون–یک جنسیت خنثی شخصیت–همراه با دوستان خود سباستین دریا اسفنج و مارینا قاعدگی جام و تشویق همگان را به توقف صحبت کردن در مورد دوره به عنوان چیزی اتفاق می افتد که به دختران تنها و برای جلوگیری از درمان دوره به عنوان شرم آور ماهانه وقوع است که نیاز به پنهان است.

آمازون

من می خواهم بچه های من به راحتی آمدن من با تمام سوالات خود را در مورد بلوغ و دوستی و هر چیز دیگری که به ذهن می آید. اما حقیقت این است که من ممکن است پاسخ مناسب در زمان مناسب است. اما خوشبختانه کتاب وجود دارد و خوشبختانه بچه ها معمولا نمی نیاز به کامل پاسخ و یا کامل پدر و مادر–فقط پدر و مادر که در حال انجام بهترین خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im