این کتاب کمک به شما در مقابله با افراد دشوار خود را با کودکان و نوجوانان


kids-book-lede
مامان ترسناک و AKidsBookAbout.com

داشتن صادقانه گفتگو با فرزندان ما یکی از شگفت انگیز ترین و دلهره آور نقاط والدین. گاهی اوقات ما می خواهیم به ما بگویید بچه ها این حقیقت را به بهترین توانایی ما, اما ما نمی دانم چگونه. برای کسانی از ما که ممکن است صحبت کردن با بچه های ما در مورد موضوعات سخت به چالش کشیدن وجود دارد یک کتاب فوق العاده سری به ما کمک کند. به بچه ها کتاب در مورد سری ساخته شده برای کودکان سنین 5 و تا تمرکز بر روی چیزهایی مانند افسردگی, خلاقیت, و بیشتر.

اولین کتاب در این مجموعه یک کتاب بچه ها در مورد نژاد پرستی. Jelani حافظه دارای یک نژاد مخلوط و خانواده می دانستند و گفتگو در مورد نژاد و نژاد پرستی شد و به اتفاق می افتد. بنابراین او نوشت: این کتاب برای بچه های خود اما پس از آن متوجه شدم که دیگر پدر و مادر احتمالا نیاز به چیزی مانند آن را بیش از حد. تحقق وجود دارد که یک تن از والدین وجود دارد که مبارزه با صحبت کردن با کودکان خود در مورد طیف وسیعی از موضوعات از او رسیده به دیگر نویسندگان به نوشتن کتاب های دیگر.

بچه ها کتاب در مورد طلاق

AKidsBookAbout.com

در یک کتاب بچه ها در مورد طلاق, اشلی Simpo که یک نویسنده و پسر به یک پسر به نام جبار یک راهنمای برای بچه ها به درک و طلاق ، در حالی که آن را فوق العاده رایج برای بسیاری از کودکان طلاق ترسناک و گیج کننده است. زندگی آنها شناخته شده هستند و به طور ناگهانی کاملا متفاوت است و آنها همیشه نمی دانند چرا.

“تابستان گذشته من اجازه پسر من به ماندن با خانواده در کالیفرنیا برای اولین بار بدون من. او در آنجا ماند در خانه خواهر او ازدواج شده است, برای 20 سال و سه بچه. وقتی که من رفتم به او را انتخاب کنید تا من برادر در قانون به من می گوید: “جبار می خواهد با شما صحبت می کنند.”,” او توضیح می دهد.

“او به ارمغان می آورد من به خواهر من playroom و او تمام این سوالات در مورد من و پدرش طلاق است.” پس از نه واقعا پیدا کردن اطلاعات در مورد صحبت کردن با کودکان خود در مورد طلاق, او در بر داشت یک کتاب بچه ها در مورد سری. هنگامی که وجود دارد نبود یک او رسیده به صاحب شرکت Jelani حافظه است. او پیشنهاد کنید ؟ چرا او نوشتن آن است ؟

صحبت کردن با کودکان خود در مورد طلاق سخت است. شما در حال مرور یک زندگی کاملا جدید خود را و تلاش برای ایجاد فضایی که برای مطمئن شوید که فرزند شما احساس عاشق و پشتیبانی می کند. داشتن یک کتاب بچه ها در مورد طلاق می تواند کمک به برخی از فشار را وقتی که می آید به توضیح آن. “صحبت کردن در مورد طلاق می تواند احساس فوق العاده بی دست و پا و حتی دردناک” اشلی می نویسد: در این کتاب معرفی. “شما به تنهایی در این سفر جدید ، بسیاری از ما در اینجا با شما و همه ما در حال رفتن به خوب است.”

بچه ها کتاب در مورد نژاد پرستی

AKidsBookAbout.com

به عنوان “یک توضیح روشن از چه نژاد پرستی است و چگونه می دانم زمانی که شما آن را ببینید” این کتاب با تمرکز بر آموزش بچه ها در مورد نژاد پرستی از کسی که آن را تجربه. این کتاب را نویسنده Jelani حافظه است که یک کارآفرین و شوهر و پدر است. این کتاب به وضوح توضیح می دهد که نژاد پرستی به کودکان و نوجوانان کمک می کند تا آنها را نه تنها آن را شناسایی اما چگونه از آن اثرات آن را تحت تاثیر قرار.

بچه ها کتاب در مورد همدلی

AKidsBookAbout.com

آموزش کودکان همدلی سخت است. چرا که این یک مفهوم انتزاعی. این کتاب نوشته “بازیابی” NFL مربی Daron K. رابرتز می آموزد “چگونه به احساس “با” کسی که به جای “برای” آنها”. حتی اگر آن را برای کودکان و بزرگسالان ممکن است می خواهم به خواندن آن بیش از حد.

بچه ها کتاب در مورد اضطراب

AKidsBookAbout.com

اضطراب تقریبا احساس می کند مانند یک کلمه وزوز در حال حاضر. بسیاری از ما می توانید آن را با دقت اشاره کردن اما بچه ها واقعا درک آنچه در آن معنی است ؟ در این کتاب سلامتی مدیر در گفن آکادمی در UCLA و مدیر عامل نیروی انسانی پروژه راس Szabo توضیح می دهد که برای بچه ها و پدر و مادر چه اضطراب واقعا است. “داشتن اضطراب نه تنها معنی است که شما احساس عصبی یا گاهی اوقات نیاز به آرام کردن. این به معنای داشتن غیرقابل کنترل احساس می شود که در راه از آنچه شما به طور معمول انجام” خوانده شده توضیحات.

بچه ها کتاب در مورد پول

AKidsBookAbout.com

بسیاری از والدین نمی دانند که چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد پول است. و که منجر به بیشتر بزرگسالان که ممکن است از نظر مالی با سواد. آدم Stramwasser مالی مربی و مربی کمک می کند تا کودکان (و والدین) را در درک آنچه در پول است. و او همچنین می آموزد اوایل سواد مالی و چه به مسئول خود را با پول است.

بچه ها کتاب در مورد معلولیت

AKidsBookAbout.com

به عنوان قادر سالم بزرگسالان, آموزش کودکان و نوجوانان ما فهم و outs از معلولیت ضروری است اما می تواند مشکل باشد. کریستین Napper نویسنده این کتاب که یک عمر روی صندلی چرخدار کاربر و معلم مدرسه. معلولیت هستند کاملا طبیعی بخشی از زندگی برای بسیاری از مردم و این چیزی است که این کتاب کمک می کند تا بچه ها را درک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>